نقشه ویلا ۱۸۰ متری | نقشه خانه ۱۸۰ متری

نقشه ویلا 180 متری

نقشه ویلا 180 متری


نقشه ویلا ۱۸۰ متری

به گزارش ساخت خانه : نقشه ویلا ۱۸۰ متری خانه ها و ویلاهای ۱۸۰ متری جزو آن دسته ویلاهای مناسب و ایده آل خانواده های پر جمعیت از ۴ نفر بیشتر است. طراحی ویلا ویلا هایی که مسکونی نیستند و معمولا برای تفریح از آن ها استفاده می شود، هر چقدر جذابتر و با طراحی زیباتری باشد، بیشتر به دل می نشید و خستگی را از تن بیرون می کند. به همین دلیل است که رسم نقشه ویلا ۱۸۰ متری و هر ویلای دیگری مهم است و در جذابیت ویلا تاثیر گذار است.

کابینت

کابینت

طراحی داخلی ویلا ۱۸۰ متری

در طراحی و ترسیم نقشه ویلا ۱۸۰ متری مهمترین اصل اتاق نشیمن است؛ طراحی ویلا فلت چرا که مهمترین بخش از هر خانه و ویلایی است. برای دلنشین بودن هر اتاقی دکوراسیون زیبا و پنجره های بلند و با نور گیری خوب، به جذابیت آن کمک می کند. بعد از آن اتاق خواب ها هستند که اهمیت زیادی دارند. در یک ویلا ۱۸۰ متری استفاده از حداقل دو یا سه اتاق خواب ضروری است؛ خصوصا برای خانواده های پر جمعیت. برای زیبایی هر اتاق و جا دار بودن آن ها نیز می توان هنگام رسم نقشه ویلا ۱۸۰ از پنجره استفاده کرد. همچنین اگر ویلا به صورت دوبلکس طراحی شود، استفاده به خوبی از فضای ویلا و بزرگتر بودن اتاق ها و نشیمن باعث جذابیت و لاکچری بودن ویلا می شود.

نقشه ویلا 180 متری

نقشه ویلا ۱۸۰ متری

پلان ویلا ۱۸۰ متری

محوطه و حیاط هر ویلایی، چه کوچه و چه بزرگ، ساخت ویلا استخر دار از اهمیت خاصی بر خوردار است. هر خانواده ایرانی عموما از فضای باز و طبیعت لذت می برد. بنابراین طراحی زیبا برای حیاط ویلا و یا در نظر گرفتن یک استخر در محوطه در صورتی به اندازه کافی فضا داشته باشد، بسیار مناسب است. همچنین در نظر گرفتن نمای ویلا مهم است، چرا که اولین چیزی که هر شخص از ویلا می بیند، نمای آن است.

نقشه ویلا 180 متری

نقشه ویلا ۱۸۰ متری

هزینه ساخت ویلا ۱۸۰ متری

هزینه ویلا بستگی به عوامل مختلفی دارد. مثلا این که ویلا ها هرچقدر بزرگتر باشد  و یا از طبقات ساخته شود و یا استفاده از مصالح گران قیمت تر، به هزینه آن می افزاید. نمی توان گفت این ویلا ها ارزان قیمت می توانند باشند ساخت ویلا اما با یک طراحی مناسب و نقشه کشی حرفه ای می توان از فضای زمین بهترین استفاده را کرد و به این شکل به اندازه از مصالح استفاده کرد که در این صورت این ویلا ۱۸۰ متری مقرون به صرفه است.

مقالات پیشنهادی برای مطالعه بیشتر : 

قیمت نقاشی ساختمان نما
طراحی داخلی آپارتمان های کوچک

ساخت ویلای یک طبقه

مراحل صفر تا ۱۰۰ ساخت ساختمان

شرایط اخذ مجوز ساخت هتل

مشارکت در ساخت ۶۰ به ۴۰

تبصره ۱ کمیسیون ماده ۱۰۰

تصاویر وال پست

آموزش ترکیب رنگ اکریلیک

بیمه مهندسی ( زندگی مهندسی تان را بیمه کنید )

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

چک لیست ساختمان - کلیک کنید.

چک لیست عملیات مکانیکی - کلیک کنید.

چک لیست الکتریکال -  کلیک کنید.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره