نقشه ویلا 180 متری

نقشه ویلا 180 متری


نقشه ویلا ۱۸۰ متری

خانه ها و ویلاهای ۱۸۰ متری جزو آن دسته ویلاهای مناسب و ایده آل خانواده های پر جمعیت از ۴ نفر بیشتر است. طراحی ویلا همکف ویلا هایی که مسکونی نیستند و معمولا برای تفریح از آن ها استفاده می شود، هر چقدر جذابتر و با طراحی زیباتری باشد، بیشتر به دل می نشید و خستگی را از تن بیرون می کند. به همین دلیل است که رسم نقشه ویلا ۱۸۰ متری و هر ویلای دیگری مهم است و در جذابیت ویلا تاثیر گذار است.

طراحی داخلی ویلا ۱۸۰ متری

در طراحی و ترسیم نقشه ویلا ۱۸۰ متری مهمترین اصل اتاق نشیمن است؛ طراحی ویلا فلت چرا که مهمترین بخش از هر خانه و ویلایی است. برای دلنشین بودن هر اتاقی دکوراسیون زیبا و پنجره های بلند و با نور گیری خوب، به جذابیت آن کمک می کند. بعد از آن اتاق خواب ها هستند که اهمیت زیادی دارند. در یک ویلا ۱۸۰ متری استفاده از حداقل دو یا سه اتاق خواب ضروری است؛ خصوصا برای خانواده های پر جمعیت. برای زیبایی هر اتاق و جا دار بودن آن ها نیز می توان هنگام رسم نقشه ویلا ۱۸۰ از پنجره استفاده کرد. همچنین اگر ویلا به صورت دوبلکس طراحی شود، استفاده به خوبی از فضای ویلا و بزرگتر بودن اتاق ها و نشیمن باعث جذابیت و لاکچری بودن ویلا می شود.

نقشه ویلا 180 متری

نقشه ویلا ۱۸۰ متری

پلان ویلا ۱۸۰ متری

محوطه و حیاط هر ویلایی، چه کوچه و چه بزرگ، ساخت ویلا استخر دار از اهمیت خاصی بر خوردار است. هر خانواده ایرانی عموما از فضای باز و طبیعت لذت می برد. بنابراین طراحی زیبا برای حیاط ویلا و یا در نظر گرفتن یک استخر در محوطه در صورتی به اندازه کافی فضا داشته باشد، بسیار مناسب است. همچنین در نظر گرفتن نمای ویلا مهم است، چرا که اولین چیزی که هر شخص از ویلا می بیند، نمای آن است.

نقشه ویلا 180 متری

نقشه ویلا ۱۸۰ متری

هزینه ساخت ویلا ۱۸۰ متری

هزینه ویلا بستگی به عوامل مختلفی دارد. مثلا این که ویلا ها هرچقدر بزرگتر باشد  و یا از طبقات ساخته شود و یا استفاده از مصالح گران قیمت تر، به هزینه آن می افزاید. نمی توان گفت این ویلا ها ارزان قیمت می توانند باشند نقشه ساخت ویلا ۶۰ متری اما با یک طراحی مناسب و نقشه کشی حرفه ای می توان از فضای زمین بهترین استفاده را کرد و به این شکل به اندازه از مصالح استفاده کرد که در این صورت این ویلا ۱۸۰ متری مقرون به صرفه است.

طراحی ویلا
نقشه ویلا 150 متری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما