رنگ سال ۲۰۲۲ | رنگ سال ۲۰۲۲ | ترند سال ۲۰۲۲ | رنگ سال ۱۴۰۲ | رنگ ۲۰۲۲

رنگهای پرطرفدار سال 2022

رنگهای پرطرفدار سال 2022


به گزارش طراحی رستورانرنگ سال ۲۰۲۲ تقریبا در این بازه زمانی از سال است که رنگ های محبوب و پرطرفدار سال ۲۰۲۲ معرفی می شوند و این دقیقا همان زمان مناسبی است که افرادی در پی طراحی داخلی خانه خود هستند از این رنگ های محبوب برای طراحی بهره ببرند.

کابینت

کابینت

رنگهای پرطرفدار سال 2022

رنگهای پرطرفدار سال ۲۰۲۲

با این سازه شما میتوانید ویلای خود را در عرض ۴۵ روز بسازید :

ال اس اف 

رنگ رایج و مرسوم سال ۲۰۲۲ توسط مرکز «پانتونه» معرفی شده است این رنگ «آبی کلاسیک» است این اتفاق یک خبر مسرت بخش برای افرادی بود که فضای داخلی خود بر اساس رنگ های سال پیش، طراحی کرده اند زیرا رنگ معرفی شده یعنی آبی کلاسیک با روند سال قبل، همخوانی دارد. در ضمن رنگ آبی کلاسیک همان طور که از نام آن برمی آید حالا حالاها از رونق نمی افتد. این هم یکی از دلایلی است که از این رنگ در طراحی داخلی خود بهره ببرید، رنگی که برای مدت­ها جذابیت خود را حفظ خواهد کرد.

رنگ سال ۲۰۲۲

رنگهای پرطرفدار سال 2022

رنگهای پرطرفدار سال ۲۰۲۲

این رنگ توسط مرکز پانتونه به عنوان رنگ لطافت و احساس بی حد و حصر سکون و آرامش معرفی شده است. ما با دقت در پیرامون خود، شاهد بهره بردن از این رنگ در تمام نقاط خانه هستیم. این رنگ به ویژه در مبلمان های طرح کلاسیک و وسایل طراحی داخلی خانه نمود بسیار جذابی دارد. البته مثل همیشه انتخاب های بسیار زیادی برای گزینش رنگ سال وجود دارد.

رنگهای پرطرفدار سال 2022

رنگهای پرطرفدار سال ۲۰۲۲

یکی دیگر از تنوع های رنگ آبی سبک «چینی چینی» آن است. این رنگ توسط «مارک پی پی جی» معرفی شده، این رنگ ترکیبی از کبالت با جوهر بد خون است که آرامشی بی مثال را به ارمغان می آورد. این در حالی است که رنگ کلاسیک آبی خشک تر و ثابت تر است ولی در سبک چینی چینی با رنگی بشاش و پرتحرک روبرو هستیم

رنگ Dulux ‘Tranquil Down’

رنگ سال 2022

رنگ سال ۲۰۲۲

رنگ Dulux ‘Tranquil Down

رنگی در طیف بین خاکستری، سبز و آبی، این رنگ در رده رنگ های خنثی با تنوع عالی را می توان به عنوان پایه اصلی برای طراحی داخلی استفاده کرد. این رنگ بسیار جذاب جایگزین مناسبی برای رنگ خاکستری به شمار می رود که باعث بازگشت اصالت به طراح داخلی خواهد شد.

توسط بنجامین مور رنگ “اولین نور”

رنگ سال 1400

رنگ سال ۱۴۰۰

رنگ صورتی با نشاط و سیال خنثی میان یک حس ناب سردی و گرمی، این رنگ بسیار مناسب اتاق خواب دختران است. رنگ سال ۲۰۲۱ بلکه  برای یک فضای داخلی یک عنصر درخشان به حساب می آید و چه ترکیب سحر آمیزی با سنگ سفید مرمر خواهد شد.

رنگ Dunn Edwards ‘Minty Fresh’    

رنگ سال 1400

رنگ سال ۱۴۰۰

مرکز « Behr : بازگشت به طبیعت »رنگی دارای سکون مطلق، لطیف و دارای هارمونی کامل، احیای رنگ سبز با رنگ های یکدست قهوه ای و زمینی. در ضمن در سبک «آرت دکو» که اکنون بسیار باشکوه شده است و بسیار جذاب به نظر می رسد.

رنگ سال ۱۴۰۱ آرام، پر احساس و خرد شونده؛ این رنگ سبز ملایم که بازتاب خلوص و رهایی است می تواند در ترکیب با باقی رنگ های پاستلی مورد بهره برداری قرار گیرد و یک انتخاب بسیار عالی برای افرادی است که در جستجوی سبک « Chabby Chic» هستند. در ضمن می تواند به طور مطلوبی در سبک های دیگر تلفیق شود. با نگاهی دقیق به همه رنگ ها، شاید بتوان گفت روند جاری در سال ۲۰۲۲ رنگ آرامش و صلح است. طراحی یک خانه به عنوان یک استراحتگاه زیبا و آرام هدف اصلی برنامه ریزان طراحی داخلی است.

رنگ سال 1400

رنگ سال ۱۴۰۰

طراحی مزون

رنگ طراحی داخلی ۱۴۰۲

رنگ سال ۱۴۰۲ نحوه چیدمان داخلی خانه باید به شکلی باشد که ذهن پر از فشار ما در عصر پر مشغله اطلاعات را کمی التیام بخشد و این رنگ ها هستند که می توانند بر روحیات و احساس ما تاثیرات مطلوبی بگذارند این شما هستید که با الهام از رنگ ها در طراحی داخلی منزل و آگاهی از اثرات هر رنگ، با یک طراحی داخلی جذاب و مطلوب، فضای تازه و دلبرانه را برای خود و سایر اعضای خانواده فراهم کنید. رنگ های محبوب سال ۲۰۲۲ بی شک نقش بی بدیل در آرامش بخشی به فضای داخلی خانه ها ایفا می کنند.

رنگ سال 1400

رنگ سال ۱۴۰۰

روند سالانه رهنمودهایی است که ممکن است بخواهید از آنها به عنوان الهام استفاده کنید ، ساخت ویلا رنگهای پرطرفدار سال ۲۰۲۲ با این حال بهتر است با طراح داخلی خود مشورت کنید.

مقالات پیشنهادی برای مطالعه بیشتر رنگ سال ۲۰۲۲ :

نقاشی ساختمان رنگ نسکافه ای

رنگ کاری ساختمان

طراحی ویلا زیبا

بازسازی ویلا در شمال

طراحی داخلی کارخانه

طراحی و اجرا نما کلاسیک

هزینه ساخت و ساز سال ۱۴۰۰

طراحی داخلی عمارت

ساخت سوله مدرن

طراحی مطب

طراحی آشپزخانه

بیمه مهندسی ( زندگی مهندسی تان را بیمه کنید )

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

چک لیست ساختمان - کلیک کنید.

چک لیست عملیات مکانیکی - کلیک کنید.

چک لیست الکتریکال -  کلیک کنید.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره