×

آموزش نحوه رنگ آمیزی سقف

 • کد نوشته: 23066
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای آموزش نحوه رنگ آمیزی سقف بسته هستند
 • نحوه رنگ آمیزی سقف به گزارش  چک لیست نظارت معماری : ۱۰ نکته ای که هنگام نحوه رنگ آمیزی سقف دیوار برای اولین بار باید به آن توجه کنید نحوه رنگ آمیزی سقف ، رنگ آمیزی اتاق شما عالی است و شاید ساده ترین راه برای بازسازی فضای شما باشد. در حالی که درست است که هنگام […]

  آموزش نحوه رنگ آمیزی سقف

  نحوه رنگ آمیزی سقف

  به گزارش  چک لیست نظارت معماری : ۱۰ نکته ای که هنگام نحوه رنگ آمیزی سقف دیوار برای اولین بار باید به آن توجه کنید

  نحوه رنگ آمیزی سقف ، رنگ آمیزی اتاق شما عالی است و شاید ساده ترین راه برای بازسازی فضای شما باشد. در حالی که درست است که هنگام رنگ آمیزی دیوارهای اتاق به چند نکته توجه داشته باشید ، اما در این زمینه به صورت آنلاین کمک بزرگی خواهید کرد. وقتی صحبت از رنگ آمیزی دیوار سقفی به میان می آید ، مشکل بوجود می آید ، به خصوص اگر برای اولین بار قصد دارید دیوار سقف خود را نقاشی کنید.

  طراحی مزون

  مهم نیست دیوارهای شما چه رنگی هستند ، زمان سقف سفید رنگ تک رنگ به پایان رسیده است. رنگ سقف جدیدترین روند در طراحی داخلی است و طرح های متعددی برای نقاشی سقف و ایده های رنگ سقف در همه جا وجود دارد. ما ، در رنگهای نیلی ، محصولی عالی در مانتو سقفی روشن نیلی ارائه می دهیم . لیست زیر را بخوانید تا عواملی که هنگام انتخاب رنگ مناسب برای سقف مورد توجه قرار می گیرند را در نظر بگیرید.

  نحوه رنگ آمیزی سقف

  نحوه رنگ آمیزی سقف

  1. از رنگ نترسید. نحوه رنگ آمیزی سقف

  همانطور که قبلاً گفتیم ، رنگ سقف وجود دارد و مردم شروع به کنار گذاشتن سفید کلاسیک کرده اند. بنابراین ، زمان آن فرا رسیده است که ترس های خود را کنار گذاشته و کمی آزمایش کنید. افزودن رنگ به سقف می تواند فوراً اتاق شما را زنده کرده و آن را گرمتر و صمیمی تر نشان دهد. علاوه بر این ، فرض کنید رنگ را با نور طبیعی ناشی از پنجره ها هماهنگ می کنید. در این صورت ، می تواند به توهم فضا بیفزاید و هنگام استفاده از رنگ های پاستلی اتاق شما را روشن تر نشان دهد یا در صورت وجود رنگ های تیره رنگ متمایزی به آن ببخشد زیرا نور از سقف بیرون می زند و در همه جهات منعکس می شود.

  سیمان رنگی یا ملات رنگی

  1. در آزمون شرکت کنید نحوه رنگ آمیزی سقف

  رنگ سقف می تواند اتاق شما را به شدت تغییر دهد و هزینه و هزینه زیادی را نیز در بر دارد. بنابراین ، توصیه نمی شود تمام سقف خود را یکجا رنگ کنید ، مهم نیست که چقدر در مورد رنگ اطمینان دارید. توصیه می کنیم یک ورق کاغذ با اندازه A4 رنگ آمیزی کرده و آن را برای چند روز به سقف خود بچسبانید. بیدار شدن از خواب برای دیدن اولین چیزی که در صبح برای چند روز به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که در مورد آن چه احساسی دارید.

  1. بازی با فضا نحوه رنگ آمیزی سقف

  رنگ های سقفی با ایجاد توهم سقف بلندتر در اتاق کم سقف ، راهی فوق العاده برای بازی با فضای اتاق شما است. بهترین راه برای انجام این کار این است که دیوارها و سقف محل خود را با یک رنگ رنگ آمیزی کنید. این بدان معناست که مهمانان شما نمی توانند بگویند انتهای دیوار و سقف از کجا شروع می شود و به اتاق شما اجازه می دهد بزرگتر و بلندتر به نظر برسد. علاوه بر این ، از آنجا که چشم انسان بلافاصله متوجه تضادها می شود ، به این ترتیب ، مردم بلافاصله متوجه نقص در معماری خانه شما نمی شوند.

  نحوه رنگ آمیزی سقف

  نحوه رنگ آمیزی سقف

  1. سنت باستانی نحوه رنگ آمیزی سقف دکوراسیون آرایشگاه

  اگر شما کسی هستید که ترجیح می دهید به سنت رنگ آمیزی سقف خود پایبند باشید ، شاید بتوانید کمی سنت را تغییر دهید تا جلوه ای جذاب و جذاب به اتاق خود ببخشید. به جای رنگ آمیزی سقف به رنگ سفید ثابت ، می توانید رنگ سفید روشن تر یا رنگ سفید ملایم تر و ملایم تری را انتخاب کنید تا مانع از این شود که مهمانان به عنوان اولین چیزی که وارد اتاق شما می شوند ، به سقف شما توجه کنند.

  1. جزئیات را برجسته کنید نحوه رنگ آمیزی سقف

  آیا می خواهید توجه خود را به لوستر نیاکان تزئینی جلب کنید که مادربزرگ شما آن را برای شما گذاشته است یا یک گل رز سقفی تراشیده پیچیده را برجسته کنید؟ سپس به شما بگوییم که ایده خوبی است زیرا می تواند اتاق شما را با کمترین تلاش تزئین کند. تنها سالی که باید پرسید این است که چگونه این کار را انجام دهید ، و پاسخ یک پوشش سقفی از طلا یا پلاتین است ، بسته به اینکه با بقیه رنگهای اتاق شما بهتر به نظر برسد.

  1. همه در یک نحوه رنگ آمیزی سقف

  در حالی که ترکیب رنگ سقف ایده خوبی برای بازسازی اتاق شما است ، یک آزمایش خوب این است که همه آن را یک رنگ کنید. این باعث ایجاد یک پالت یکنواخت و یکپارچه در سراسر اتاق می شود و فضای شما را جادارتر و دلپذیرتر نشان می دهد. نقاشی ساختمان با رنگ روغن برای اینکه این سبک با موفقیت کار کند ، می توانید از ترفند رنگ آمیزی عناصر دیگر در اتاق خود مانند طاقچه های پنجره و لولا درها به رنگ متفاوت استفاده کنید و تضادی خیره کننده ایجاد کنید. ما برای شروع کار ترکیبی از رنگ سبز و سفید را توصیه می کنیم.

  1. تزئینی باشید نحوه رنگ آمیزی سقف

  ما قبلاً این را گفته ایم و پای آن ایستاده ایم! نقاشی روی سقف ساده ترین راه برای تزئین یا دکوراسیون مجدد اتاق شما است. این که سقف خود را با الگوهای هندسی رنگ آمیزی کنید یا طرح های پیچیده ای ایجاد کنید که نشان می دهد چگونه دوست دارید اتاق شما درک شود ، قبل از شروع هنر خود را برنامه ریزی کنید. یک پالت رنگ بردارید ، طرح هایی از نوع طرح مورد نظر خود را ترسیم کنید و قبل از اینکه دیوار خود را نقاشی کنید ، کاغذها را امتحان کنید.

  1. Finish را انتخاب کنید نحوه رنگ آمیزی سقف

  اکثر مردم اشتباه می کنند که بافت و رنگ سقف خود را نادیده می گیرند. بافت ها و تکمیل های مختلف را روی نمونه کاغذها امتحان کنید و یکی را انتخاب کنید که فکر می کنید به اتاق شما بیشتر خوشایند است. اگر فکر می کنید چیز خوبی به نظر می رسد ، از انتخاب چیز عجیب و غریب خجالت نکشید ، زیرا بافت ها می توانند عمق و کلاس بیشتری به اتاق شما ببخشند.

  1. آمادگی مهم است نحوه رنگ آمیزی سقف

  در مورد ایده های رنگ سقف نحوه رنگ آمیزی سقف ، ما تمام توصیه هایی را که لازم دارید به شما ارائه کرده ایم. با این حال ، مهم است که قبل از رنگ آمیزی سقف خود را با مواد مناسب تهیه کنید. آماده سازی سقف نیز مقرون به صرفه است زیرا سطح آماده شده نیاز به رنگ کمتری نسبت به سطحی دارد که به درستی آماده نشده است.

  1. مرتب باشید نحوه رنگ آمیزی سقف

  چه روی برس های جدید یا رول های رومیزی سرمایه گذاری کنید و چه از برس های قدیمی استفاده کنید ، مهم است که در کار خود مرتب باشید. برس ها و غلطک های قدیمی خود را تمیز کنید تا از الیاف شل خارج شوند و قبل از پر کردن غلطک ، با استفاده از قلم مو ، سقف خود را با رنگ ترسیم کنید ، زیرا گوشه ها جایی هستند که غلطک ها نمی توانند به آن برسند.

  امیدواریم نکات نحوه رنگ آمیزی سقف ما در مورد چگونگی تبدیل اتاق خود به فضایی دلپذیرتر و با نشاط تر مورد پسند شما واقع شده باشد. اگر هر کدام از این موارد را در اتاق خود پیاده سازی کرده اید و نحوه استفاده از بهترین کیفیت رنگ های نیلی ، در نظرات به ما اطلاع دهید!

  مراحل ساخت ساختمان

  مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

  نقاشی ساختمان پیمانکاری

  رومالین

  پنت هاوس | طراحی پنت هاوس | ساخت پنت هاوس

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.