×

درباره عکاسان مشهور معماری چه میدانید؟

 • کد نوشته: 18481
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای درباره عکاسان مشهور معماری چه میدانید؟ بسته هستند
 • عکاسان مشهور معماری به گزارش ساخت ویلا : عکاسان مشهور معماری برخی از بزرگترین قهرمانان گمنام معماری (و دنیای هنر) هستند. آنها از طریق ثبت دقیق و مستند سازی نور ، جو و احساسات ، ایدئولوژی های مفهومی و ساخته شده را نشان می دهند. architects تعداد کمی از معماران مشهور بدون داشتن عکس برای نشان […]

  درباره عکاسان مشهور معماری چه میدانید؟

  عکاسان مشهور معماری

  به گزارش ساخت ویلا : عکاسان مشهور معماری برخی از بزرگترین قهرمانان گمنام معماری (و دنیای هنر) هستند. آنها از طریق ثبت دقیق و مستند سازی نور ، جو و احساسات ، ایدئولوژی های مفهومی و ساخته شده را نشان می دهند.

  architects تعداد کمی از معماران مشهور بدون داشتن عکس برای نشان دادن کار خود ، می توانند امروز جایی که هستند باشند.

  تعریف واقعی یک عکاس معروف معماری در کارهایی که انجام می دهند مشهود است. به طور کلی ، این نوع خاص از عکاسان به طور حرفه ای از سازه های ساخته شده ، در درجه اول ساختمان ها عکس می گیرند. با این حال ، عکاسان بزرگ معماری زندگی و جو را به تصاویر خود می بخشند و از این طریق احساساتی را ایجاد می کنند که هنرمند با یک نقاشی احساس می کند.

  عکس های معماری معمولاً به دلایل مختلف گرفته می شوند. معمولاً این عکس ها برای استفاده در اهداف تجاری مانند انتشار در بروشورها ، وب سایت های معماری یا نمایش در نمونه کارهای تیم پروژه در نظر گرفته شده اند.

  علاوه بر این ، عکاسان مشهور معماری ممکن است عکاسان معماری کار خود را به عنوان هنرمند آزاد انجام دهند یا در شرکت های معماری استخدام شوند تا از کارهای خود عکس بگیرند.

  سنگ فرش نیست که این نوع عکاس باید به عنوان یک معمار یا یک عکاس آموزش ببیند. برخی ممکن است در هر یک از این زمینه ها کمی آموزش زمینه ای داشته باشند و برخی دیگر نیز ممکن است آموزش زیادی داشته باشند.

  به دلایل مختلف ، عکاسان مشهور معماری در طول سال ها به شهرت رسیده اند. شاید سه دلیل اصلی این موارد باشد:

  • برخی از عکاسان شهرت خود را مدیون تجربه عظیم خود و این واقعیت هستند که پس از سالها انجام همان کار به کمال رسیده اند.

  • برخی دیگر ادعای شهرت خود را مدیون دلیل ساده ای هستند که سبک منحصر به فردی را به وجود آوردند که مورد توجه قرار گیرد.

  • با این وجود دیگران به دلیل حجم گسترده ای از پروژه هایی که در طول سال ها درگیر آن شده اند ، به شهرت رسیده اند.

  ۱۰ بهترین عکاس برتر معماری در همه زمان ها

  این لیست شامل بهترین عکاسان از دوره های اولیه و معاصر است. عکاسان مشهور معماری این برخی از استعدادهای برتر از زمان ظهور عکاسی معماری به عنوان یک شکل هنری را برجسته می کند.

  ۱. برنیس ابوت (۱۷ ژوئیه ۱۸۹۸ – ۹ دسامبر ۱۹۹۱)

  برنیس ابوت یک عکاس آمریکایی بود که بیشتر به خاطر عکس های معماری ، تفسیرهای علمی در دهه های ۱۹۴۰ تا ۱۹۶۰ در شهر نیویورک شهرت داشت.

  وی در سالهای ابتدایی خود به انواع مختلف عکاسی مانند عکاسی پرتره سر می زد و بعداً عکاسی معماری را انجام داد. وی در زمان تصدی معماری معماری خود در نیویورک کار کرد و یکی از بزرگترین مجموعه عکسهای شهر نیویورک را ساخته است.

  ۲. کارول مک کینی هایسمیت (متولد کارول لوئیز مک کینی در ۱۸ مه ۱۹۴۶)

  او یک عکاس ، نویسنده و ناشر آمریکایی است که عکاسی خود را در تمام ایالات ایالات متحده انجام داده است. او از کل ویستای آمریکا شامل مناظر ، سبک زندگی شهری و روستایی و معماری به عنوان ثبت قرن بیست و یکم عکس گرفته است.

  در سال ۲۰۰۹ ، کتابخانه کنگره کار او را با عنوان “دیجیتال متولد شده” که قرن بیست و یکم را مستند می کند ، به دست آورد. این اثر شامل ۱۰۰۰ تصویر گرفته شده در سراسر کشور در قالب دیجیتال است. پیش بینی می شود این کتابخانه بزرگترین مجموعه دیجیتالی در کتابخانه کنگره باشد.

  ۳. جیمز آستین (متولد ۴ ژوئن ۱۹۴۰)

  او یک عکاس هنرهای زیبا و معماری استرالیایی است. یکی از نکات مهم در زندگی حرفه ای وی عضویت در انستیتوی عکس حرفه ای انگلیس از سال ۱۹۷۷ تا ۱۹۹۱ بود.

  او به عنوان عکاس مستقل در کشورهای مختلف اروپایی مانند فرانسه و ایتالیا به خوبی در سراسر جهان سفر کرده است. در طول سال ها ، او کتابخانه ای از عکس ها ایجاد کرده است که در بسیاری از نشریات وجود دارد.

  ۴. جولیوس شولمن (۱۰ اکتبر ۱۹۱۰ – ۱۵ ژوئیه ۲۰۰۹)

  شولمن یک عکاس معماری آمریکایی بود که به دلیل عکس خود از خانه استال در بالای این مقاله مشهور است ، و مشهورترین و تأثیرگذارترین عکاس معماری در تمام دوران ها به حساب می آید.

  آثار او در سراسر جهان منتشر شده است و در آن معمارانی همچون فرانک لوید رایت و رودولف شیندلر حضور داشتند. از طریق کار او ، عکاسی معماری یک شکل هنری مستقل در نظر گرفته شده است.

  عکاسان مشهور معماری

  عکاسان مشهور معماری

   

  ۵. سرجیو کاستگلیونه (متولد ۱۹۶۵)

  Castiglione یک معمار و عکاس معماری متولد آرژانتین است که در فعالیت های بی شماری در رابطه با هنر و فرهنگ شرکت کرده است. او که به عنوان دستیار سرپرست جایزه پالانزا کار کرده است ، به هنر علاقه دارد.

  او به خوبی سفر کرده است ، زیرا بیش از ۲۰۰ شهر در سراسر جهان را بازدید کرده و کار خود را همراه خود آورده است ، عکاسان مشهور معماری ساخت و سازها و بناهای تاریخی شهر را ثبت کرده است. وی در حال حاضر به عنوان معمار و عکاس در بوینس آیرس آرژانتین کار می کند.

  ۶. ایوان Baan (متولد ۸ فوریه ۱۹۷۵)

  او یک عکاس هلندی است که نگاهی غیرمتعارف به معماری و نحوه درک آن دارد. او معتقد است که نباید آن را منزوی و سفت و سخت کرد. وی با نشان دادن مردم و محیط ساختمان در عکس های خود این فلسفه را پیاده سازی می کند.

  سبک جسورانه و عکسهای صریح و نیمه پلیممیک وی باعث شده است که وی به یکی از مشهورترین عکاسان جهان تبدیل شود و کارهایش با برخی از مشهورترین و تأثیرگذارترین عکاسان عصر ما مقایسه شود. وی در طول فعالیت کوتاه خود جوایزی مانند جایزه عکاسی جولیس شولمن را از آن خود کرده است.

  ۷. وین تام

  تام یک عکاس بین المللی متولد شانگهای است. فعالیت وی بیش از پنج دهه طول می کشد که در طی این مدت برای کارهای خود جوایز زیادی کسب کرده است. وی در آمریکای شمالی و آسیا نیز کار کرده است.

  او همچنین آثار بسیار تزئین شده خود را با همکاری همکاران مشهور مانند جولیوس شولمن فقید منتشر کرده است.

  ۸. ولفگانگ گئورگ سیورز (۱۸ سپتامبر ۱۹۱۳ – ۷ آگوست ۲۰۰۷)

  ولفگانگ گئورگ سیورز عکاس استرالیایی متولد آلمان و متخصص عکاسی معماری و صنعتی بود. وی در کشورهایی مانند پرتغال و استرالیا کار می کرد.

  او همچنین به عنوان عکاس هوایی برای لوفت وافه آلمان در جنگ جهانی شرکت کرد. هنگامی که به استرالیا نقل مکان کرد ، وی همچنین از سال ۱۹۴۲ تا ۱۹۴۶ داوطلب ارتش استرالیا شد و قبل از تأسیس آتلیه عکاسی خود در اتاق های گروسنور.

  ۹. اندرو پروکوس (متولد ۱۹۷۱)

  یونانی الاصل ، او یک عکاس معماری و هنر زیبا است. کارهای او او را به سراسر دنیا رسانده و جوایز زیادی را کسب کرده است.

  در برزیل ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ ، او سریال برنده جایزه خود ، Niemeyer’s Brasilia را تولید کرد که باعث تحسین جهانی و بین المللی شد. این اثر بعداً در دوازده کشور به چاپ رسید.

  ۱۰. Frederick H. Evans (26 ژوئن ۱۸۵۳ – ۲۴ ژوئن ۱۹۴۳)

  او یک عکاس بریتانیایی بود که برای کارهای خود به روش پلاتینوتایپ تسلط داشت. وی بیشتر به خاطر تصاویرش از کلیساهای جامع فرانسه و انگلیس شهرت دارد.

  او غالباً در مورد آثارش وقتی نمایش نمی داد ، می نوشت. عشق او به کار در کنار گرایش های کمال گرایانه باعث احترام جهانی شد.

  عکاسان مشهور معماری

  عکاسان مشهور معماری

   

  در حال حاضر ۵ عکاس مشهور مشهور

  ۱. کرستین آرنمان

  آرنمان عکاس آلمانی است که در جزیره کوچک مالت زندگی می کند. او عاشق هنرهای زیبا است و عمدتا عکاسی با نوردهی طولانی را انجام می دهد.

  کارهای او عمدتا به صورت تک رنگ است که به او کمک می کند تا قدرت فرم و نور را بیان کند.

  ۲. میهای فلوره

  او یک عکاس استرالیایی از ملبورن است. او از طریق آثار خود بر ترکیب ، تعادل و نورپردازی تأکید دارد که همگی جنبه های مهم عکاسی معماری هستند.

  عکس های مینیمالیستی و تک رنگ او فراتر از حد انتظار است و باعث ایجاد حس عمق در هنگام استفاده از تکنیک های نوردهی می شود.

  ۳. جولیا آنا گوسپودارو

  او به دلیل عکاسی از هنرهای زیبا و سیاه و سفید خود یک عکاس معماری برنده جایزه است. او همچنین یک معمار مستقر در آتن است و علاقه زیادی به کار خود دارد.

  در آثار وی جزئیات تقریباً انتزاعی یک سازه بدون حذف کامل آن از بافت با حفظ عامل مقیاس و فرم ساختمان تأکید شده است.

  ۴. ایوان بان

  او یک عکاس معماری هلندی برنده جایزه است که عکسها تعاملات و زندگی رخ داده در معماری را روایت می کند. وی با برخی از بزرگترین نامهای جهان در معماری مانند زاها حدید ، رم کولهاس کار کرده است و دریافت کننده جایزه افتتاحیه جولیوس شولمن برای عکاسی است.

  بدون آموزش رسمی در زمینه معماری ، عکسهای او از دیدگاه افراد روزمره گرفته شده است که به معماری و فضاهای اطراف آنها معنا و مفهوم می بخشد.

  ۵. آرنو برتراند

  آرنو عکاسی خودآموخته است که راه خود را از طریق عکاسی ردیابی کرده است. عکاسان مشهور معماری این هنرمند که اخیراً شروع به کار کرده است ، از طریق کیفیت و شناخت در بین همتایان خود توانسته است به موفقیت های بسیاری دست یابد.

  او عمدتا از روش های عکاسی دیجیتال برای کارهای خود استفاده می کند. او مردی ساکت و آرام است که به خیال خود اجازه می دهد از طریق تصاویری که تولید می کند صحبت کند.

  عکاس مشهور معماری

  عکاسان مشهور معماری

  پنج عکاس برتر معماری ایالات متحده

  ۱. جک بوچر (۴ سپتامبر ۱۹۳۱ – ۲ سپتامبر ۲۰۱۲)

  او یک عکاس آمریکایی بود که زندگی خود را وقف خدمات عمومی آمریکا کرد ، بیش از پنج دهه به عنوان عکاس ارشد بررسی ساختمانهای تاریخی آمریکا (HABS) خدمت کرد.

  کار او را به ۴۹ ایالت ، پورتوریکو و جزایر ویرجین برد. او با بیش از ۹۰۰ پوند تجهیزات عکاسی به اطراف سفر کرد.

  ۲. عزرا استولر (۱۶ مه ۱۹۱۵ – ۲۹ اکتبر ۲۰۰۴)

  عکاس معماری متولد شیکاگو که در آثار برجسته ای از معماری مدرن مانند Fallingwater از فرانک لوید رایت و غرفه فنلاندی آلوار آلتو در نمایشگاه جهانی نیویورک در سال ۱۹۳۹ حضور داشت.

  معمولاً گفته می شود که وی به گسترش جنبش مدرن یا مدرنیسم که معمولاً معروف است کمک کرده است. وی اولین دریافت کننده مدال طلا برای عکاسی از موسسه معماران آمریکا بود.

  ۳. جولیوس شولمن

  شولمن به قدری مشهور بود که در Palm Springs Walk of Stars یک ستاره نخل طلایی به خود اختصاص داد و در سال ۲۰۰۶ به او اهدا شد.

  آثار شولمن در طول سال ها نمایشگاه های بی شماری داشته است و باعث افتخار و افتخارات وی شده است.

  ۴. اندرو پروکوس

  او یک عکاس معماری با سابقه علوم سیاسی از دانشگاه فلوریدا است. وی سالهای ابتدایی خود را قبل از بازگشت به شهر نیویورک در سال ۱۹۹۶ در سفر به اروپا گذراند و کار خود را در عکاسی به عنوان عکاس تبلیغات آغاز کرد.

  این آغاز سالهای موفقیت آمیز او بود. به عنوان یک تبلیغ کننده ، آثار او قبل از ورود به عکاسی معماری معماری که در آن همچنان درخشش دارد ، در بسیاری از مجلات و روزنامه ها منتشر شد.

  ۵. برنیس ابوت

  وی بیشتر به خاطر پروژه خود ، “تغییر نیویورک” ، یکی از بزرگترین مجموعه عکسهای نیویورک شناخته شده است.

  او همچنین درگیر کارهای علمی بود و تصاویر علمی شگفت انگیزی را می گرفت که به شهرت وی مشهور بود. سبک عکاسی مستقیم او را قادر ساخت که کمک مهمی به عکاسی علمی کند.

  ۵ عکاس برتر معماری انگلستان در همه زمان ها.

  ۱. تیم راول

  این عکاس اهل کنت به خاطر عکسهایش در کمبریج انگلیس مشهور است. وی هم هنرهای زیبا و معماری خوانده و هم دانشمند کالدیکات بوده است. وی طی سالهای گذشته در بسیاری از پروژه های مهم شرکت داشته است.

  وی عکاسی و طراحی را برای راهنمای رسمی کلیسای کینگ کالج انجام داد که به هفت زبان مختلف منتشر شد. او کار خود را به عنوان یک محقق ادامه داده و در حال حاضر مدیر عامل و خلاق مجموعه نمونه کارهای Oxbridge است.

  ۲. فردریک اچ. ایوانز

  او یک عکاس انگلیسی متولد لندن بود. کارهای عکاسی وی در کلیساهای جامع انگلیسی و فرانسه یکی از بهترین مطالعات معماری مذهبی در تاریخ عکاسی بوده است.

  آثار او در حالت اولیه و بدون تغییر بودند و معتقد بود که انجام عکاسی مناسب نیازی به هیچ گونه اصلاح و اصلاح ندارد. در زمان خود او معیارهایی را تعیین کرد که هم سن و سالانش قادر به رعایت آن نبودند. وی در سال ۱۹۲۸ به عنوان عضو افتخاری انجمن عکاسی سلطنتی شناخته شد.

  ۳. اریک دو ماره (متولد ۱۹۱۰ ، لندن – ژانویه ۲۰۰۲)

  او بدون شک یکی از تأثیرگذارترین عکاسان معماری بریتانیا است. آثار De Mare معماران انگلیسی را مجبور کرد که در مورد ایده مدرنیسم که “شوک قدیمی” را به آنها ارائه می دهد ، تجدید نظر کنند ، این به گفته The Telegraph است.

  او عمدتاً یک عکاس صنعتی بود که بسیاری از نشریات را با نگاهی منحصر به فرد به معماری به او تحمیل کرد.

  ۴. جانی آیری

  او یک عکاس مستقر در لندن است که به مدت یک دهه و نیم در تجارت عکاسی تجاری فعالیت داشته است. عکاسان مشهور معماری برخی از کمیسیون های معروف وی شامل مستندسازی مکان های المپیک ۲۰۱۲ لندن است.

  ۵. ریچارد پاره (متولد ۲۰ فوریه ۱۹۴۸ ، پورتسموث ، انگلیس)

  او یک عکاس انگلیسی است که به دلیل اثبات معماری مدرنیست شوروی مشهور است. او با برخی از معماران مشهور جهان مانند تادائو آندو کار کرده است. او همچنین برای کار خود ، رنگ های نور ، جوایزی مانند جایزه مونوگرافی AIA را به دست آورده است.

   

   

  مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

  پیمانکار ساخت ویلا در شمال

  طراحی باغ نخل

  نقاشی ساختمان فولادشهر

  طراحی باغ ویلا ۸۰۰ متری

  هزینه ساخت ویلا لاکچری

  طراحی نما ترموود

  طراحی کافه بار در خانه

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.