نقشه ویلا ۱۵۰ متری | نقشه خانه ۱۵۰ متری

نقشه ویلا 150 متری

نقشه ویلا 150 متری


نقشه ویلا ۱۵۰ متری

به گزارش ساخت خانهویلای ۱۵۰ متری جزو ویلاهای بزرگ به حساب می آید. رسم نقشه ویلا ۱۵۰ متری به دقت خاصی نیاز دارد؛ زیرا در صورت استفاده نادرست از فضا، پرتی های خانه زیاد می شود و خانه کوچکتر از آنچه هست دیده می شود. طراحی آپارتمان یکی از مزایای این ویلا نیز داشتن فضای بزرگ است که با اندازه مناسبی که دارد، طراحی راحتتر است و می تواند جزو ویلاهای لاکچری به حساب بیاید.

نقشه ویلا 150 متری
نقشه ویلا ۱۵۰ متری

طراحی ویلا ۱۵۰ متری

ویلاهای بزرگ معمولا جزو ویلاهای لاکچری به حساب می آیند طراحی رومی پس در طراحی آن ها باید دقت داشته باشیم. در طراحی ویلا ۱۵۰ متری از حداقل دو یا سه خواب استفاده می شود. بیشتر فضای خانه را اتاق نشیمن می گیرد و در جایی قرار دارد که پنجره های بزرگ رو به حیاط ویلا دارد. استفاده از پنجره های بزرگ و نور گیر به جذابت هر چه بیشتر ویلا مکم می کند. بازسازی ساختمان این ویلا ها می توانند در دو طبقه  نیز ساخته شوند که برای زیبایی و فضای بیشتر آن اثر دارد. معمولا یک ویلا ۱۵۰ متری محوطه بزرگ و زیبایی نیز دارد که با طراحی ویژه می تواند خاص یک ویلا لاکچری باشد. نقشه ویلا ۱۰۰ متر

محوطه ویلا ۱۵۰ متری

در طراحی محوطه ویلا هنگام رسم پلان ویلا ۱۵۰ متری، اکثرا از استخر استفاده می شود. طراحی نما رومی گاهی به دلیل فضای کم محیط از استخر های رو بسته که می تواند با چوب یا سنگ طراحی شده باشد استفاده می شود. این استخر ها به دلیل رو بسته بودن نیز کمتر مثیف می شوند و استفاده از درختان و گل ها زینتی در کثیفی استخر نقشی نخواهد داشت و به زیبایی محوطه افزوده می شود.

نقشه ویلا 150 متری
نقشه ویلا ۱۵۰ متری

هزینه ویلا ۱۵۰ متری

هزینه های مورد نظر برای ویلا های ۱۵۰ متری از ابعاد مختلف متفاوت است. اگر زمین را از قبل خریداری کرده باشید قطعا هزینه های شما بسیار کمتر می شود. استفاده از مصالح مختلف برای ویلا و استخر و یا طبقه های بیشتر هر ویلا و همچنین سفارش رسم عکس ویلا ۱۵۰ متری توسط معماران، هزینه های مختلفی برای شما در بر دارد. با استفاده از یک نقشه درست که بیشترین استفاده از فضای ویلا را در بر دارد، به کاهش هزینه های شما نیز کمک می کند.

مقالات پیشنهادی برای مطالعه بیشتر : 

قیمت نقاشی ساختمان هر متر مربع

طراحی داخلی آپارتمان ۱۰۰ متری
ساخت ویلای سنتی گیلان
ساخت ویلای سنتی

مراحل ساخت ساختمان یک طبقه

مراحل اخذ مجوز ساخت ویلا

مشارکت در ساخت منطقه ۱۷

وظایف کمیسیون ماده ۱۰۰

اجرای وال پست جدید

آموزش ترکیب رنگ اپوکسی

بازسازی ساختماننقاشی ساختمانبازسازی ویلاویلا پیش ساختهساخت خانهنما رومیساخت ویلاساخت ویلای کوچک در باغنقشه ساخت ویلا باغطراحی باغ ویلا لاکچریگروه طراحی ویلاطراحی ویلا کرجطراحی ویلا مدرن دوبلکس

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!