×

آموزش نحوه رنگ آمیزی گاراژ

 • کد نوشته: 21907
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای آموزش نحوه رنگ آمیزی گاراژ بسته هستند
 • نحوه رنگ آمیزی گاراژ به گزارش تبلیغات ساختمان : نحوه رنگ آمیزی گاراژ رنگ پریده ، لایه برداری شده و یا ترک خورده بر روی درب گاراژ شما می تواند جذابیت را کاهش دهد و ظاهر کل خانه شما را پایین بکشد. اگر درهای فلزی دارید ، ممکن است تعجب کنید که آیا می توان آنها […]

  آموزش نحوه رنگ آمیزی گاراژ

  نحوه رنگ آمیزی گاراژ

  به گزارش تبلیغات ساختمان : نحوه رنگ آمیزی گاراژ رنگ پریده ، لایه برداری شده و یا ترک خورده بر روی درب گاراژ شما می تواند جذابیت را کاهش دهد و ظاهر کل خانه شما را پایین بکشد. اگر درهای فلزی دارید ، ممکن است تعجب کنید که آیا می توان آنها را رنگ آمیزی کرد یا خیر ، و اگر چنین است ، نقاشی ساختمان چگونه می توان این کار را انجام داد. رنگ آمیزی درب فلزی گاراژ مستلزم صرف وقت و تلاش زیادی است ، اما در پایان این یک روش عالی برای جلوه دادن ظاهر جدید به خانه شماست!

  انتخاب یک رنگ

  انتخاب رنگ رنگ ممکن است دشوارترین جنبه کل فرآیند باشد و نکاتی وجود دارد که باید بخاطر بسپارید. اگر درها قبلاً رنگ آمیزی شده بودند ، ممکن است بخواهید رنگی نزدیک به رنگ اصلی یا مشابه آن انتخاب کنید. اگر آماده تغییر کامل امور هستید ، بازسازی ویلا حتماً رنگی را انتخاب کنید که مکمل آجر یا سایدینگ ، درها ، روکش ها و سایر جنبه های بیرونی خانه شما باشد. در بیشتر موارد ، بهتر است از رنگهای بلند یا بسیار روشن دور شوید ، به خصوص اگر فکر می کنید در آینده ای نزدیک خانه خود را به بازار عرضه می کنید.

  حال بیایید به آنچه واقعاً می خواهید بدانید برسیم!

  نحوه رنگ آمیزی گاراژ

  نحوه رنگ آمیزی گاراژ

  نحوه رنگ آمیزی درب های فلزی گاراژ

  قبل از شروع نقاشی ، کمی کار آماده سازی انجام می شود. شما می خواهید وقتی هوا راحت و خشک است رنگ بزنید ، زیرا اگر در فضای باز خیلی گرم یا سرد باشد ، یا در صورت باران بودن باران مرطوب یا مرطوب باشد ، ممکن است رنگ تا پایان مطلوب خشک نشود.

  ابتدا سطح را با از بین بردن هرگونه رنگ قدیمی و پوسته پوسته شدن و تمیز کردن با مواد پاک کننده یا تمیز کننده و برس آماده کنید. کاملا بشویید و بگذارید خشک شود.

  در مرحله بعدی می خواهید از هر پنجره و سخت افزاری استفاده کنید. یک پارچه قطره در محلی که در آن نقاشی می کنید بگذارید.

  توصیه می کنیم در مرحله بعدی از آغازگر استفاده کنید زیرا سطح صاف و یکنواختی به سطح می دهد و به چسبندگی بهتر رنگ کمک می کند. شما می توانید از هر نوع آغازگر طراحی شده برای فلز استفاده کنید ، چه از نوع اسپری و چه از نوع مایع استفاده شده با برس.

  نحوه رنگ آمیزی گاراژ

  نحوه رنگ آمیزی گاراژ

  پس از اینکه آستر کاملا خشک شد ، نوبت به رنگ آمیزی می رسد. رنگ منزل اکریلیک لاتکس بهترین انتخاب است ، اما حتما یک رنگ با کیفیت بالا انتخاب کنید.

  در بیشتر موارد ، تنها یک لایه رنگ لازم است ، اما بخاطر داشته باشید بازسازی ساختمان که اگر درهای گاراژ را با رنگی سبک تر از رنگ اصلی رنگ کنید ، ممکن است بیش از یک لایه طول بکشد تا پوشش خوبی ایجاد کند.

  این پروژه ای است که می توانید آن را در آخر هفته به پایان برسانید ، و هنگامی که می بینید چگونه بر زیبایی خانه شما تأثیر می گذارد خوشحال خواهید شد که وقت و تلاش خود را صرف کرده اید!

  مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

  ایده برای طراحی ویلا در معماری

  عکس پتینه کاری روی سفال

  طراحی ویلا های مدرن

  هزینه ساخت ویلا در پلور

  طراحی نما کامپوزیت

  طراحی درب ورودی کافه

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.