حقوق معماری چقدره؟

حقوق معماری چقدره؟


حقوق طراح نما

حقوق طراح نما اگرچه بیشتر معمارانی که از این وضعیت شکایت دارند با رویکردهای غم انگیز کمپین در سایت های شبکه های اجتماعی شوخی می کنند ، اما بدیهی است که این وضعیت می تواند مشکلات جدی ایجاد کند.

زیرا چیزی به عنوان معمار طراح نما وجود ندارد!

مفهوم معمار خارجی مفهومی پوچ است که در نتیجه ظهور حرفه معماری داخلی به عنوان شاخه ای تخصصی حدود ۲۰ سال پیش پدیدار شد و حرفه معماری را ترک کرد.

پس معماری چیست؟

بگذارید تعریف خود را با بیان این واقعیت که هر معمار تعریفی متفاوت از این موضوع را اعمال می کند ، با شما در میان بگذارم.

یک معمار چه کاری انجام می دهد؟

  •   این پروژه می تواند یک ساخت آپارتمان ، نقشه کلیسا ، طراحی مسجد ، طراحی مدرسه ، بیمارستان ، شیرینی فروشی ، اداره پست ، پردیس دانشگاه ، پل و غیره باشد.
  •   معمار آموزش می بیند تا تمام نقشه های فنی لازم برای ساخت یک ساختمان را تولید کند و قسمت قابل توجهی از زندگی حرفه ای خود را صرف این کار می کند.
  •   معماران نقشه دستی کاملی نیستند و نباید آنها را با کاریکاتوریست ها اشتباه گرفت.
  •   معماران ، توانایی طراحی را باید تولید کنند. پروژه های باید ارشد باشند. (ما این اصطلاحات را اغلب در بحث مسجد در سال ۲۰۱۲ مشخص می کنیم. .. (به عنوان مثال ، SİNAN COPY OF MOSQUE ARCHITECTURE MİZ)

معماران افرادی هستند که فضاها را طراحی می کنند. اگر در نظر بگیریم که جهان هستی که در آن زندگی می کنیم جایی در دنیایی است که تنفس می کنیم ، می توان گفت که این یکی از مقدس ترین حرفه های جهان است.

درآمد معماران چقدر است؟

این سوال ارتباط نزدیک با این دارد که آیا شما یک معمار کلاس جهانی هستید یا خیر ، به عنوان مثال ، این یکی از شایعات روزنامه نجوا است که زاها حدید ثروت یک میلیون دلاری دارد.

همچنین لازم به ذکر است که (عمدتا) یک معمار تازه فارغ التحصیل درآمد کافی برای تأمین غذا یا گذران زندگی دارد.

با این حال ، با پیشرفت سن ، معماری که بتواند پیشرفت حرفه ای خود و شرایط را به خوبی ارزیابی کند ، می تواند درآمد ماهانه خود را به طور متوسط ​​تا ۳۰،۰۰۰ دلار افزایش دهد.

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهوبلاگواتس آپتماس