×

نصب ایزوگام + نصب ایزوگام در تهران

 • کد نوشته: 43223
 • ۱۴۰۲/۰۵/۱۴
 • دیدگاه‌ها برای نصب ایزوگام + نصب ایزوگام در تهران بسته هستند
 • نصب ایزوگام نوع الیاف تیشو، پلی استر، کیفیت و تراکم، و نارسایی یا فوق العاده بودن قیمت قیر است که در تعیین قیمت و کیفیت هر رول ایزوگام تاثیر دارد. شرکت ایزوگام دلیجان، در درجه اول کیفیت مواد اولیه و سپس نوسان قیمت مواد اولیه را در نظر می‌گیرد. هر رول ایزوگام دلیجان استاندارد با […]

  نصب ایزوگام + نصب ایزوگام در تهران

  نصب ایزوگام

  نوع الیاف تیشو، پلی استر، کیفیت و تراکم، و نارسایی یا فوق العاده بودن قیمت قیر است که در تعیین قیمت و کیفیت هر رول ایزوگام تاثیر دارد. شرکت ایزوگام دلیجان، در درجه اول کیفیت مواد اولیه و سپس نوسان قیمت مواد اولیه را در نظر می‌گیرد. هر رول ایزوگام دلیجان استاندارد با تاریخ تولید و انقضاء به بازار عرضه می‌شود.

  پشم شیشه ایزوگام، یک جایگزین عالی برای عایق‌های رطوبتی و حرارتی است که با دوام و کیفیت بالای خود معروف است. تعیین قیمت ایزوگام پشم شیشه بر اساس قیمت قیر مصرفی و نوع ایزوگام تولید شده است. تغییر قیمت ایزوگام پشم شیشه به قیمت قیر خالص پالایشگاهی بستگی دارد و همین عامل بیشترین تأثیر را در افزایش یا کاهش قیمت ایزوگام پشم شیشه دارد. جنس لایه تیشو، لایه پلی استر، نوع روکش و… نیز عواملی هستند که در تعیین قیمت نهایی ایزوگام پشم شیشه تاثیر دارند.

  شرکت ایزوگام دلیجان با داشتن بیمه نامه معتبر و گواهی‌های استاندارد، کیفیت بالای خود را تضمین می‌کند. برای آگاهی از قیمت رول ایزوگام دلیجان و قیمت‌های ایزوگام پشم شیشه، می‌توانید از لیست قیمت ایزوگام استفاده کنید. قیمت ایزوگام در تهران با توجه به تعداد عوامل مختلف به صورت جداگانه محاسبه می شود. مرکز گام گستر این قیمت را با در نظر گرفتن درصد هزینه نصب و بدون هزینه نصب، ارائه می دهد. در اوضاع اقتصادی امروز، افراد بسیاری پیش از خرید هر محصولی از قیمت آن سئوال می کنند و قیمت ایزوگام هم نیز همینطور است

  بعضی نمایندگی‌ها هزینه راجع به نصب ایزوگام را در قیمت نهایی این محصول برآورد می کنند. اما در آنجا، قیمت ایزوگام در جداگانه و هزینه نصب آن نیز به صورت مجزا در نظر گرفته می شود. کاربران محترم می توانند برای اطلاع از جدیدترین قیمت ها با شرکت تماس بگیرند.

  متأسفانه با افزایش قیمت ایزوگام، با کیفیت پایین و با قیمت پایین جنسهای تقلبی ایزوگام در بازار موجود شده‌اند. لذا لطفا در خرید خود به دقت عمل کنید و ضمانت مرجوعی ایزوگام در صورت نداشتن کیفیت را از فروشنده درخواست کنید.

  تیم پشتیبانی شرکت در مناطق مختلف تهران اعم از جنوب تهران، کرج، دماوند، پردیس، بومهن، رودهن، لواسان، و… خدمات نصب ایزوگام را ارائه می‌دهد. مناطق مشیریه، خراسان، شاپور، شوش، جوادیه، یاخچی آباد، آب منگل، خزانه فلاح، کاروان (رضویه) منیریه، خانی آباد نو، جی، یافت آباد، آذری، امیربهادر، شهرک مسعودیه، مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خزانه بخارایی، اتابک، و افسریه نیز از خدمات نصب ایزوگام در تهران و حومه آن استفاده می کنند. برای اطلاعات بیشتر، با تیم پشتیبانی شرکت تماس بگیرید

  نصب ایزوگام در تهران

  در تهران، هزینه نصب ایزوگام متناسب با نوع و مارک آن متفاوت است. برای خرید ایزوگام خام یا بدون نصب در تهران، این موارد را در نظر بگیرید:

  لیست قیمت ایزوگام

  قیمت ایزوگام دلیجان

  با افزایش قیمت ایزوگام، در بازار اجناس تقلبی با کیفیت پایین و قیمت پایین نیز به وفور دیده می شود. لطفاً در خرید خود دقت لازم را به عمل آورده و از فروشنده ضمانت مرجوعی در صورت عدم کیفیت محصول خریداری کنید.

  برای دریافت قیمت روز انواع ایزوگام دلیجان اصلی بدون نصب و با نصب در مناطق مختلف از جمله تهران، کرج، دماوند، پردیس، بومهن، رودهن و لواسان در سال ۱۴۰۲، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

  رول ایزوگام دلیجان

  رول‌های ایزوگام پس از تولید به صورت رول شده و با اندازه‌های مشخصی به بازار عرضه می‌شوند. توجه به اندازه‌ها و پارامترهای استاندارد ایزوگام، امری بسیار پر اهمیت و ضروری است..

  از آنجایی که ایزوگام دارای تاریخ مصرف است، خریداران باید به مقدار مناسب خود، بنا به نیاز به متراژ سطح، قیمت رول ایزوگام خریداری کنند تا در هزینه‌های خود صرفه جویی کرده باشند. همچنین برای ترمیم‌های جزئی ایزوگام، خرید یک رول ۱۰ متری، صرفه اقتصادی نداشته و بهتر است در این زمینه صرفه‌جویی کرد.

  یک ایزوگام با کیفیت باید دارای ویژگی‌های خاصی باشد تا شرایط استاندارد را داشته باشد و بتواند در سال‌های طولانی، روی بام، دیوارها، سرویس‌های بهداشتی و حمام، کار عایق‌کاری در برابر رطوبت را به درستی و بدون نقص انجام دهد. برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از

  وزن یک رول در حدود ۴۰ تا ۴۱ کیلوگرم و در ابعاد ۱ × ۱۰ متر.

  ضخامت از ۲ میلیمتر تا ۴ میلیمتر که حد استاندارد ۴ میلیمتر است.

  مقاومت کششی طولی ۶۰-۵۰ و مقاومت کششی عرضی ۳۵-۳۰ کیلوگرم بر ۵۰ سانتیمتر.

  افزایش نسبی طولی ۱۶-۱۴ و افزایش نسبی عرضی ۱۰ –۸٪.

  مقاومت پارگی طولی ۱۰-۹ و مقاومت پارگی عرضی ۵-۴ کیلوگرم نیرو.

  تاب کششی اتصالات انتهایی ۱۰۰.

  جذب آب ۱٪ و کاهش وزن ۱٪.

  وزن واحد سطح ۴/۲ کیلوگرم بر سانتیمتر مربع.

  انعطاف‌پذیری در سرما ۱۰- درجه.

  پایداری ابعاد در برابر حرارت ۱ متر.

  میزان نفوذناپذیری آب.

  فرسودگی حرارتی در هوا حداکثر افت در دمای انعطاف پذیری ۱۰ درجه.

  مقاومت در برابر اشعه فرابنفش حداکثر افت در دمای انعطاف پذیری ۱۰ درجه.

  رول‌های ایزوگام، معمولا به صورت اندازه ۱۰ × ۱ متری تولید شده و در بازار عرضه می‌شوند. با این حال، برخی از تولید کنندگان به منظور مصارف خانگی و لکه گیری کوچک تر، نیز ایزوگام را در ابعاد کوچک‌تری تولید می‌کنند که این اندازه می‌تواند در ۵ یا ۷ متر نیز تولید شود..

  هر رول ۱۰ متری ایزوگام، حدود ۴۲ کیلوگرم وزن دارد. اما بر اساس ضخامت و تعداد لایه‌های آن، وزن ایزوگام ممکن است متغیر باشد..

  عرض رول ایزوگام به صورت ثابت، ۱ متر است و نمی‌توان آن را به صورت دلخواه کمتر یا بیشتر تولید کرد. پس بهتر است در نظر گرفته شود که عرض استاندارد ایزوگام و مشخصات آن، از فشار اضافی بر روی سازی جلوگیری کند..

  مقدار مورد نیاز ایزوگام، دقیقا برابر با سطح مورد نظر نیست. برای نصب بهینه ایزوگام، باید چند سانتی متر از ایزوگام‌هایی که در کنار هم نصب می‌شوند، روی هم همپوشانی داشته باشند و مقداری از لایه روی لایه‌ی کناری قرار بگیرد. همچنین باید مقدار قابل

  توجهی از ایزوگام، لبه‌های پشت بام را پوشش دهد تا آب به زیر آن نفوذ نکند و عایق‌کاری مناسب انجام شود. با توجه به این مسئله، باید در نظر داشت که ابعاد رول ایزوگام مصرفی، تقریبا ۲۰ درصد باید بیشتر از مساحت سطح مورد نظر باشد. در نتیجه، قیمت ایزوگام برای پشت بام، حدود ۲۰ درصد بیشتر از مقدار واقعی مصرفی آن، خواهد بود.

  توجه : این مطلب آگهی ساختمان، یک تبلیغ رپورتاژ بوده و اویم شاهانه در محتوا و محصولات آن هیچگونه نظری و مسئولیتی ندارد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.