نقشه ویلا ۱۶۰ متری

نقشه ویلا 160 متری

نقشه ویلا 160 متری


نقشه ویلا ۱۶۰ متری

معمولا برای ساخت و رسم نقشه ویلا ۱۶۰ متری، از طراحی های مدرن و لاکچری استفاده می شود ساخت ویلای ۴۰ متری زیرا این ویلا جزو دسته ویلاهای بزرگ به حساب می آید. امروزه همانطور که همه ما می دانیم، مردم به ساخت ویلا در شهر های با آب و هوای خوب علاقه زیادی دارند و سعی در ساخت ویلا ها در ابعاد بزگتر و با هزینه کمتر هستند. طراحی تالار لاکچری به همین دلیل است که رسم پلان ویلا ۱۶۰ متری اهمیت ویژه ای دارد.

دانلود پلان ویلا ۱۶۰ متری

طراحی ویلا ۱۶۰ متری

برای ساخت یک ویلای مدرن باید ویژگی های مختلفی را در نظر گرفت. سایت ویلاسازان مثلا یکی از ویژگی هایی که ویلای شما را مدرن و لاکچری می کند استفاده از پنجره هایی به اندازه دیوار ها و استفاده از طبقه در ساختمان و راه پله هایی برای راه یابی به این طبقات. همچنین از عواملی که این روزه برای ویلاهای بزرگ در نظر گرفته می شود، ساخت استخر در محوطه ویلا است. این ویلاهای ۱۶۰ متری برای خانواده های با جعیت بالا مناسب است و باعث راحتری آن ها در این ویلا می شود. همچنین به دلیل فضای زیاد این ویلا می توان از تعداد بیشتر اتاق خواب بهره برد که باز هم مناسب یک خانواده پرجمعیت می باشد.

نقشه ویلا 160 متری

نقشه ویلا ۱۶۰ متری

هزینه ساخت ویلا ۱۶۰ متری

ویلاهای ۱۶۰ متری چون جزو ویلاهای بزرگ محسوب می شوند، هزینه ساخت ویلا در آبسرد چه هنگامی که زمین را تهیه کرده باشد و یا اینکه ویلا را با زمین تهیه کنید، هزینه کمی در پی نخواهد داشت. اما عواملی هستند که باعث کمتر شدن یا بیشتر شدن هزینه های ویلا می شود. اولین هزینه برای ساخت ویلا، هزینه رسم نقشه ویلا ۱۶۰ متری است که توسط معمار رسم می شود. اگر این نقشه به درستی طراحی شود، در آن صورت به دلیل مناسب بودن برای ساخت یک ویلای بزرگ، پیمانکاری ساخت ویلا در دماوند از هزینه های اضافی ویلا که باعث می شود در ویلای شما نیز از فضا به درستی استفاده نشود، کم می شود. استفاده از مصالح نیز یکی دیگر از عواملی است که در ساخت ویلا و هزینه های آن تاثیر گذار است.

نقشه ویلا ۱۷۰ متری
طراحی ویلا

دانلود پلان ویلا ۱۶۰ متری

نقشه ویلا 160 متری

نقشه ویلا ۱۶۰ متری

با مشورت با افراد متخصص می توانید بهترین ویلا را با کمتری هزینه داشته باشید.

چک لیست ساختمان چک لیست مکانیکی چک لیست الکتریکی رضا امیری

رضا امیریمشاهده نوشته ها

سلام، با انگشتانم میلیون‌ها کیلومتر اسکرول کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان ادامه داره... یک معمار

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

ایمیل

villa | @ | evimshahane.com

شماره تماس

09378443934

 

آدرس

تهران  شهرک آزادی، جهت دریافت لوکیشین از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

پیام های خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید

_
خانههزینه ساختپروژه هاتماس با ما
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x