دکوراسیون لابی

دکوراسیون لابی


 مهم ترین نکات در دکوراسیون لابی کدامند؟

طراحی دکوراسیون لابی از زمانی آغاز شد که ساخت آسمان خراش ها و ساختمان های بلند مرتبه ی اداری و مسکونی در اکثر شهرها و به خصوص در کلان شهر ها آغاز شد.

لابی  ( lobby) به معنی راهرو، سالن انتظار، سالن هتل و یا مهمانخانه می باشد. دکوراسیون لابی بسیار حائز اهمیت است، زیرا اولین مکان و فضای یک ساختمان است که بسیار چشمگیر است.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

دکوراسیون لابی
دکوراسیون لابی

طراحی و تقسیم بندی لابی ساختمان چگونه است:

موضوع مهم در دکوراسیون لابی این است که با توجه به فضا و مساحت بازسازی لابی مورد نظر، چگونه آن را کارآمد تر، بهینه تر و زیبا تر طراحی کنیم.

دکوراسیون لابی ساختمان
دکوراسیون لابی ساختمان

دکوراسیون لابی ساختمان شامل طراحی و دکوراسیون قسمت های زیر می شود: به طور کلی لابی به دو بخش نشیمن و نگهبانی تقسیم می شود.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  1. لابی ساختمان
    لابی ساختمان

    قسمت نگهبانی لابی:

با قرار دادن قسمتی از فضای لابی به نگهبانی، هویت و شخصیت فضای لابی و ساختمان را ارتقا دهید. نگهبانی در لابی برابر با امنیت ساکنان آن ساختمان است. مدرن ترین طراحی نشیمن؛ شامل یک پیشخوان به همراه چند میزو صندلی است.

لابی اداری
لابی اداری
  1. طراحی نشیمن و مبلمان لابی:

سبک های زیادی در طراحی مبلمان و دکور لابی به کار می روند. اما سبک هایی همچون کلاسیک و مدرن از پرکاربردترین سبک های لابی می باشند. با انتخاب مدرن ترین و یا به عبارتی ساده ترین مبلمان، صندلی، میز، دیوارپوش و کفپوش ها؛ نشیمن لابی را به مکانی جذاب، زیبا و آرامش بخش برای ساکنان ساختمان تبدیل کنید.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

لابی
لابی
  1. قسمت بسیار مهم دکوراسیون لابی، همان طراحی و میزان نورپردازی لابی است. زیبایی و جذابیت لابی و ساختمان را دو چندان می کند.
لابی ویلا
لابی ویلا

چرا لابی ساختمان مهم است:

  •   لابی ساختمان حکم دعوت کننده و کارت دعوت برای وارد شوندگان به ساختمان را دارد.
  •   ورودی ساختمان است. بنابراین باید بسیار گیرا و جذاب باشد، زیرا نشان دهنده ی ارزش و میزان کیفیت ساختمان نیز می باشد.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

لابی آپارتمان
لابی آپارتمان

رضا امیریمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا امیری

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام همیشه قصد داشتم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن ، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم، به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.