×

درباره سبک التقاطی در طراحی داخلی چه میدانید؟

 • کد نوشته: 13497
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای درباره سبک التقاطی در طراحی داخلی چه میدانید؟ بسته هستند
 • چگونه یک خانه زیبا را به سبک التقاطی تزئین کنیم؟ به گزارش تبلیغات دکوراسیون : چگونه یک خانه زیبا را به سبک التقاطی تزئین کنیم؟ مفهوم التقاطی که از کلمه یونانی “eklektikos” گرفته شده است ، به معنای انتخاب بهترین ها با برجسته کردن چندین سبک طراحی داخلی همراه با ترکیب مطابقت از طرح های دکور […]

  درباره سبک التقاطی در طراحی داخلی چه میدانید؟

  چگونه یک خانه زیبا را به سبک التقاطی تزئین کنیم؟

  به گزارش تبلیغات دکوراسیون : چگونه یک خانه زیبا را به سبک التقاطی تزئین کنیم؟ مفهوم التقاطی که از کلمه یونانی “eklektikos” گرفته شده است ، به معنای انتخاب بهترین ها با برجسته کردن چندین سبک طراحی داخلی همراه با ترکیب مطابقت از طرح های دکور برای توصیف فضاهایی است که در یک سبک واحد نمی گنجند.

  طراحی داخلی التقاطی

  طراحی داخلی التقاطی

  ایجاد یک خانه کاملاً جدید با انتخاب عناصر مختلف از سبک ها ، رنگ ها و رنگ های متضاد برای گرفتن اتاق های منسجم و زیبا ، به غنی ، لایه ای و کاملاً متفاوت احتیاج دارد ، نقاشی خانه که این از ویژگی های سبک برای ظهور الکتریک در دکور است تا هماهنگی را برای به تصویر کشیدن جلوه اندازه ایجاد کند. جذاب ، عمیق ، چند لایه و عظمت این سبک همچنین می تواند در فرهنگ ها و دوره های زمانی مختلف باشد.

  چگونه یک خانه زیبا را به سبک التقاطی تزئین کنیم؟

  چگونه یک خانه زیبا را به سبک التقاطی تزئین کنیم؟

  تفکر در خارج از چارچوب با رویکرد بدون مانع برای یک طرح موفق الکتریکی ، یک تفکیک تصادفی نیست. وسایل منزل و دکوراسیون همراه با چیدمان فوق الذکر و برنامه ریزی شده که توسط اقلامی ترکیب می شود که از طریق رنگ ، شکل ، بافت ، پایان یا مقیاس با یکدیگر ترکیب می شوند بسیار مهم است.

  با این وجود رعایت اصول طراحی تالار هنگام تزئین با الکتریک برای ایجاد فضای داخلی هماهنگ بسیار حیاتی است ، شما باید دارای سلیقه و دانش بی عیب و نقص باشید ، چگونه یک خانه زیبا را به سبک التقاطی تزئین کنیم؟ بنابراین لازم است با متخصصان کار کنید.

  معماری التقاطی

  معماری التقاطی

  در اینجا ، اصول اساسی فضای داخلی را می یابید ، به خواندن ادامه دهید.

  1. مخلوط کردن دو یا سه سبک
  2. چیدمان سبک الکتریک امکان استفاده از مواد تزئینی مختلف: چوب ، سنگ ، فلز ، شیشه و پارچه را فراهم می کند. لوازم و مبلمان پلاستیکی هنگام استفاده از پس زمینه و کف نیز مناسب خواهند بود.
  3. برخلاف سبک های مدرن ، التقاطی مقدار زیادی از پالت رنگ روشن را فراهم نمی کند.
  4. عناصر سبک (مبلمان ، دکوراسیون ، رنگ ها ، بافت ، مواد) باید به طور طبیعی در هم آمیخته و متعادل باشند.
  5. با ترکیبی از عملکرد ، اشکال دقیق و خطوط نرم مشخص می شود

  خانه به سبک الکتریک همیشه راحت ، زیبا و استثنایی به نظر می رسد.

  تزئین سبک التقاطی

  رنگ سفید و خاکستری خنثی هنگام تزئین با روتختی ، پارچه یا مبلمان که می توانید آزادانه اضافه کنید ، ساخت ویلا مدرن کم کنید و به راحتی نتایج را برای ارتقا انسجام مشاهده کنید ، بر سبک التقاطی تأثیر می گذارد.

  تزئین سبک التقاطی

  تزئین سبک التقاطی

  پالت مرجانی مشکی ، سبز زمردی و روشن با رنگ های چوبی و برنجی تضاد ایجاد می کند.

  مبلمان:

  قطعات و طرح های کلیدی بزرگ هنگام ویرایش برای جریان بهینه ضروری هستند. هر مبلمان باید اتاق دیگر را برای رسیدن به یک هدف تکمیل کند.

  منسوجات:

  پارچه های طبیعی ، بالش های طرح دار قومی یا شرقی ، کوسن های روشن و پرده های ساده که در آنها رنگ های واضح یا متضاد دارند ، برای داشتن هوای تازه به اتاق آرامش می بخشند.

   سبک التقاطی

  سبک التقاطی

  تنوع بافت:

  بافت ها را تکرار و تغییر دهید تا خانه ای التقاطی ایجاد کنید که از نظر بصری و از نظر تاکتیکی تحریک کننده باشد. مجری آپارتمان صاف با خشن ، سخت با نرم و درشت با ریز و صاف و به دنبال روش های جالب برای مقایسه الگوها ، بافت ها و پایان ها باشید.

   سبک التقاطی

  اکنون ایجاد یک دکور متنوع با ترکیب قطعات قاب دار و بدون قاب ، اشیاrig جذاب و مجسمه ها آسان است. مقیاس و نسبت را تغییر دهید و به دنبال همبستگی در رنگ ، موضوع و نقش باشید. هیچ چیز بی جا به نظر نمی رسد ، اتاق ها به راحتی از یک اتاق به اتاق دیگر سرازیر می شوند و حتی به نظر می رسد که ناسازگارترین وسایل به هم می پیوندند.

  ریتم و تکرار

  خطوط ، اشکال ، رنگ ها ، بافت های مشابه برای طراحی سبک انتخابی از الزامات طراحی داخلی در کل فضا هستند.

  برخی از عناصر را بیابید که نقوش را تکرار می کنند. کوسن ها ، فرش و آینه به منزله یک نگاه منسجم هستند.

   سبک التقاطی

  سبک التقاطی

  سبک التقاطی به دلیل عنصر تعجب با بالا بردن احساس اتاق شما بازیگوش است. با این حال ، ویرایش دقیق باعث می شود فضای اتاق بیش از آنکه به خوبی نظیر و شیک باشد ، طراحی باغ ویلا باعث ناهماهنگی و بهم ریختگی شود. برای طراحی  دکوراسیون براق و برازنده ، سبک های بیشتری را کشف کنید .

   

  مقالات پیشنهادی برای مطالعه بیشتر :
  نقاشی ساختمان سقف

  طراحی ویلا ساحلی

  ساخت کارخانه یخ سازی

  طراحی رستوران کلاسیک

  طراحی کلاسیک نمای ساختمان

  اخذ پروانه ساخت گیلان

  طراحی داخلی قزوین
  ساخت سوله ورامین

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.