حقوق معماری چقدره؟

حقوق معماری چقدره؟


حقوق طراح نما

به گزارش ساخت کارخانه : حقوق طراح نما اگرچه بیشتر معمارانی که از این وضعیت شکایت دارند با رویکردهای غم انگیز کمپین در سایت های شبکه های اجتماعی شوخی می کنند ، اما بدیهی است که این وضعیت می تواند مشکلات جدی ایجاد کند.

کابینت

کابینت

زیرا چیزی به عنوان معمار طراح نما وجود ندارد!

مفهوم معمار خارجی مفهومی پوچ است که در نتیجه ظهور حرفه معماری داخلی به عنوان شاخه ای تخصصی حدود ۲۰ سال پیش پدیدار شد و حرفه معماری را ترک کرد.

پس معماری چیست؟

بگذارید تعریف خود را با بیان این واقعیت که هر معمار تعریفی متفاوت از این موضوع را اعمال می کند ، با شما در میان بگذارم.

یک معمار چه کاری انجام می دهد؟

  •   این پروژه می تواند یک ساخت آپارتمان ، نقشه کلیسا ، طراحی مسجد ، طراحی مدرسه ، بیمارستان ، شیرینی فروشی ، اداره پست ، پردیس دانشگاه ، پل و غیره باشد.
  •   معمار آموزش می بیند تا تمام نقشه های فنی لازم برای ساخت یک ساختمان را تولید کند و قسمت قابل توجهی از زندگی حرفه ای خود را صرف این کار می کند.
  •   معماران نقشه دستی کاملی نیستند و نباید آنها را با کاریکاتوریست ها اشتباه گرفت.
  •   معماران ، توانایی طراحی را باید تولید کنند. پروژه های باید ارشد باشند. (ما این اصطلاحات را اغلب در بحث مسجد در سال ۲۰۱۲ مشخص می کنیم. .. (به عنوان مثال ، SİNAN COPY OF MOSQUE ARCHITECTURE MİZ)

معماران افرادی هستند که فضاها را طراحی می کنند. اگر در نظر بگیریم که جهان هستی که در آن زندگی می کنیم جایی در دنیایی است که تنفس می کنیم ، می توان گفت که این یکی از مقدس ترین حرفه های جهان است.

درآمد معماران چقدر است؟

این سوال ارتباط نزدیک با این دارد که آیا شما یک معمار کلاس جهانی هستید یا خیر ، به عنوان مثال ، این یکی از شایعات روزنامه نجوا است که زاها حدید ثروت یک میلیون دلاری دارد.

همچنین لازم به ذکر است که (عمدتا) یک معمار تازه فارغ التحصیل درآمد کافی برای تأمین غذا یا گذران زندگی دارد.

با این حال ، با پیشرفت سن ، معماری که بتواند پیشرفت حرفه ای خود و شرایط را به خوبی ارزیابی کند ، می تواند درآمد ماهانه خود را به طور متوسط ​​تا ۳۰،۰۰۰ دلار افزایش دهد.

مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

ضوابط طراحی پارکینگ خانه

آموزش قدم به قدم نقاشی ساختمان

طراحی فضای باغ

آموزش پرسپکتیو سه نما

قیمت سازه ال اس اف در شیراز

پتینه ی مس
هزینه ساخت ویلا در ارومیه

بیمه مهندسی ( زندگی مهندسی تان را بیمه کنید )

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

چک لیست ساختمان - کلیک کنید.

چک لیست عملیات مکانیکی - کلیک کنید.

چک لیست الکتریکال -  کلیک کنید.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره