×

نقاشی ویلا و رنگ آمیزی ویلا ( هزینه را آنلاین برآورد کنید )

 • کد نوشته: 21418
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای نقاشی ویلا و رنگ آمیزی ویلا ( هزینه را آنلاین برآورد کنید ) بسته هستند
 • نقاشی ویلا به گزارش طراحی ویلا : رنگ آمیزی ویلا یا نقاشی ویلا نما یک خانه کارهای دیگری غیر از ظاهر بهتر آن دارد. یک کار رنگ آمیزی مناسب همچنین با قرار دادن یک مانع پیشگیری در برابر باد و آب و سایر تهدیدات آب و هوایی ، از خانه محافظت می کند. با صرف […]

  نقاشی ویلا و رنگ آمیزی ویلا ( هزینه را آنلاین برآورد کنید )

  نقاشی ویلا

  به گزارش طراحی ویلا : رنگ آمیزی ویلا یا نقاشی ویلا نما یک خانه کارهای دیگری غیر از ظاهر بهتر آن دارد. یک کار رنگ آمیزی مناسب همچنین با قرار دادن یک مانع پیشگیری در برابر باد و آب و سایر تهدیدات آب و هوایی ، از خانه محافظت می کند. با صرف وقت و سرمایه گذاری مالی در این پروژه بهسازی منزل ، باید دقت شود که به درستی و با بهترین مواد ممکن انجام شود. این کار باعث طولانی شدن زمان می شود تا ویلا شما دوباره نیاز به رنگ آمیزی ویلا داشته باشد. گرچه کار وقت گیر است ، اما می توانید از طریق دستورالعمل های رنگ آمیزی ساختمان یک نقاشی ویلا نسیم رنگ کنید. فقط با مرحله ۱ زیر شروع کنید.

  تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  نقاشی ویلا

  نقاشی ویلا

  زمان مناسب سال را انتخاب کنید. مهم است که هنگام رنگ آمیزی ویلا فضای نما ویلا خود ، زمان سال را نیز در نظر بگیرید ، زیرا بسیار سرد (زیر ۴۰ درجه فارنهایت) یا دمای بسیار گرم می تواند کار رنگ آمیزی شما را خراب کند.

  • بنابراین بهترین زمان برای رنگ آمیزی ویلا اواخر بهار یا اوایل پاییز است. همچنین به یاد داشته باشید که پیش بینی آب و هوا را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که برای روزهایی که برای رنگ آمیزی انتخاب کرده اید ، بارانی وعده داده نشده است.
  نقاشی ویلا

  نقاشی ویلا

  سطح نما را تمیز کنید. اگر خوش شانس باشید ، تنها آمادگی واقعی که باید قبل از کار رنگ آمیزی ویلا انجام دهید ، تمیز کردن سطح نقاشی ویلا شما است. با استفاده از یک شلنگ دیوارها را بشویید و با برس سیم و مقداری آب گرم و صابون هر نوع خاک لجبازی را از بین ببرید.

  • متناوباً ، می توان از یک شستشوی برق برای تمیز کردن آلودگی های خاص سرسخت و از بین بردن مایع های رنگ استفاده کرد. فقط مراقب باشید که با زیاد قرار دادن اسپری به خانه آسیب نرساند.
  • به یاد داشته باشید که از بالا به پایین بشویید ، و قبل از ادامه کار رنگ ، زمان کافی را برای خشک شدن کافی به سطح دهید.
  ساخت ویلا ارزان

  ساخت ویلا ارزان

  هرگونه رنگ معیوب را بردارید. اگر روی سطح نقاشی ویلا شما رنگ قدیمی و معیوبی وجود دارد ، باید قبل از ادامه کار آن را بردارید. این شامل هر رنگ شل ، تاول زده یا بریده شده است.

  • عدم حذف رنگ قدیمی و تراش خورده قبل از شروع مانع از چسبیدن مناسب رنگ تازه به سطح ویلا می شود.
  • با استفاده از برس سیم یا تراش دهنده رنگ ، رنگ آمیزی ویلا هر نوع رنگ شل و آزاد از سطح خانه را از بین ببرید و با استفاده از سنباده برقی (یا یک تکه کاغذ سنباده که به دور یک بلوک چوبی پیچیده شده است) سطح صاف را صاف کنید.
  • اگر رسوبات زیادی از رنگ قدیمی وجود دارد که باید از بین بروند ، ممکن است لازم باشد از یک پاک کننده الکتریکی استفاده کنید ، که اساساً رنگ را ذوب می کند و سپس آن را از دیوار بیرون می کشد.

   

  نقاشی ویلا

  نقاشی ویلا

  هزینه نقاشی ویلا

  لطفا جهت دریافت هزینه نقاشی ویلا به ما در ارتباط باشید.

  تعمیرات لازم را انجام دهید. قبل از شروع نقاشی ساختمان ، باید نقاشی ویلا خود را از نظر خرابی بررسی کرده و تعمیرات لازم را انجام دهید. به نظر می رسد یک تلاش باشد ، اما اطمینان حاصل می کند که پس از اتمام کار رنگ ، ویلا شما بهترین ظاهر را دارد.

  • در محیط پیرامونی نقاشی ویلا قدم بزنید و به دنبال ناخن های خرد شده و سایدینگ ، زنگ زدگی ، کپک ، ناخن های بیرون زده باشید. فقط به دیواره های خارجی نگاه نکنید ، همچنین زیر لبه های لبه دار و اطراف پی را بررسی کنید. به مناطقی در اطراف پنجره ها و درها توجه کنید که ممکن است کلسیم یا بتونه قدیمی از بین رفته باشد یا نیاز به جایگزینی داشته باشد.
  • هرگونه زنگ زدگی باید از بین برود و کپک باید از بین برود. لبه های ترک خورده باید پر و سنباده زده شوند ، رنگ آمیزی ویلا باید درزگیرهای شل یا شکافته جایگزین شوند و ناودانها و منشأهای نشتی ترمیم شوند.
  • تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

   

  نقاشی ویلا

  نقاشی ویلا

  مشخص کنید که به چه مقدار رنگ نیاز دارید. 

  بهتر است قبل از شروع نقاشی ، بفهمید که به چه مقدار رنگ نیاز دارید. با این کار خطر کم شدن رنگ در نیمه راه از بین می رود.

  • برای تخمین میزان رنگ مورد نیاز ، محیط خانه و ارتفاع خانه را اندازه گیری کنید (به غیر از انتهای شیروانی) و آنها را در یکدیگر ضرب کنید.
  • این عدد را بر روی کف فوت مربع مشخص شده روی قوطی رنگی که قصد استفاده از آن را دارید تقسیم کنید. نقاشی ویلا این مقدار رنگ (در گالن) مورد نیاز شما برای یک لایه را فراهم می کند. با این حال ، بهتر است برای ایمنی یک گالن اضافی به آن عدد اضافه کنید.
  • برای محاسبه مقدار رنگ اضافی مورد نیاز برای هر انتهای شیروانی ، عرض و ارتفاع انتهای شیروانی را اندازه بگیرید ، رنگ آمیزی ویلا این اعداد را ضرب کنید ، سپس در ۲ تقسیم کنید. این به شما ابعاد فوت مربع شیروانی می دهد ، سپس می توانید آن را در خود قرار دهید تخمین رنگ.
  • به خاطر داشته باشید که برخی از سطوح دیوارهای خارجی – مانند زونا ، سنگ تراشی و گچ – ممکن است به ۱۰٪ تا ۱۵٪ بیشتر از دیوارهای صاف و مسطح با همان متر مربع نیاز به رنگ داشته باشند.
  • روش کاربرد ممکن است بر نوع رنگ مورد نیاز شما نیز تأثیر بگذارد – سمپاش های بدون هوا ممکن است تا دو برابر برس (قلم مو یا غلتک) به رنگ (برای همان اندازه دیوار) نیاز داشته باشند.
  نقاشی ویلا

  نقاشی ویلا

  سطح را پرایم کنید. در برخی شرایط ، قبل از شروع نقاشی باید روی سطح خانه خود یک آستر بزنید. آغازگر پایه خوبی برای رنگ ایجاد می کند و به ماندگاری آن کمک می کند ، زیرا باعث محافظت بیشتر از عناصر می شود.

  • شما باید در بعضی از مناطق ناراحت کننده خانه پرایمر بزنید ، به خصوص اگر کار شما در معرض چوب خام یا فلز خالی باشد ، یا اگر مقدار زیادی رنگ سست را از بین ببرید.
  • اگر برای اولین بار در حال رنگ آمیزی ویلا جدید هستید و یا اینکه رنگ خانه خود را به شدت تغییر می دهید ، باید پرایمر بزنید.
  • نوع پرایمر مورد استفاده شما به نوع رنگ بستگی دارد. اگر قصد استفاده از رنگ لاتکس را دارید ، به آغازگر لاتکس احتیاج دارید. اگر قصد استفاده از رنگ رقیق شده با حلال را دارید ، به یک آغازگر پایه حلال و اگر از رنگ فلزی استفاده می کنید ، به یک آغازگر فلزی نیاز خواهید داشت.
  رنگ آمیزی ویلا

  رنگ آمیزی ویلا

  رنگ خود را انتخاب کنید. یک رنگ خارجی با کیفیت بالا مانند ۱۰۰ درصد لاتکس اکریلیک انتخاب کنید. این باعث ایجاد یک رنگ بهتر می شود ، سریعتر خشک می شود و در طولانی مدت ماندگارتر خواهد بود.

  • به دنبال رنگ با درصد بالاتر از مواد جامد حجمی باشید و به جای انتخاب مارک های ارزان قیمت ، نقاشی ویلا قوطی های دارای برچسب “premium” یا “super-premium” را انتخاب کنید.
  • اطمینان حاصل کنید که رنگی که به طور خاص برای فضای داخلی طراحی شده باشد را انتخاب می کنید زیرا بهتر از رنگ داخلی است.
  • همچنین در مورد رنگی که برای خانه خود انتخاب کرده اید کمی فکر کنید. سبک خانه خود را در نظر بگیرید و مطمئن شوید که رنگ رنگ مکمل مواد سقف و هر گونه لهجه های آجری یا سنگی است.
  • در نظر گرفتن نمونه هایی از رنگ های برتر خود و نمونه های نقاشی روی قسمت مبهم خانه خود. چند روز وقت بگذارید تا ببینید که هر یک از نمونه ها در چراغ های مختلف چگونه به نظر می رسند و تصمیم می گیرید کدام یک را ترجیح دهید.
  ویلا پیش ساخته

  ویلا پیش ساخته

  مدت زمان نقاشی ویلا

  بستگی به پروژه دارد این زمان خیلی متفاوت به هر پروژه میباشد.

  رنگ خود را مخلوط کنید. اگر چندین قوطی رنگ خریداری کرده اید ، باید تمام رنگ قوطی های جداگانه را با هم در یک ظرف بزرگ مخلوط کنید.
  • این به این دلیل است که رنگ دسته های مختلف رنگ می تواند کمی متفاوت باشد ، نقاشی ویلا حتی اگر یکسان باشد. مخلوط کردن آنها با هم یکرنگی را تضمین می کند.
  • قوطی های رنگ اصلی را نگه دارید. به این ترتیب ، اگر رنگی برای شما باقی مانده است ، می توانید آن را دوباره در قوطی های اصلی بریزید و دوباره آن را بسته بندی کنید.
  • در این مرحله باید اطراف خانه خود را با پارچه های قطره ای بپوشانید تا از ورود هرگونه رنگ در پیاده روها یا محوطه سازی جلوگیری شود.

  تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  ساخت ویلا پیش ساخته

  ساخت ویلا پیش ساخته

  تصمیم بگیرید که از کدام روش استفاده از رنگ استفاده کنید. نقاشی ویلا اینکه شما برای رنگ آمیزی ویلا خود از برس ، غلتک یا سمپاش رنگ استفاده می کنید ، در نهایت یک امر شخصی است. هر روش مزایای خود را دارد – استفاده از برس به شما امکان کنترل بیشتر نقاشی را می دهد ، استفاده از غلتک کار را کارآمدتر می کند و استفاده از اسپری رنگ پوشش سنگین تری را به شما می دهد.

  رنگ آمیزی ویلا

  رنگ آمیزی ویلا

  • استفاده از برس: بسیاری از افرادی که برای اولین بار خانه های خود را نقاشی می کنند ترجیح می دهند از برس استفاده کنند ، زیرا این امر شما را مجبور می کند بسیار دقیق باشید و به شما کنترل هر سانتی متر مربع از خانه را می دهد. برای استفاده: برس خود را به رنگ آغشته کنید تا زمانی که موی سر تا نیمه پوشانده شود. در چندین نقطه از یک خط افقی برس را به دیوار لمس کنید. به عقب برگردید و عقب و جلو رنگ کنید تا نقاط خالی پر شود و پوشش یکنواختی ایجاد کند.
  رنگ آمیزی ویلا

  رنگ آمیزی ویلا

  • استفاده از غلتک: برای استفاده از غلتک ، آن را در رنگ بغلتانید تا همه طرف به طور یکنواخت پوشانده شود ، سپس رنگ را با استفاده از ضربات متقاطع به دیوار بمالید. سپس ، به عقب برگردید و با استفاده از ضربه های بالا و پایین ، همان قسمت را نقاشی کنید تا شکاف ها را پر کنید.
  • استفاده از سمپاش رنگ: برای استفاده از سمپاش رنگ ، رنگ انتخابی خود را در سمپاش بارگیری کنید. سمپاش را به حالت ایستاده نگه دارید ، حدود ۱ فوت (۰.۳ متر) از دیوار فاصله دارد. سمپاش را به آرامی به عقب و جلو حرکت دهید ، نقاشی ویلا حرکت را قبل از کشیدن ماشه شروع کنید تا از مناطق رسوب زیاد رنگ جلوگیری شود. اطمینان حاصل کنید که هر ضربه جدید حدود ۸ اینچ (۲۰.۳ سانتی متر) با ضربه قبلی همپوشانی داشته باشد.
  رنگ آمیزی ویلا

  رنگ آمیزی ویلا

  • استفاده از تکنیک اسپری و برگشت رول: روش اسپری و برگشت نورد روش خاصی است که هم برای سرعت و هم سطح بودن آن توصیه می شود ، اما به دو نفر نیاز دارد. این شامل یک نفر است که با استفاده از سمپاش دیوار را به سرعت رنگ می کند ، و شخص دیگر با غلتک برای پخش و یکنواخت کردن آن را دنبال می کند.

  رنگ آمیزی ویلا

  حاشیه ها را رنگ کنید. نقاشی ویلا قبل از اینکه روی تریم کار کنید ، تمام کناری های خانه را رنگ کنید. این کار قسمت عمده ای از کار را از بین می برد ، و همچنین سرعت را افزایش می دهد زیرا نیازی به تغییر رنگ ندارید. هنگام نقاشی کناری (یا هر ماده ای که نمای اصلی خانه شما را پوشش می دهد) چندین قانون وجود دارد که باید به آنها عمل کنید:

  • از بالا به پایین کار کنید. همیشه هنگام نقاشی از بالا به پایین و از چپ به راست کار کنید. کار از بالا به پایین به شما امکان می دهد هر قطره رنگی که هنگام پایین آمدن پایین می افتد را بپوشانید ، در حالی که رفتن از چپ به راست به شما کمک می کند تا به سرعت نقاطی را که از دست داده اید شناسایی کنید (این مربوط به واقعیتی است که می خوانید از چپ به راست ، بنابراین مغز شما برنامه ریزی شده است تا از این طریق اطلاعات را بهتر پردازش کند).
  • خورشید را دنبال کن. سعی کنید کار رنگ آمیزی ویلا خود را طوری برنامه ریزی کنید که در طول روز آفتاب را دنبال کنید و منتظر بمانید تا آفتاب صبح هرگونه رطوبت دیواره از شب خشک شود. شما می خواهید در تمام طول روز ، دور از تابش مستقیم آفتاب ، در سایه کار کنید ، نقاشی ویلا زیرا این امر می تواند بر کیفیت نتیجه نهایی تأثیر بگذارد.
  • مراقب باشید از نردبان استفاده کنید. بسیار مهم است که هنگام استفاده از نردبان ، به ویژه از نردبان ، قابل احتیاط باشید. هنگام ایستادن روی نردبان ، هرگز نباید بیش از یک بازو فاصله داشته باشید. در عوض ، باید تا آنجا که می توانید در یک نوار افقی نقاشی کنید ، سپس نردبان را از آن طرف منتقل کنید تا در همان خط نقاشی را ادامه دهید. اطمینان حاصل کنید که نردبان شما از یک طرف به طرف دیگر متمایل نشده است و تقریباً در ۱/۴ از کل طول خود با فاصله از پایه خانه قرار دارد.
  رنگ آمیزی ویلا

  رنگ آمیزی ویلا

  یک لایه دوم بزنید. هنگامی که منتظر زمان توصیه شده برای خشک شدن رنگ هستید ، نقاشی ویلا باید استفاده از لایه دوم را در نظر بگیرید – اگر زمان و بودجه اجازه می دهد.

  • پوشش دوم رنگ را یکدست کرده و پوشش محافظتی بیشتری برای خانه شما ایجاد می کند. این به محصول بهتر کمک می کند تا بهتر به نظر برسد و ماندگاری بیشتری داشته باشد.
  • اگر رنگ پر جنب و جوش تری برای خانه خود انتخاب کرده اید ، اغلب برای پوشاندن رنگ به رنگ دوم لازم است.

   

  تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  بازسازی ویلا

  بازسازی ویلا

  تر و تمیز را رنگ کنید. پس از اتمام کناره ها وقت آن است که برگردید و روکش ها را رنگ کنید ، خواه همرنگ بقیه خانه باشد یا نه. این می تواند کاملا وقت گیر باشد ، اما در واقع کار رنگ شما را با ظاهری حرفه ای به پایان می رساند.

  • به طور معمول یک برس برای رنگ آمیزی ویلا کناره ها توصیه می شود ، زیرا به شما امکان می دهد دقیق باشید اما یک غلتک کوچک ۶ اینچی می تواند به سرعت بخشیدن به روند کار ، به ویژه در فاشیا و آستانه های پنجره کمک کند.
  • همانند رنگ آمیزی ویلا کناره ها ، باید روی نقاشی ویلا تزئینات از بالا به پایین کار کنید – از هر نوع شیروانی و دراور شروع کنید ، سپس لبه های لبه دار و ناودان را انجام دهید ، سپس پنجره های طبقه دوم ، پنجره های طبقه اول ، درها و در آخر پایه ها را انجام دهید.
  • هنگام رنگ آمیزی پنجره ها ، باید با پوشاندن نوار نقاب یا استفاده از محافظ رنگ ، شیشه را از پاشش رنگ محافظت کنید.
  • هنگام نقاشی به طاقچه های پنجره توجه ویژه ای داشته باشید ، زیرا اینها بدی هوا را تحمل می کنند و می توانند فرسوده تر از مناطق دیگر به نظر برسند. در صورت لزوم ۲ یا ۳ لایه رنگ به آنها بدهید و رنگ زیرین را فراموش نکنید.
  • اگر ابتدا دستگیره ها ، دکمه ها و اعداد را بردارید ، رنگ آمیزی آسان تر است. در حالت ایده آل ، شما همچنین باید درب را از لولاهای آن برداشته و قبل از رنگ آمیزی آن را صاف بر روی زمین قرار دهید ، ابتدا در یک طرف کار کنید ، سپس روی طرف دیگر. همچنین این کار رنگ آمیزی قاب و گرفتگی درب را آسان می کند.
  نقاشی ویلا

  نقاشی ویلا

  مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

  کانسپت ویلا مدرن | پتینه گچبری | طراحی ویلای ۵۰۰ متری | هزینه ساخت ویلا در گیلان | اجرا نما خشک | هزینه طراحی کافی شاپ

   

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.