نقشه ویلا ۱۲۰ متر | نقشه خانه ۱۲۰ متر

نقشه ویلا 120 متری

نقشه ویلا 120 متری


نقشه ویلا ۱۲۰ متر

نقشه ویلا ۱۲۰ متر زندگی راحت وقتی میسر می شود که فضا در یک سطح عالی باشد. طراحی یک خانه بزرگ و مدرن با بسیاری از ویژگی های خاص معماری مانند یک راه پله مستقیم ، مرکزی ، چندین گالری ، طراحی ویلا ارتفاعات مختلف اتاق در هنگام رسم نقشه ویلا ۱۲۰ متر بسیار جالب و یک چالش است. یک قدم زدن آسان در خانه به شما امکان می دهد تا از تمام اخبار روز مطلع شوید. راه پله مستقیم در وسط خانه هم به عنوان عنصر طراحی و هم به عنوان تقسیم کننده اتاق عمل می کند.

نقشه ویلا 120 متری
نقشه ویلا ۱۲۰ متری

طراحی ویلا ۱۲۰ متری

یک ویلا ۱۲۰ متری در نوع ویلاهای متوسط قرار می گیرد. یک ویلا ۱۲۰ متر می تواند برای یک خانواده پر جمعیت، مکان مناسبی باشد. معمولا این ویلا ها به دلیل اینکه در حومه شهر ساخته می شوند، به طراحی فضای خارجی و محیط ویلا توجه بیشتری می شود. ساخت ویلا هنگام خرید زمین برای ویلا، می توانیم با یک معمار برای طرح رسمه نقشه ویلا ۱۲۰ متری مشورت بگیریم. در این صورت یک  خواهیم داشت که بدون فضای پرتی و با استفاده خوبی از فضای زمین داریم. در طراحی این ویلا مثل ویلاهای دیگر، طراحی ویلای کوچک برای بزرگ تر نشان دادن ویلا و دلباز بودن آن می توانیم از پنجره های بزرگ و یا پنجره های دیواری استفاده کنیم. همچنین در این ویلا ها می توان یک تا سه اتاق ساخت و از طرح های مختلفی استفاده کرد. نقشه ویلا ۱۰۰ متر

نقشه ویلا 120 متری
نقشه ویلا ۱۲۰ متری

محوطه ویلا ۱۲۰ متری

یکی از جذابیت های یک ویلا ۱۲۰ متر که برای یک خانواده پر جمعیت ساخته و طراحی می شود، نقاشی ساختمان استخر و آلاچیق در حیاط ویلا است. قرار دادن گل های زینتی در کنار استخر و آلاچیق نیز، به زیبایی هر چه بیشتر ویلا کمک می کند.

هزینه ساخت ویلا ۱۲۰ متری

مشخص است که یکی از هزینه های ویلا ۱۲۰ متری، هزینه زمین و رسم نقشه ویلا ۱۲۰ متری می باشد. طراحی کارخانه برای اینکه بتوان قیمت را پیش بینی کرد باید به مصالح و زمین سازه که برای ساخت استخر در آن نیز باید مصالح انتخاب کرد، نقشه ویلا ۱۲۰ متر توجه لازم را داشته باشیم. شما با مشورت گرفتن از یک معمار حرفه ای هنگام خرید زمین و یا ساخت ویلا، می توانید ویلایی به دلخواه خودتان و با طراحی مناسب داشته باشید.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

نقاشی ساختمان دیوار

ترکیب رنگ استخوانی ساختمان

جدول ترکیب رنگها

علم ترکیب رنگها

بازسازی ساختماننقاشی ساختمانبازسازی ویلاویلا پیش ساختهساخت خانهنما رومیساخت ویلاساخت ویلای کوچک در باغنقشه ساخت ویلا باغطراحی باغ ویلا لاکچریگروه طراحی ویلاطراحی ویلا کرجطراحی ویلا مدرن دوبلکس

ترکیب رنگهای اصلی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!