×

از ۰ تا ۱۰۰ رنگ آمیزی استخر و نقاشی استخر + رنگ استخر

 • کد نوشته: 33171
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای از ۰ تا ۱۰۰ رنگ آمیزی استخر و نقاشی استخر + رنگ استخر بسته هستند
 • نقاشی استخر آب بندی استخر و نقاشی استخر دیگر همه ما با لذت بازی کردن و شنا کردن در آب آشنا هستیم نقاشی استخر، یکی از مهم ترین قسمت های طراحی ویلا و ساخت ویلا یک استخر کامل به حساب می آید. رنگ استخری، می تواند قدرت فوق العاده بالایی داشته باشد. ولی، قبل از […]

  از ۰ تا ۱۰۰ رنگ آمیزی استخر و نقاشی استخر + رنگ استخر

  نقاشی استخر

  آب بندی استخر و نقاشی استخر دیگر همه ما با لذت بازی کردن و شنا کردن در آب آشنا هستیم نقاشی استخر، یکی از مهم ترین قسمت های طراحی ویلا و ساخت ویلا یک استخر کامل به حساب می آید. رنگ استخری، می تواند قدرت فوق العاده بالایی داشته باشد. ولی، قبل از اقدام برای رنگ آمیزی استخر، شما باید به یک سری نکات خاص در مورد نقاشی استخر و قیمت نقاشی ساختمان استخر توجه داشته باشید تا مشکل خاصی برای شما به وجود نیاید. امروز ما قصد داریم تا در همین مورد با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

  نقاشی استخر

  نقاشی استخر

   

  چه موقع باید از رنگ آمیزی استخر مخصوص استفاده کرد؟

  پس از زیر سازی و سفت کاری های اولیه استخر در حین بازسازی ویلا، شما باید نسبت به نقاشی استخر و رنگ آمیزی استخر خود اقدام نمایید. ولی، این کار خیلی ساده و راحت نمی باشد.

  رنگ ها در دسته بندی ها و کیفیت بندی های مختلفی به فروش می رسند علاوه بر دلیل ذکر شده در بالا، رنگ آمیزی استخر با رنگ های روشن، باعث می شود که حتی قسمت های عمیق استخر نیز کاملا نمایان باشد. در نتیجه خطر غرق شدن شناگران ناوارد و مبتدی به حداقل می رسد. در استخر هایی که با رنگ آبی رنگ آمیزی شده اند، محدوده عمق ها به وسیله خطوط سفید رنگ مشخص می شود. استفاده از این رنگ ها علاوه بر دلایل ایمنی، جلوه زیبا و دلبازی به استخر می بخشد.

  کیفیت رنگ استخر:

  رنگ آمیزی استخر، کاملا تخصصی می باشد و باید توسط افراد با تجربه انجام گیرد. برای رنگ آمیزی استخر از رنگ های معمولی نمی توان استفاده کرد. رنگ مورد استفاده برای استخر باید دارای شرایط زیر باشد:

  • رنگ استخر با کیفیت، اصل و درجه ۱ باشد.
  • با توجه به نوع و ابعاد استخر، رنگ مناسب برای رنگ آمیزی آن انتخاب می شود. رنگ های استخری شامل رنگ استخری اکرولیک، پوششی، اپوکسی، پایه حلال، پایه آب، پایه پلی اورتان و ضد جلبک می شوند.
  • ضد آب و رطوبت باشد.
  • قیمت رنگ استخری رابطه مستقیمی با کیفیت و پیگمنت رنگ آن دارد.
  رنگ استخر

  رنگ استخر

  ایده های رنگ آمیزی استخر:

  رنگ آمیزی استخر اغلب با طیف رنگی آبی و یا سفید صورت می گیرد. بر اساس سلیقه و علاقه مشتری می توان از رنگ های آبی روشن، آبی تیره، سفید و شیری استفاده کرد.

  شاید یکی از ساده ترین و ابتدایی ترین علت رنگ کردن استخر به آبی این است که رنگ آب نیز آبی است. در نتیجه تصور عموم مردم از دریا و آب استخر، آبی رنگ می باشد در برخی موارد نیز از نقاشی استخر استفاده می شود. نقاشی استخر، اغلب از طرح های دریایی از جمله انواع ماهی، دلفین و … انتخاب می شود. گرچه با توجه به درخواست مشتری می توان هر طرحی را در کف استخر اجرا کرد.

  نقاشی استخر

  نقاشی استخر

  برخی از انواع رنگ فقط ۳ یا ۴ سال دوام می آورند. ولی، قوی ترین مدل های مختلف رنگ استخر که با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز دنیا طراحی شده اند، تا ۸ سال هم سالم می مانند. پس، برای نقاشی استخر انتخاب یک رنگ خوب و با کیفیت اولین مرحله مهم است. این امر، می تواند بر روی قیمت نقاشی استخر هم موثر باشد. بلاخره قیمت رنگ آمیزی استخر همیشه یکسان نبوده و تحت تاثیر نوع رنگ و میزان رنگ آمیزی متغیر است.

  رنگ استخر

  رنگ استخر

  انواع رنگ های استخری

  نقاشی استخر همانطور که در قسمت های قبل تر هم به این مسئله به شدت مهم اشاره کردیم، مدل ها و ساختار های مختلف رنگ استخری در دسته بندی ها و کیفیت بندی های مختلفی به فروش می رسند و هر کدام از این مدل بندی ها نیز یک سری ویژگی های خاص و منحصر به فرد دارند.

  نقاشی استخر رنگ ها در طیف های گسترده ای تولید می شوند و شما می توانید بسته به شرایط خود یکی را انتخاب کنید. شما باید یک رنگ را انتخاب کنید که هم با سلیقه تان همخوانی دارد، هم با بودجه تان همخوانی دارد و هم می تواند زیبایی زیادی داشته باشد.

  رنگ استخری

  رنگ استخری

  نقاشی استخر می تواند باعث تقویت دیواره های استخر شما شود. رنگ های معمولی در برابر آب بالاخره خراب شده و مقاومت خود را از دست می دهند. در حین بازسازی ساختمان در نتیجه، توصیه ما به شما استفاده از رنگ های ضد آب می باشد. رنگ های ضد آب نه تنها می توانند به شدت مقاوم باشند، نقاشی استخر بلکه طول عمر بالایی هم دارند. شما باید به گوشیه ها و حاشیه ها توجه ویژه ای داشته باشید. این نقاط، بیشتر در معرض خراب شدن می باشند.

  مزایای استفاده از رنگ استخر ضد آب

  مسلما نقاشی استخر با استفاده از رنگ های ضد آب، می تواند بازدهی فوق العاده بالایی برای همه افراد داشته باشد. رنگ های ضد آب می توانند طول عمر بالایی هم داشته باشند.

  این محصولات توجیه اقتصادی دارند. چرا که شما یک بار هزینه می کنید و برای مدت زمان زیادی بدون هیچ مشکل خاصی از این محصولات استفاده می نمایید. نقاشی استخر ولی، در رنگ آمیزی های معمولی، شما هر دو الی سه سال یک بار باید هزینه رنگ آمیزی را پرداخت کنید. شاید این مسئله در کوتاه مدت خیلی به چشم نیاید ولی، در بلند مدت حتما به شما آسیب وارد می کند.

  رنگ استخر ضد آب

  رنگ استخر ضد آب

  نقاشی استخر با استفاده از رنگ های ضد آب به شما کمک می کند تا فعالیت های خود را خیلی بهتر و قوی تر هم انجام دهید.

  این خدمات، باعث می شوند تا ترک های سطحی بتن استخر شما پر شوند. همچنین، جالب است بدانید که با استفاده از روش های سنتی همچون قلم مو و پیستوله هم شما می توانید این نوع از نقاشی استخر را بدون مشکل خاصی انجام دهید. اگر بر اثر اتفاق های مختلف شما به این محصول آسیبی وارد کردید، خیلی راحت می توانید آن آسیب را ترمیم نمایید.

  رنگ استخر

  نقاشی استخر رشد خزه در استخر ها، یکی از مشکلاتی است که شما باید آن را مورد بررسی قرار دهید. با رنگ آمیزی استخر با استفاده از رنگ های ضد آب، شما می توانید این مشکل را یک بار برای همیشه حل کنید.

  رنگ استخر

  رنگ استخر

  رنگ کنیتکس چرا که این رنگ ها خاصیت شیمیایی ویژه ای دارند. آنها باعث می شوند تا بدون اینکه بو یا رنگ آب شما عوض شود، خزه ها از بین بروند. در نتیجه، آب استخر پس از نقاشی استخر کاملا سالم و تمیز باقی مانده و مشکلات پوستی خاصی را برای شما ایجاد نمی کند.

  قیمت سرویس مربوط به رنگ آمیزی استخر

  مسلما قیمت نهایی که شما باید برای دریافت خدمات مربوط به نقاشی استخر پرداخت کنید، همیشه یکسان نمی باشد. عوامل و فاکتور های زیادی وجود دارند که می توانند قیمت نهایی را تا حد بسیار زیاد و قابل توجهی کم و زیاد کنند. محیط رنگ آمیزی، اولین عاملی است که شما باید به آن توجه داشته باشید.

  رنگ آمیزی استخر

  رنگ آمیزی استخر

  قیمت نقاشی استخر در تهران با قیمت نقاشی استخر در کرج مطمئنا تفاوت های خیلی زیادی دارد. در نتیجه، شما باید به محیط زندگی خود هم توجه داشته باشید تا مشکل خاصی برای شما به وجود نیاید. دیگر عامل مهمی که بر روی قیمت رنگ آمیزی استخر تاثیر دارد، قیمت نهایی رنگ است. شما باید به دنبال بهترین رنگ ها باشید. ولی، همزمان باید به بودجه تان هم توجه داشته باشید.

  نقاشی استخر کرج

  نقاشی استخر کرج

  نقاشی استخر در تهران کرج

  نقاشی استخر هیچکس دوست ندارد که بیش از اندازه پولش را صرف خرید یک محصول خاص بکند. در نتیجه، شما باید مراقب باشید که از بهترین محصولات برای بودجه خود استفاده می کنید. تیم نقاش و فردی که مسئولیت رنگ آمیزی استخر را بر عهده دارد هم می تواند بر روی قیمت موثر باشد. هرچه فرد مورد نظر تجربه کاری بیشتری داشته باشد و بتواند بهتر فعالیت کند، مسلما قیمت نقاشی استخر تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا می کند.

  نقاشی استخر در تهران

  نقاشی استخر در تهران

  البته، جالب است بدانید که امروزه راه های بسیار زیادی برای دریافت مشاوره و دریافت خدمات مربوط به نقاشی استخر در تهران یا نقاشی استخر در کرج وجود دارد. ولی در هر صورت، اگر شما هم قصد استفاده از این خدمات را دارید، بهتر است که قبل از شروع کار مشاوره های مخصوص را از تیم های متخصص دریافت کنید تا پس از اتمام پروژه با مشکل خاصی مواجه نشوید.

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.