نقشه ویلا ۱۹۰ متری | نقشه خانه ۱۹۰ متری

نقشه ویلا 190 متری

نقشه ویلا 190 متری


نقشه ویلا ۱۹۰ متری

ویلا به ساختمانی گفته می شود که از چهار طرف نما داشته باشد و معمولا در حاشیه شهر ها دیده می شود. ساخت ویلا از این جهت نمای ویلا ها از اهمیت زیادی بر خوردار است. برای طراحی و ترسیم نقشه ویلا ۱۹۰ متری انتخاب  اتاق ناهار خوری و اتاق نشیمن بزرگ فضای بسیار راحت و راحتی را برای خانواده ایجاد می کند. طراحی ویلا امروزه به دلیل افزایش زندگی شهری، مردم برای تفریحات خود به فکر ساخحت ویلا در مناطق خوش آب و هوا می افتند. ویلا ۱۹۰ متری معمولا برای خانواده هایی با بیش از ۴ نفر جمعیت مناسب است.

نقشه ویلا 190 متری
نقشه ویلا ۱۹۰ متری

نمونه طراحی ویلا ۱۹۰ متری

هنگام طراحی و رسم نقشه این ویلا ها می توان آن ها را به صورت دوبلکس طراحی کرد. طراحی باغ ویلا جدید در طراحی و نقشه کشی این ویلاها، نقشه ویلا باید به شکلی رسم شود که در هر دو طبقه تمامی امکانات تفریحی و فراغت برای ساکنین فراهم باشد. مهمترین و زیبایی بخش ترین قسمت راه ورودی و  ارتباطی دو طبقه به یکدیگر است. هنگام رسم پلان ویلا ۱۹۰ متری باید توجه کرد که محل قرار گیری پله ها را طوری طراحی شود که جلوی نور را نگیرد و فضای اضافی اشغال نکند. طراحی ویلا حیاط همچنین آشپزخانه معمولا در طراحی داخلی نقش به سزایی دارد. برای راحتی آشپزی و پذیرایی درست از مهمان ها، می توان از یک سالن ناهار خوری نیز بهره گرفت.

عکس پلان ویلا ۱۹۰ متری

یک ویلا ۱۹۰ متری با باغچه و حیاط بزرگ، جزو ویلا های لاکچری به حساب می آید. یکی از عواملی که ویلای شما را جذاب می کند و به اصطلاح لاکچری به حساب می آید، باغ و استخر محوطه ویلا است. ساخت استخر، طراحی ویلا رومی آلاچیق و کاشتن گلها و درختان در محوطه باغ باعث زیبایی بیشتر آن می شود. و همین ساختار ها و جذابیت هاست که قیمت و هزینه ویلا را افزایش می دهد.

نقشه ویلا 190 متری
نقشه ویلا ۱۹۰ متری

یکی از راه های ، ساندویچ پانل است اما، برای ساخت ویلاهایی با متراژ بزرگ، استفاده از این نوع مصالح پیشنهاد نمی شود زیرا هم استحکام آن قابل قبول نیست و هم اینکه زیبایی ویلا از بین می رود. عکس ویلا جنگل شما هنگام رسم عکس ویلا ۱۹۰ متری باید ابعاد ساختمان مورد نظر را در نظر بگیریدو مسلما هر چقدر ساختمان بزرگتر باشد، هزینه بیشتری برای ساخت لازم دارد.

مقالات پیشنهادی برای مطالعه بیشتر : 

نرخ قیمت نقاشی ساختمان
طراحی داخلی آپارتمان یک خوابه
ساخت ویلا سنتی

مراحل ساخت ساختمان ۵ طبقه

نمونه وکالت اخذ جواز ساخت

مشارکت در ساخت منطقه ۸

تبصره ۵ کمیسیون ماده ۱۰۰

جزئیات وال پست نظام مهندسی

آموزش ترکیب رنگ در نقاشی رنگ روغن

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!