رنگهای پرطرفدار سال 2022

رنگهای پرطرفدار سال 2022


رنگهای پرطرفدار سال ۲۰۲۲ این زمان از سال است که رنگ پرطرفدار سال ۲۰۲۲  اعلام می شود و زمان مناسب برای کسانی است طراحی ویلا  که قصد طراحی داخلی خود را دارند تا از پالت رنگی خود در یک خانه مرسوم ، مد روز الهام بگیرند.

رنگهای پرطرفدار سال 2022

رنگهای پرطرفدار سال ۲۰۲۲

رنگ مرسوم سال ۲۰۲۰ که توسط مرکز Pantone اعلام شده است ، “آبی کلاسیک” است. خبر خوبی برای کسانی که فضای داخلی خود را مطابق با رنگهای سال گذشته ساخته اند زیرا این رنگ آبی با روند سال گذشته مطابقت دارد. همچنین رنگ “آبی کلاسیک” ، همانطور که از اسمش پیداست ، کلاسیک بی انتهایی است که از مد نمی افتد. طراحی داخلی و دلیل مهم دیگری نیز این است که انتخاب این رنگ را در طراحی داخلی خود مدنظر قرار دهید تا در طولانی مدت شیک بماند.

رنگ آبی کلاسیک

رنگهای پرطرفدار سال 2022

رنگهای پرطرفدار سال ۲۰۲۲

توسط Pantone به عنوان رنگی بی قرار و آرامش و احساس آرامش توصیف شده است ، رنگهای پرطرفدار سال ۲۰۲۲ ما شاهد استفاده از این رنگ در تمام مناطق خانه هستیم. این رنگ به خصوص عالی در مبلمان سبک کلاسیک و وسایل دکوراسیون منزل مانند بالش به نظر می رسد. طبق معمول گزینه های بیشتری برای انتخاب رنگ سال در انتخاب وجود دارد.

رنگهای پرطرفدار سال 2022

رنگهای پرطرفدار سال ۲۰۲۲

تنوع دیگر رنگ آبی “چینی چینی” در سال ۲۰۲۲ توسط مارک PPg ، کبالت مخلوط با جوهر بد خون برای آرامش و آرامش است. در حالی که “کلاسیک آبی” جامد تر است ، این رنگ بیشتر بازیگوشی است.

طراحی ویلا
چگونه یک خانه زیبا چیدمان کنیم؟

رنگ Dulux ‘Tranquil Down’

رنگ سال 2022

رنگ سال ۲۰۲۲

رنگ بین خاکستری سبز و آبی. از چنین رنگی خنثی و متنوع می توان به عنوان پایه اصلی رنگ داخلی خاکی استفاده کرد. این یک رنگ جالب است که ممکن است جایگزین خوبی برای خاکستری باشد تا فضای داخلی اصیل تر شود. مرکز Behr “بازگشت به طبیعت” – رنگی آرام ، لطیف و متعادل. احیای رنگ سبز کاملا منطبق با رنگ های قهوه ای و خاکی. همچنین در سبک Art Deco که اکنون بسیار بزرگ شده است بسیار زیبا به نظر می رسد.

توسط بنجامین مور رنگ “اولین نور”

رنگ سال 1400

رنگ سال ۱۴۰۰

رنگ صورتی خوش طراوت شناور خنثی بین گرم و سرد این رنگ نه تنها برای اتاق خواب دختران دختر مناسب است ، ال اس اف رنگهای پرطرفدار سال ۲۰۲۲ بلکه در فضای داخلی به سبک مدرن و با عناصر طلایی بسیار پیچیده به نظر می رسد. و همچنین در ترکیب با سنگ مرمر سفید.

رنگ Dunn Edwards ‘Minty Fresh’    

رنگ سال 1400

رنگ سال ۱۴۰۰

آرام ، ترد ، منتول. این رنگ سبز ملایم که منعکس کننده خلوص است می تواند در ترکیب با سایر رنگهای پاستلی مورد استفاده قرار گیرد و گزینه خوبی برای کسانی است که مایل به کشف سبک Chabby Chic هستند . همچنین می تواند به طور کامل در سبک های دیگر گنجانده شود. با نگاهی به همه آن رنگ ها ، ممکن است روند اصلی سال ۲۰۲۲ در طراحی داخلی ، آرامش ، صلح و آرامش باشد. طراحی خانه به عنوان یک استراحت عالی و دنج هدف اصلی هنگام برنامه ریزی داخلی منزل است.

رنگ سال 1400

رنگ سال ۱۴۰۰

این روندها به طور طبیعی در نیاز به استراحت به ذهن ما از فشار زیاد اطلاعاتی که ما در عصر فناوری احاطه شده ایم پدیدار می شوند و کاملاً مشهور است که رنگ ها می توانند بر وضعیت روحیه و احساس ما تأثیر بگذارند. اینها برخی از ایده های مربوط به رنگ داخلی است که آیا شما قصد طراحی داخلی برای خانه جدید خود را دارید یا اینکه به فکر بازسازی هستید تا با رنگ آمیزی دیوارها یا تغییر دکوراسیون منزل ظاهر تازه ای به خانه خود بدهید.

رنگ سال 1400

رنگ سال ۱۴۰۰

روند سالانه رهنمودهایی است که ممکن است بخواهید از آنها به عنوان الهام استفاده کنید ، ساخت ویلا رنگهای پرطرفدار سال ۲۰۲۲ با این حال بهتر است با طراح داخلی خود مشورت کنید که چگونه خانه رویایی خود را به هیچ وجه شیک و منحصر به فرد کنید.

طراحی ویلا
اصول دکوراسیون منزل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما