نقاشی اتاق نشیمن

نقاشی اتاق نشیمن


نقاشی اتاق نشیمن

نقاشی اتاق نشیمن آیا به دنبال مشاوره در مورد رنگ دیوارهای جذاب اتاق نشیمن بوده اید و فقط ایده هایی برای کارهایی که باید انجام دهید پیدا کرده اید ، اما نه اینکه از چه مشکلی جلوگیری کنید؟ محدود کردن همه گزینه های شما فقط با نگاه کردن به آنچه که کار می کند دشوار است. بازسازی ساختمان همچنین برای انتخاب صحیح خانه خود ممکن است لازم باشد بدانید چه عواملی مثر نیست. در این مقاله ، ما به شما کمک خواهیم کرد که در انتخاب رنگ دیوارهای جذاب اتاق نشیمن چه کاری نباید انجام دهید.

کابینت

کابینت

دیوار را عاقلانه انتخاب کنید

نقاشی اتاق نشیمن

نکته اصلی دیوار رنگ ایجاد آن است که در اتاق نشیمن برجسته شود و خودنمایی کند. برای اینکه بتواند کار کند ، باید به تنهایی بایستد. با انتخاب رنگ آمیزی ویلا دو دیوار رنگ ، اثر کاهش می یابد و می تواند از تعریفی که قرار است ارائه دهد ، بکاهد. رنگ آمیزی دو مورد از آنها با رنگ یا طرح رنگ باعث گیج شدن چشم و کاهش تأثیر رنگ می شود.

رنگ دیوارهای رنگ اتاق نشیمن به طور کلی برای افزودن توهم فضا و درام به اتاق است. نقاشی اتاق نشیمن آنها نه تنها می توانند به هم بستن یک اتاق کمک کنند ، بلکه می توانند بیانگر سبک فردی شما باشند. با این حال ، با نقاشی دو مورد از آنها ، این خطر را ایجاد می کنید که اتاق به جای بزرگتر ، کوچکتر به نظر برسد.

یک دیوار کوتاه را به عنوان یک دیوار رنگ رنگ نکنید

یکی از مهمترین مزایای دیوار رنگ اتاق نشیمن این است که می تواند زمینه ای برای مبلمان یا سایر ویژگی های معماری فراهم کند. اگر یک دیوار کوتاه را به رنگ رنگ نقاشی کنید ، ممکن است جایی برای اثاثیه ای که می خواهید به نمایش بگذارید نداشته باشید.

همچنین همان جلوه انبساطی که دیوار با رنگ بلندتر به اتاق می بخشد نخواهد داشت. رنگ دیوارهای رنگ اتاق نشیمن به منظور جلب چشم و نقطه کانونی برای لنگر بقیه دکوراسیون است. اگر یک دیوار کوتاه برای این منظور انتخاب کنید ، سطح کافی برای این اثر را ندارد.

نقاشی اتاق نشیمن

نقاشی اتاق نشیمن

رنگها را عاقلانه انتخاب کنید

نقاشی اتاق نشیمن

دیوار رنگ ای نباید با دیوارهای دیگر اتاق مطابقت داشته باشد. نقاشی اتاق نشیمن باید بر اساس مبلمان و دکوراسیون دیگری که قرار است انتخاب شود ، انتخاب شود. این کمک می کند تا کل اتاق را بهم گره بزنید و به شما فرصتی می دهد تا وسایل دیگر را با رنگ دیوارهای رنگ اتاق نشیمن هماهنگ کنید.

با تطبیق رنگ ها با دیوارهای دیگر ، دکوراسیون اتاق از معادله خارج می شود. از آن بدتر ، ممکن است بیش از حد یکنواخت شود و کنتراست کمی ایجاد کند. این می تواند به احساس دراماتیک کمتری منجر شود.

زیاده روی نکنید

رنگ دیوارهای رنگ اتاق نشیمن باید منحصر به فرد و جالب باشد. با این حال ، بازسازی ویلا آسان است که بیش از حد پیش بروید و رنگی را انتخاب کنید که با بقیه اتاق نشیمن کار نکند. مطمئن باشید که از انتخاب رنگ فقط به دلیل هیجان انگیز بودن آن خودداری کنید. این می تواند منجر به درگیری شود که فضای اتاق را ناخوشایند کند.

هنگام انتخاب رنگ دیوارهای رنگ ای ، فقط به دلیل پررنگ بودن آنها به دنبال رنگ نباشید. آنها را بر اساس اینکه آیا با مبلمان و وسایل تزئینی شما مانند بالش ، فرش و سایر قطعات رنگ کار می کنند یا نه ، انتخاب کنید.

در مورد تأثیرات نورپردازی فراموش نکنید

ویندوز و نور مصنوعی سهم زیادی در نحوه تعامل رنگها با یکدیگر دارند. در مورد چگونگی روشن شدن اتاق بسیار محتاط باشید. نور شدید طبیعی تمایل به روشن تر نشان دادن رنگهای تیره دارد. برعکس ، می تواند رنگ های روشن را کسل کننده و غیر روح انگیز جلوه دهد.

نقاشی اتاق نشیمن نور مصنوعی همچنین می تواند تفاوت را با رنگ دیوارهای رنگ اتاق نشیمن ایجاد کند. بررسی کنید که لامپها چگونه درجه بندی می شوند و شدت آنها را تأیید می کنند و تأکید می کنند که بر دیواره رنگ چه تاثیری دارند. اگر می خواهید بیشتر بیاموزید ، برای اطلاعات دقیق در مورد چگونگی تأثیر نورپردازی بر رنگ های رنگ در خانه خود ، به این پیوند مراجعه کنید.

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

تصاویر معماری ویلا

طراحی باغ هزار متری

نقاشی ساختمان لنگرود
ساخت ویلا برای فرهنگیان

طراحی دیوار حیاط نما رومی

ضوابط طراحی کافه تریا

طراحی کافه | طراحی کافی شاپ | دکور کافی

رنگ ساختمان طرح کاغذ دیواری

پنت هاوس | طراحی پنت هاوس | ساخت پنت هاوس

طراحی حیاط ویلا

طراحی ویلا شیبدار

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره