در رابطه با آکوستیک چه میدانید؟

آکوستیک

آکوستیک


در رابطه با آکوستیک چه میدانید؟

برنامه ریزی برای پیشرفتهای انجام شده در عملکرد صوتی ساختمان فرایندی است که نیاز به تخصص و تجربه دارد. برای داشتن صلاحیت در سازماندهی یک پروژه صوتی ، معماران و مهندسان باید روند آموزش نظری را در موسسات آموزشی مجاز با موفقیت به پایان برسانند. توسط وزارت محیط زیست و شهرسازی تمام معماران و مهندسان دارای گواهینامه های تخصصی صوتی D1 و D2 در بدنه Uzman Akustik با دانش ، مهارت ، صلاحیت و تجربه خود ، فرآیند صدور گواهینامه پروژه صوتی معماری را به طور کامل انجام می دهند ، و اگر مراحل راه حل به طور کامل اجرا شود ، شهرداری تصویب را تضمین می کند.

آیا در پروژه آکوستیک تعهدی قانونی وجود دارد؟

طبق قانون منتشر شده توسط وزارت محیط زیست و شهرسازی ، پروژه آکوستیک معماری ، که برای ساختمانهایی که از ۳۱ مه ۲۰۱۹ برای اولین بار مجوز ساخت را دریافت می کنند ، مورد نیاز است ، برای ساختمانهای زیر مشخص شده در همان ساختمان نیز اجباری است. قانون گذاری.

  • ساختمانهای مسکونی با بیش از ۷ طبقه ، به استثنای زیرزمین و اتاق زیر شیروانی
  • مساحت کل ساختمان ، بیش از ۲ ساختمان غیر مسکونی بیش از ۲۰۰۰ متر مربع
  • ساختمانهایی که به طراحی صوتی خاص مانند تئاتر ، کنفرانس ، سالن کنسرت و گوش دادن نیاز دارند
  • ساختمانهایی که کلاس عملکرد صوتی A یا B را هدف قرار می دهند
آکوستیک

آکوستیک

شروع فرآیند برای ساختمانها در محدوده پروژه صوتی و اقداماتی برای بهبود عملکرد صوتی ساختمان از نظر سلامت انسان یک رویکرد بسیار مهم و ارزشمند است.

تفاوت بین گزارش آکوستیک و پروژه چیست؟

گزارش صوتی یکی از مفاهیمی است که ما با “آیین نامه حفاظت از ساختمان ها در برابر سر و صدا” ملاقات کردیم.

گزارش صوتی اندازه گیری عملکرد صوتی ساختمان و شناسایی نقاط م thatثر بر این عملکرد را پوشش می دهد.

پروژه صوتی در ساده ترین شکل است. این فرآیند برنامه ریزی و اجرای بهبودهایی است که باید در عملکرد صوتی ایجاد شود. وقتی از این منظر به آن نگاه می کنیم ؛ می توان گفت که پروژه صوتی فرآیندی است که به اندازه کافی گسترده است تا گزارش صوتی را پوشش دهد.

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

ضوابط پارکینگ در ساختمان مسکونی

آموزش گام به گام نقاشی ساختمان
طراحی فضاسازی باغ

اموزش صفر تا صد پرسپکتیو

عکس سازه ال اس اف

پتینه هنری
قیمت ساخت ویلای تمام چوب

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهواتس آپتماس