رنگهای پرطرفدار سال 2022

رنگهای پرطرفدار سال 2022


تقریبا در این بازه زمانی از سال است که رنگ های محبوب و پرطرفدار سال ۲۰۲۲ معرفی می شوند و این دقیقا همان زمان مناسبی است که افرادی در پی طراحی داخلی خانه خود هستند از این رنگ های محبوب برای طراحی بهره ببرند.

رنگهای پرطرفدار سال 2022

رنگهای پرطرفدار سال ۲۰۲۲

با این سازه شما میتوانید ویلای خود را در عرض ۴۵ روز بسازید :

ال اس اف 

رنگ رایج و مرسوم سال ۲۰۲۲ توسط مرکز «پانتونه» معرفی شده است این رنگ «آبی کلاسیک» است این اتفاق یک خبر مسرت بخش برای افرادی بود که فضای داخلی خود بر اساس رنگ های سال پیش، طراحی کرده اند زیرا رنگ معرفی شده یعنی آبی کلاسیک با روند سال قبل، همخوانی دارد. در ضمن رنگ آبی کلاسیک همان طور که از نام آن برمی آید حالا حالاها از رونق نمی افتد. این هم یکی از دلایلی است که از این رنگ در طراحی داخلی خود بهره ببرید، رنگی که برای مدت­ها جذابیت خود را حفظ خواهد کرد.

رنگ سال ۲۰۲۲

رنگهای پرطرفدار سال 2022

رنگهای پرطرفدار سال ۲۰۲۲

این رنگ توسط مرکز پانتونه به عنوان رنگ لطافت و احساس بی حد و حصر سکون و آرامش معرفی شده است. ما با دقت در پیرامون خود، شاهد بهره بردن از این رنگ در تمام نقاط خانه هستیم. این رنگ به ویژه در مبلمان های طرح کلاسیک و وسایل طراحی داخلی خانه نمود بسیار جذابی دارد. البته مثل همیشه انتخاب های بسیار زیادی برای گزینش رنگ سال وجود دارد.

رنگهای پرطرفدار سال 2022

رنگهای پرطرفدار سال ۲۰۲۲

یکی دیگر از تنوع های رنگ آبی سبک «چینی چینی» آن است. این رنگ توسط «مارک پی پی جی» معرفی شده، این رنگ ترکیبی از کبالت با جوهر بد خون است که آرامشی بی مثال را به ارمغان می آورد. این در حالی است که رنگ کلاسیک آبی خشک تر و ثابت تر است ولی در سبک چینی چینی با رنگی بشاش و پرتحرک روبرو هستیم

رنگ Dulux ‘Tranquil Down’

رنگ سال 2022

رنگ سال ۲۰۲۲

رنگ Dulux ‘Tranquil Down

رنگی در طیف بین خاکستری، سبز و آبی، این رنگ در رده رنگ های خنثی با تنوع عالی را می توان به عنوان پایه اصلی برای طراحی داخلی استفاده کرد. این رنگ بسیار جذاب جایگزین مناسبی برای رنگ خاکستری به شمار می رود که باعث بازگشت اصالت به طراح داخلی خواهد شد.

توسط بنجامین مور رنگ “اولین نور”

رنگ سال 1400

رنگ سال ۱۴۰۰

رنگ صورتی با نشاط و سیال خنثی میان یک حس ناب سردی و گرمی، این رنگ بسیار مناسب اتاق خواب دختران است. رنگ سال ۲۰۲۱ بلکه  برای یک فضای داخلی یک عنصر درخشان به حساب می آید و چه ترکیب سحر آمیزی با سنگ سفید مرمر خواهد شد.

رنگ Dunn Edwards ‘Minty Fresh’    

رنگ سال 1400

رنگ سال ۱۴۰۰

مرکز « Behr : بازگشت به طبیعت »رنگی دارای سکون مطلق، لطیف و دارای هارمونی کامل، احیای رنگ سبز با رنگ های یکدست قهوه ای و زمینی. در ضمن در سبک «آرت دکو» که اکنون بسیار باشکوه شده است و بسیار جذاب به نظر می رسد.

رنگ سال ۱۴۰۱ آرام، پر احساس و خرد شونده؛ این رنگ سبز ملایم که بازتاب خلوص و رهایی است می تواند در ترکیب با باقی رنگ های پاستلی مورد بهره برداری قرار گیرد و یک انتخاب بسیار عالی برای افرادی است که در جستجوی سبک « Chabby Chic» هستند. در ضمن می تواند به طور مطلوبی در سبک های دیگر تلفیق شود. با نگاهی دقیق به همه رنگ ها، شاید بتوان گفت روند جاری در سال ۲۰۲۲ رنگ آرامش و صلح است. طراحی یک خانه به عنوان یک استراحتگاه زیبا و آرام هدف اصلی برنامه ریزان طراحی داخلی است.

رنگ سال 1400

رنگ سال ۱۴۰۰

طراحی مزون

رنگ طراحی داخلی ۱۴۰۲

رنگ سال ۱۴۰۲ نحوه چیدمان داخلی خانه باید به شکلی باشد که ذهن پر از فشار ما در عصر پر مشغله اطلاعات را کمی التیام بخشد و این رنگ ها هستند که می توانند بر روحیات و احساس ما تاثیرات مطلوبی بگذارند این شما هستید که با الهام از رنگ ها در طراحی داخلی منزل و آگاهی از اثرات هر رنگ، با یک طراحی داخلی جذاب و مطلوب، فضای تازه و دلبرانه را برای خود و سایر اعضای خانواده فراهم کنید. رنگ های محبوب سال ۲۰۲۲ بی شک نقش بی بدیل در آرامش بخشی به فضای داخلی خانه ها ایفا می کنند.

رنگ سال 1400

رنگ سال ۱۴۰۰

روند سالانه رهنمودهایی است که ممکن است بخواهید از آنها به عنوان الهام استفاده کنید ، ساخت ویلا رنگهای پرطرفدار سال ۲۰۲۲ با این حال بهتر است با طراح داخلی خود مشورت کنید.

طراحی مطب

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهوبلاگواتس آپتماس