نقشه ویلا ۱۶۰ متری | نقشه خانه ۱۶۰ متری

نقشه ویلا 160 متری

نقشه ویلا 160 متری


نقشه ویلا ۱۶۰ متری

به گزارش ساخت خانه : معمولا برای ساخت و رسم نقشه ویلا ۱۶۰ متری، از طراحی های مدرن و لاکچری استفاده می شود ساخت ویلا زیرا این ویلا جزو دسته ویلاهای بزرگ به حساب می آید. امروزه همانطور که همه ما می دانیم، مردم به ساخت ویلا در شهر های با آب و هوای خوب علاقه زیادی دارند و سعی در ساخت ویلا ها در ابعاد بزگتر و با هزینه کمتر هستند. طراحی تالار لاکچری به همین دلیل است که رسم پلان ویلا ۱۶۰ متری اهمیت ویژه ای دارد.

کابینت

کابینت

دانلود پلان ویلا ۱۶۰ متری

طراحی ویلا ۱۶۰ متری

برای ساخت یک ویلای مدرن باید ویژگی های مختلفی را در نظر گرفت. سایت ویلاسازان مثلا یکی از ویژگی هایی که ویلای شما را مدرن و لاکچری می کند استفاده از پنجره هایی به اندازه دیوار ها و استفاده از طبقه در ساختمان و راه پله هایی برای راه یابی به این طبقات. همچنین از عواملی که این روزه برای ویلاهای بزرگ در نظر گرفته می شود، ساخت استخر در محوطه ویلا است. این ویلاهای ۱۶۰ متری برای خانواده های با جعیت بالا مناسب است و باعث راحتری آن ها در این ویلا می شود. همچنین به دلیل فضای زیاد این ویلا می توان از تعداد بیشتر اتاق خواب بهره برد که باز هم مناسب یک خانواده پرجمعیت می باشد.

نقشه ویلا 160 متری

نقشه ویلا ۱۶۰ متری

هزینه ساخت ویلا ۱۶۰ متری

ویلاهای ۱۶۰ متری چون جزو ویلاهای بزرگ محسوب می شوند، هزینه ساخت ویلا در آبسرد چه هنگامی که زمین را تهیه کرده باشد و یا اینکه ویلا را با زمین تهیه کنید، هزینه کمی در پی نخواهد داشت. اما عواملی هستند که باعث کمتر شدن یا بیشتر شدن هزینه های ویلا می شود. اولین هزینه برای ساخت ویلا، هزینه رسم نقشه ویلا ۱۶۰ متری است که توسط معمار رسم می شود. اگر این نقشه به درستی طراحی شود، در آن صورت به دلیل مناسب بودن برای ساخت یک ویلای بزرگ، پیمانکاری ساخت ویلا از هزینه های اضافی ویلا که باعث می شود در ویلای شما نیز از فضا به درستی استفاده نشود، کم می شود. استفاده از مصالح نیز یکی دیگر از عواملی است که در ساخت ویلا و هزینه های آن تاثیر گذار است.

دانلود پلان ویلا ۱۶۰ متری

نقشه ویلا 160 متری

نقشه ویلا ۱۶۰ متری

با مشورت با افراد متخصص می توانید بهترین ویلا را با کمتری هزینه داشته باشید.

مقالات پیشنهادی جهت مطالعه بیشتر : 

اضافه اشکوب در اصفهان

هزینه ساخت یک ساختمان ۸۰ متری

مراحل ساخت ساختمان ۵ طبقه

قیمت نقاشی ساختمان کاغذ دیواری

بازسازی خانه ویلای

طراحی اپارتمان ۸۰ متری

نقشه ساخت ویلا ۶۰ متری

بیمه مهندسی ( زندگی مهندسی تان را بیمه کنید )

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

چک لیست ساختمان - کلیک کنید.

چک لیست عملیات مکانیکی - کلیک کنید.

چک لیست الکتریکال -  کلیک کنید.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره