×

از ۰ تا ۱۰۰ اجرای کناف به صورت فوق حرفه ای (کف قیمت بازار)

 • کد نوشته: 20324
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای از ۰ تا ۱۰۰ اجرای کناف به صورت فوق حرفه ای (کف قیمت بازار) بسته هستند
 • سقف کناف کناف چیست؟ کناف knauf نام خوانوادگی و موسسه ای با فعالیتهای بین المللی با ویژه گی های ممتاز می باشد و بیش از ۶۰ سال است که در صنایع ساختمان به عنوان یکی از برترین و پیشروترین شرکتهای بین المللی است و همواره در برخورد با چالش ها و موانع و مشکلات، گذر […]

  از ۰ تا ۱۰۰ اجرای کناف به صورت فوق حرفه ای (کف قیمت بازار)

  سقف کناف

  کناف چیست؟ کناف knauf نام خوانوادگی و موسسه ای با فعالیتهای بین المللی با ویژه گی های ممتاز می باشد و بیش از ۶۰ سال است که در صنایع ساختمان به عنوان یکی از برترین و پیشروترین شرکتهای بین المللی است و همواره در برخورد با چالش ها و موانع و مشکلات، گذر موفقیت آمیز از آنها قابلیت خود را نشان داده است.این شرکت توسط برادران کناف(کارل و آنفوس کناف) در سال ۱۹۳۲ بنا شد.

  در حال حاضر شرکت کناف با در اختیار داشتن بیش از ۱۵۰ واحد تولیدی و ۱۸۰۰۰ فعال در ۳۷ کشور جهان از جمله ایران، یکی از بزرگترین و بروز ترین شرکتهای بین المللی در صنایع ساختمان می باشد.

  سقف کناف

  سقف کناف

  از ۰ تا ۱۰۰ کناف کاری ساختمان با ما به صورت فوق حرفه ای 

  بیش از ۱۰۰ نمونه کار

  مشخصات فنی کناف

  مشخصات فنی کناف کناف یا گچ برگ به صفحات گچی روکش داری گفته می شود که کاربرد زیادی در صنعت ساختمان دارد. ضخامت پانل های گچی ۹.۵ میلیمتر ۱۲.۵، ۱۵ و۱۸ میباشد و ابعاد آنها ۱.۲۰ متر * ۲.۴۰ متر است. این محصول که در ایران با نام کناف شناخته می شود ۵۰ برابر نسبت به دیوار آجری سبک تر میباشد. کناف ها بر اساس نوع به چهار دسته تقسیم می شوند :

  1. گچ برگ یا کناف معمولی با نام اختصاری RG
  2. گچ برگ یا کناف ضد رطوبت یا مقاوم در برابر رطوبت با نام اختصاری MR
  3. گچ برگ یا کناف ضد حریق یا مقاوم در برابر حریق با نام اختصاری FR
  4. گچ برگ یا کناف ضد حریق و ضد رطوبت با نام اختصاری FM
  سقف کناف

  سقف کناف

  سقف کناف در ابتدا کار خود را از تولید و عمل آوری گچ در آلمان شروع کرد و با توسعه آن و تنوع بخشیدن به تولیدات خود در سطح بین الملل در زمینه سیستم هایی که بر پایه گچ تولید می شوند.

  عایق های صوتی و حرارتی، استخراج سنگ آهک و تولید مصالح مرتبط با آن، مصالح ساختمانی بر پایه گچ و سیمان، تجهیزات و ماشین آلات تولید کننده مصالح مذکور فعالیت دارد، به طوری که یکی از پیشگامان صنعت جهانی در این زمینه به شمار میرود.

  کناف

  کناف

  نحوه اجرای سقف کناف

  نحوه اجرای سقف کناف با تحقیقی که کردم دیدم خیلی سخت توضیح دادن خواستم تجربمو به زبان ساده برای شما عزیزان بنویسم در وحله اول آماده سازی سقف در وحله دوم با متر لیزری تراز از نقطه a به نقطه b و از نقطه b  به نقطه c  و از نقطه c به نقطه d تا مربع و مستطیل شکل گیرد.

  اگر اشکال سقف شما چند ضلی یا ال میباشد شما بایستی تعداد نقاط را اضافه کنید. و بعد نصب سازه با پیچ پیرامونی بعد سازه داخلی بعد نصب کناف بعد برش جاهای الکتریکی و مکانیکی موفق باشید.

  کناف

  کناف

  اجرای سقف کناف یکپارچه

  اجرای سقف کناف یکپارچه سقفهای کاذب یکپارچه، بدون درز بوده و ساختار آنها از اتصال صفحات روکش دار گچی به زیرسازی فولادی که به سقف اصلی متصل می‌باشد، تشکیل می‌شود.

  این ساختار از نظر معماری بسیار منعطف بوده و در ساخت سقفهای معلق تزئینی (طراحی دکوراتیو) کاربرد ویژه دارد. اجرای سریع و آسان، عبور آسان تأسیسات مکانیکی و الکتریکی، سقف کناف انعطاف معماری بالا و امکان دستیابی به مشخصاتی نظیر عایق حرارتی و صوتی و مقاومت در برابر حریق و رطوبت از ویژگی‌های این ساختار می‌باشد.

  قطعات کارخانه‌ای استاندارد برای اجرای انواع مقاطع تا و خم تزئینی تولید و عرضه می‌گردند. با استفاده از این قطعات، می‌توان پیچیده ترین طرح‌های معماری را با دقت، سرعت و کیفیت بالا اجرا نمود.

  از ۰ تا ۱۰۰ کناف کاری ساختمان با ما به صورت فوق حرفه ای 

  سقف آشپزخانه

  سقف آشپزخانه

  اجرای سقف کناف مشبک

  اجرای سقف کناف مشبک سقفهای کاذب مشبک کناف، از شبکه سازه‌های سپری (یا T شکل) و تایل‌های گچی تشکیل می‌شوند. شبکه مذکور به وسیله آویزهای قابل تنظیم به سقف اصلی متصل گردیده و سپس تایلهای گچی درون این شبکه قرار می‌گیرند. نصب سریع و آسان، دسترسی آسان به فضای تأسیساتی پشت سقف کاذب و تعمیر و نگهداری آسان از جمله ویژگیهای این ساختار می‌باشد.

  سقف هال

  سقف هال

  نکات اجرای سقف کاذب کناف

  نکات اجرای سقف کاذب کناف اجرای گچ برگ یا کناف باید بوسیله نیروی ماهر انجام شود. نحوه نصب کناف دیوار بدین صورت است که در ابتدا شاسی کشی بوسیله پروفیل های گالوانیزه بصورت افقی و اعمودی انجام شده و صفحات گچی پانل کناف برروی آنها پیچ می شود ولی در قسمت سقف کاذب با توجه به طرح کلی سقف نحوه اجرا متفاوت می شود.

  انواع پروفیل کناف

  1. پروفیل سقف کناف  F47 ضخامت ۵٠
  2. پروفیل سقف کناف  F47 ضخامت ۶٠
  3. پروفیل سقف کناف  U36 ضخامت ۵٠
  4. پروفیل سقف کناف U36 ضخامت ۶٠
  5. پروفیل سقف کناف L25 ضخامت ۵٠
  6. پروفیل سقف کناف L25 ضخامت ۶٠
  کناف

  کناف

  وزرن پروفیل کناف

  ‎وزرن پروفیل کناف با توجه به تفاوت قیمت بین برخی از فروشنده ها لازم دانستیم جهت آگاهى از خریدتان با ضخامتهای مختلف اطلاعاتی را جهت بهبود در کیفیت خرید و آگاهی بیشتر بحضورتان ارائه دهیم سقف کناف دقت داشته باشید ضخامت های ذیل باید مطابق وزن باشد.

  وزن سازه کناف

  وزن سازه کناف

  ‎اف ۴٧

  • ‎١- سقف کناف ضخامت ٠/۵٨ الی ٠/۶٠ وزن هر بسته ٣٣/۴٠٠ الی ٣۴/۵ کیلوگرم
  • ‎٢- سقف کناف ضخامت ٠/۵٣ الی ٠/۵۵ وزن هر بسته ٣٠/۵٠٠ الی ٣١/۶٠٠ کیلوگرم
  • ‎٣- سقف کناف ضخامت ٠/۴٨ الی ٠/۵٠ وزن هر بسته ٢٧/۶٠٠ الی ٢٨/٨٠٠ کیلوگرم
  • ‎۴-  سقف کناف ضخامت ٠/۴٣ الی ٠/۴۵ وزن هر بسته ٢۴/٧٠٠ الی٢۵/٩٠٠ کیلوگرم

  ‎یو اچ ٣۶

  1. ‎١- سقف کناف ضخامت ٠/۵٨الی ٠/۶٠ وزن هر بسته ٢٣/۶٠٠ الی ٢۴/۴٠٠ کیلوگرم
  2. ‎٢- سقف کناف ضخامت ٠/۵٣ الی ٠/۵۵ وزن هر بسته ٢١/۵٠٠ الی ٢٢/٣٠٠ کیلوگرم
  3. ‎٣- سقف کناف ضخامت ٠/۴٨ الی ٠/۵٠ وزن هر بسته ١٩/۵٠٠ الی ٢٠/٣٠٠ کیلوگرم
  4. ‎۴-  سقف کناف ضخامت ٠/۴٣ الی ٠/۴۵ وزن هر بسته ١٧/۵٠٠ الی ١٨/٣٠٠ کیلوگرم

  ‎نبشی گالوانیزه

  • ‎١- سقف کناف ضخامت ٠/۵٨ الی ٠/۶٠ وزن هر بسته ١۶/٣٠٠ الی ١۶/٩٠٠ کیلوگرم
  • ‎٢- سقف کناف ضخامت ٠/۵٣ الی ٠/۵۵ وزن هر بسته ١۴/٩٠٠ الی ١۵/۵٠٠ کیلوگرم
  • ‎٣- سقف کناف ضخامت ٠/۴٨ الی ٠/۵٠ وزن هر بسته ١٣/٢٠٠ الی ١۴ کیلوگرم
  • ‎۴- سقف کناف ضخامت ٠/۴٣ الی ٠/۴۵ وزن هر بسته ١٢/١٠٠ الی ١٢/۶٠٠ کیلوگرم
  انواع پروفیل کناف

  انواع پروفیل کناف

  انواع گچبرگ کناف

  1. MR: مقاوم در برابر رطوبت
  2. FR: مقاوم در برابر حریق
  3. FM: مقاوم در برابر حریق و رطوبت
  4. RG: معمولی
  سقف کناف

  سقف کناف

  صفحات مسلح سیمانی آکواپانل

  صفحات مسلح سیمانی آکواپانل ترکیبی فشرده از سیمان پرتلند و مواد افزودنی خاص بوده، که پشت و رو و لبه‌های طولی آنها بوسیله شبکه‌ای از الیاف شیشه (فایبرگلاس) مسلح شده است.

  کناف سقف این صفحات محصولی مشترک از شرکت‌های Knauf و USG بوده و جایگزین مناسبی برای مصالح بنایی در ساخت و سازهای داخل و خارج ساختمان (مانند دیوارهای خارجی، نماها، سقف کناف سرویس‌های بهداشتی، آشپزخانه‌ها و استخرها) می‌باشند. از این صفحات در دیوارهای خارجی و همچنین در محل‌هایی که درجه رطوبت بالاتر از ۹۰ درصد است، استفاده می‌شود.

  موارد استفاده آکواپانل

  موارد استفاده آکواپانل ساخت انواع دیوارها و نماهای خارجی، بازسازی نما ها، دیوارهای جداکننده داخلی در فضاهای تر و خشک، پوشش نمای داخلی تونل‌ها، قابل استفاده در پشت انواع سیستم‌های نمای خشک.

  کناف سقف پذیرایی

  کناف سقف پذیرایی همیشه قبل از نصب سقف کناف پذیرایی سعی کنید با یک مهندس طراح مشاوره بگیرید تا به بهترین شکل ممکن برای شما طبق خواسته های شما از لحاظ روانشناسی طراحی گردد و با سایر دکوراسیون منزل هماهنگی را ایجاد کند.

  کناف سقف آشپزخانه

  کناف سقف آشپزخانه تحت هیچ شرایطی به علت رطوبت و گرمای بالای آشپزخانه توصیه نمیگردد حتی با رنگ روغنی و یا اکریلیک …سعی کنید سقف کناف از سایر سقف های موجود استفاده کنید. و آنها نیز دارای معایب خود را دارند مثل سقف pvc – آسمان مجازی

  کناف سقف اتاق خواب

  کناف سقف اتاق خواب را برای والدین و فرزندان و اتاق مهمان را سعی کنید با طرحی خیلی ساده و مینیمال و با طرح نورپردازی خنک مثل نور یخی اجرا گردد تا آرامش خاصی داشته باشید اگر شلوغ باشد احساس میکنید کاملا بختک روی شما خوابیده کافیست برای درک این مطلب سقف کناف شب ها به آسمان نگاه کنید.

  کناف سقف اتاق خواب

  کناف سقف اتاق خواب

  کناف سقف اتاق خواب

  کناف سقف اتاق خواب

  کناف سقف اتاق خواب

  کناف سقف اتاق خواب

  کناف سقف اتاق خواب

  کناف سقف اتاق خواب

  کناف سقف اتاق خواب

  کناف سقف اتاق خواب

  کناف سقف اتاق خواب

  کناف سقف اتاق خواب

  کناف سقف سرویس بهداشتی

  کناف سقف سرویس بهداشتی توصیه نمیگردد به علت رطوبت بالا نم و گرمای سرویس بهداشتی ۱۰۰ درصد با کوچکترین نفوذ آب سقف کناف تبله خواهد کرد و برمیگرده سعی کنید از سقف های مجازی با شاسی کشی کاملا اصولی اجرا گردد و سایر سقف…

  کناف سقف سرویس بهداشتی

  کناف سقف سرویس بهداشتی

  دیوار مقاوم در برابرحریق کناف

  دیوار مقاوم در برابرحریق کناف این نوع دیوار به عنوان سدی در برابر عبور آتش و حرارت ناشی از آن عمل می‌کند و زمانی که در یک سمت کانون آتش و حرارت بسیار بالا وجود دارد، دمای سمت دیگر (سمت ایمن) از اندازه محدودی تجاوز نمی‌نماید.

  از سیستم‌های حفاطت ساختمان در برابر حریق جهت حفاظت تیرها، ستونها و سایر اعضای سازه‌های فولادی و همچنین پوشش داکتها و کانالهای تأسیساتی در برابر آتش مستقیم (تا ۱۸۰ دقیقه) استفاده می‌شود. سقف کناف در این ساختار دو روش اجرایی وجود دارد؛ کناف سقف اجرای پوشش با زیرسازی فولادی و بدون زیرسازی. پوشش اجزا با استفاده (FM یا در موقع لزوم صفحات مقاوم در برابر حریق و رطوبت FR از صفحات مقاوم در برابر حریق) صورت می‌گیرد.
  تایل‌های گچی
  تایل‌های سقفی در ابعاد ۶۰×۶۰ سانتیمتر و در دو نوع ساده (فاقد خواص صوتی) و آکوستیک (دارای خواص صوتی) تولید و عرضه می‌گردند:

  • ۱- تایل‌های ساده سقف کناف
  • ۱-۱- بدون روکش سقف کناف
  • ۱-۲)روکش دار (P.V.C بر روی تایل – آلومینیوم بر پشت تایل سقف کناف
  • ۲- تایل‌های آکوستیک سقف کناف
  • ۲-۱- مدل ۳۶/۱۲/۸ سقف کناف
  • ۲-۲- مدل ۱۸/۶ سقف کناف

  سقف کناف رنگی

  من به عنوان طراح از شما عزیزانی که این مقاله رو مطالعه میفرمایید خواهش میکنم سقف کناف رنگی درست و اصولی انتخاب کنید الان یک سرچ با عنوان سقف کناف رنگی سرچ کنید صورتی یاسمنی آبی قرمز نارنجی ادم حالش بد میشه و به خصوص نورپردازی مضغرف خواهشمندیم در این امور با مهندس طراح داخلی هماهنگی لازم رو انجام دهید.

  سقف کناف رنگی

  سقف کناف رنگی

  طرح کناف سقف

  برای انتخاب طرح کناف سقف با یک طراح فوق حرفه ای داخلی هماهنگی لازم رو انجام دهید.

  طرح کناف سقف

  طرح کناف سقف

  طرح کناف مدرن

  طرح کناف مدرن ساده و مینیمال میباشند به دور از هرگونه منحنی و دایره را مدرن میگویند . طرح سقف کناف مدرن بایستی خطی صاف مربع و مستطیل بدو شکستکی در خط را مدرن میگویند.

  طرح کناف مدرن

  طرح کناف مدرن

  طرح کناف کلاسیک

  طرح کناف کلاسیک خیلی شلوغ و بعد از مدتی زننده و اذیت کننده خواهد بود ولی زیبا هست برای کسانی که زیورآلات دوست دارن عاشق این طرح ها هست و به خصوص تاج ثروت پول

  طرح کناف کلاسیک

  طرح کناف کلاسیک

  طرح کناف ساده

  طرح کناف ساده برای کاربری های آموزشی و اداری و فضاهایی کم استفاده میشوند کاربرد دارد.

  طرح کناف ساده

  طرح کناف ساده

  نورپردازی سقف کناف

  جهت نورپردازی سقف کناف حتما با یک متخصص طراح داخلی و نورپردازی از لحاظ روانشناسی محیط مشاوره بگیرید خیلی مهمه.

  نورپردازی سقف کناف

  نورپردازی سقف کناف

  مزایای سقف کناف

  1. ۱- مزایای سقف کاذب کناف نسبت به سایرسقف های کاذب چیست؟
   مزایای سقف کاذب کناف نسبت به سایر سقفهای سنتی عبارتند از : سرعت و سهولت نصب، سهولت دسترسی به تاسیسات، تعمیرات آسان سقف کاذب، مقاومت در برابر زلزله، مقاومت در برابر حریق، صرفه جویی در نیروی انسانی
  2. ۲- تأثیر آب و هوا بر سیستم سقف کاذب کناف چگونه است؟
   سیستم کناف با توجه به هر وضعیت آب و هوایی محصولات مناسب با آن را ارائه می دهد.
  3. ۳- آیا دیوارهای جداکننده در سیستم سقف کناف خاصیت باربری هم دارند؟
   خیر، این تیغه ها صرفا جنبه جداکننده دارند
  4. ۴ – نسبت وزن دیوار کناف به دیوار آجری چقدر است؟
   وزن یک متر مربع دیوار کناف ۲۵ کیلوگرم است، در حالیکه وزن یک متر مربع تیغه آجر فشاری ۲۶۷ کیلوگرم می باشد. یعنی وزن دیوار کناف حدودا ۹ درصد دیوار آجری است.
  5. ۵- آیا برای تفکیک فضاهای داخلی ساختمان می توان از سقف کناف استفاده کرد؟
   بله
  6. ۶- آیا می توان بر روی دیوار آجری یا سفال یا بلوک، کناف سقف برای پوشش از کناف استفاده کرد؟
   بله می توان استفاده کرد. این نوع دیوار را دیوار پوششی کناف می نامند.
  7. ۷- آیا می شود بر روی دیوار جداکننده کناف، کابینت یا چراغهای LCD یاLED نصب کرد؟
   بله این عمل امکانپذیر است.
  8. ۸- نحوه آویزان نمودن تابلو به دیوار کناف چگونه است؟
   این کار توسط قلاب های سنجاقی انجام می شود
  9. ۹- آیا کناف در برابر رطوبت محصولی دارد؟
   بله پانل MR برای این منظور تولید شده است.
  10. ۱۰- آیا می توان برای سقفهای کاذب دکوراتیو یا قوس دار از کناف استفاده کرد؟
   بله، بخاطر انعطاف پذیری پنلها این کار امکانپذیر است.
  11. ۱۱- آیا محصولات سقف کناف قابلیت شستشو دارند؟
   در حد پاک کردن با پارچه مرطوب
  12. ۱۲- آیا بر روی دیوارهای کناف می توان در و پنجره نصب نمود؟
   بله
  13. ۱۳- آیا می توان از کناف به عنوان سقف اصلی استفاده کرد؟
   خیر امکانپذیر نیست.
  14. ۱۴- آیا کناف مقاومت ساختمان در برابر زلزله را افزایش می دهد؟
   بله
  15. ۱۵- آیا سقف کاذب کناف عایق صوتی و حرارتی هم هست؟
   بله
  16. ۱۶- در چه مرحله از اجرای ساختمان می توان از سیستم کناف استفاده کرد؟
   در عمده موارد بعد از اجرای اسکلت و سفت کاری سقف ها
  17. ۱۷- آیا سقف کناف محصولی برای پوشش نمای ساختمان پیشنهاد می کند؟
   بله، محصول آکوا پانل AQUA PANEL برای این منظور تولید شده است.
  18. ۱۸- ضخامت پانل کناف چقدر است؟
   ضخامت پانلهای کناف ۵/۶ تا ۱۸ میلیمتر است.
  19. ۱۹- زیر سازی کناف از چه جنسی است؟
   از جنس پروفیل گالوانیزه
  20. ۲۰- سقف کاذب مشبک کناف چگونه به سقف اصلی متصل می شود؟
   برای ارتفاع کمتر از ۲۵ سانتیمتر از مفتول و برای ارتفاع بالای ۲۵ از فنر آویز دوبل استفاده می کنیم.

  خواص و مزایای کناف

  • ۱- مقرون به صرفه و مدرن
  • ۲- جایگزین روشهای منسوخ و سنتی.
  • ۳- سهولت /سرعت و دقت بالا
  • ۴- انعطاف پذیری بسیار بالا
  • ۵- سبک بودن و عدم افزایش وزن ساختمان
  • ۶- اجرا بصورت خشک و سریع
  • ۷- خواص عایق بندی حرارتی /صوتی/رطوبتی و مقاوم در برابر زلزله
  • ۸- انتخاب طرحهای بی شمار و شیک
  • ۹- قابلیت اجرای انواع روکش ( رنگ / پوشش سلو لزی / کاغذ دیواری /نما سنگ وغیره
  • ۱۰- تمیزبودن این حرفه در حین اجرا نسبت به مشاغل ساختمانی دیگر
   *تنها بخشی از هزاران مزایای کناف میباشد…
  • سقف های کاذب کناف در مقایسه با دیگر سقف های کاذب از نظر وزنی سبک تر هستند و هیچ بار اضافه بر ساختمان وارد نمی کنند.
  • در حداقل زمان ممکن قابل نصب و اجرا هستند.
  • قابل برداشت و تعمیر می باشند و در صورت نیاز می توان به تاسیسات پشت آن دسترسی پیدا کرد.
  • امکان نصب چراغ های تزیینی روکار و توکار و نور مخفی برای افزایش زیبایی این نوع سقف وجود دارد.
  • سقف کناف نسبت به سایر سقف های تزیینی و دکوری از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است.
  • کناف می تواند به عنوان یک پوشش ضد حریق و ضد آب بر روی سازه نصب شود. از سقف کناف های ضد آب می توان در محیط هایی مانند آشپزخانه، استخر و سرویس های بهداشتی استفاده نمود.
  • سقف کناف پوششی عالی برای مخفی نمودن تاسیساتی است که در سقف تعبیه شده و نمایان هستند.
  • کناف ها عملکردی به عنوان عایق صوتی و حرارتی نیز دارند.
  • انعطاف پذیری کناف سبب می شود تا سقف در برابر زلزله مقاومت خوبی از خود نشان دهد.
  • این نوع سقف قابلیت رنگ پذیری دارد و می توان آن را به هر رنگی که دوست داشتید، دربیاورید.
  • ۷۵ درصد مصالحی که در ساخت سیستم سقف کناف مورد استفاده قرار می گیرد، قابل بازیافت می باشد.

  معایب کناف

  1. معایب کناف تقریبا با بررسی همه جوانب این سیستم بدون عیب میباشد.
  2. معایب کناف دقت در سهولت در اجرا شاقول تراز
  3. معایب کناف عدم مقاومت در برابر رطوبت
  4. معایب کناف عدم مقاومت به ضربه
  5. معایب کناف در پس لرزه های کوچک و یا نشست ساختمان بر اثر مرور ساختمان ایجاد ترک در درزهای بتونه

   

  طرح کناف سقف

  طرح کناف سقف

  قیمت سقف کناف

  قیمت سقف کناف لطفا از شرکت های مربوطه استعلام قیمت بفرمایید قیمت ها به روز میباشند از درج قیمت شدیدا معذوریم…

  باکس دور کناف

  باکس دور سقف کناف باکس دور شامل طرح های باکس ساده (اتوبوسی)وباکس های موج دار با انواع موج سینوسی متقارن یا نا متقارن میباشد سقف کناف سقف که در اطراف محیط مورد نظر با ارتفاع ۱۰ تا ۱۵ سانتیمتر وپهنای ۴۰ تا ۶۰ در باکس ساده و۳۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر در موج ها میچرخد داخل باکس معمولا رو به سقف ریسه یا نور مخفی وکف باکس هالوژن یا پانل با فاصله ۱ تا ۲ متر متناسب بامکان نصب میگردد.

  طرح کناف سقف

  طرح کناف سقف

  دیوار پوششی کناف

  دیوار پوششی کناف با سازه در این ساختار، صفحات روکش دار گچی بر روی زیر سازی فلزی پیچ می‌شوند. این زیرسازی می‌تواند به صورت متصل به دیوار یا مستقل از دیوار اجرا شود. در این روش، لایه عایق در فاصلهٔ آزاد میان صفحهٔ روکش دار گچی و دیوار زمینه قرار داده می‌شود.

  طرح کناف مدرن

  طرح کناف مدرن

  دیوار پوششی بدون سازه

  دیوار پوششی بدون سازه در این ساختار از یک لایه صفحه روکش دار گچی ساده یا صفحه پوشش شده با عایق پشم معدنی یا پلی استایرن استفاده می‌شود. این صفحات بوسیله چسب خمیری مخصوص پرلفیکس مستقیما به دیوار زمینه متصل می‌شوند سقف کناف (پرلفیکس از گچ ویژه و مواد افزودنی خاص ساخته می‌شود)

  طرح کناف کلاسیک

  طرح کناف کلاسیک

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.