بازسازی هایپر مارکت

به گزارش بازسازی ساختمان : در بازسازی هایپر مارکت ها باید از همان اول کار به کوچکترین جزئیات نیز توجه کرد، تا در ادامه روند کاری مشکلاتی بر سر راه قرار نگیرد و مجددا عمل دوباره کاری صورت نپذیرد. در این راستا باید از افراد خبره و متخصص در این زمینه برای تشخیص دقیق مشکلات ساختمان  کمک گرفت.

برای بازسازی فروشگاه های بزرگ مانند هایپر مارکت باید از ابتدای کار به کوچک ترین و ریز ترین جزئیات کار توجه کنید تا در اواسط کار به مشکلی دچار نشوید و نیاز به بنایی و تغییرات کلی پیدا نکنید. برای شروع باید افرادی خبره و متخصص در امرپیمانکاری و تشخیص مشکلات ساختمان به محل مورد نظر بیاورید تا خرابی ها و مشکلات کلی ساختمان را بررسی کنند. و با لیست کردن کلیه کارهایی که باید انجام شود و محاسبه کردن هزینه کلی کار را براورد کنند تا افراد و مسئولانی که می خواهند هایپر مارکت را تاسیس کنند بدانند حدود مبلغی که باید خرج کنند چه میزان است.

جهت بازسازی هایپر و فروشگاه با ما در تماس باشید.

بازسازی هایپر مارکت
بازسازی هایپر مارکت

اهمیت بازسازی هایپر مارکت :

یکی از مهمترین مکان ها در جهت خرید و فروش محصولات متنوع ، هایپر مارکت ها هستند و در طول شبانه روز مراجعه کنندگان بسیاری برای خرید مایحتاج خود به آنجا رفت و آمد می کنند.

جهت بازسازی هایپر و فروشگاه با ما در تماس باشید.

بازسازی هایپر مارکت
بازسازی هایپر مارکت

این فروشگاه های بزرگ با توجه به مساحت ساختمانی و مکانی که برای این منظور در نظر گرفته شده ، از قسمت های مختلفی در جهت نگهداری و عرضه محصولات متنوع تشکیل شده اند و هر قسمت با توجه به نیاز مشتریان طیف وسیعی از محصولات را شامل می شوند. ترتیب و چیدمان این نوع محصولات باید با توجه به کاربرد آن ها کمی دشوار است. قبل از انجام هر گونه عملیات برای تغییر دکوراسیون داخلی ، ابتدا باید به انجام اصولی بازسازی هایپر مارکت بپردازیم.

بازسازی هایپر مارکت
بازسازی هایپر مارکت

بازسازی هایپر مارکت چگونه باید انجام شود؟

بازسازی ویلا در تهران دقت به ریز ترین نکات از ابتدای شروع به کار ، یکی از مهمترین عوامل در رفع مشکلات در حین بازسازی هایپر مارکت ها است. برای بازسازی بهتر است از متخصصین در زمینه پیمانکاری و تشخیص مشکلات ساختمانی استفاده کنید، تا با بررسی میزان خرابی و هزینه های اجرایی در جهت کارهایی که باید انجام شوند به شما کمک کنند. بازسازی هایپر مارکت ها شامل بخش ها و قسمت های مختلفی است که در ادامه به بررسی مختصری در مورد آن ها می پردازیم.

بازسازی سوپر مارکت
بازسازی سوپر مارکت

چند نکته مهم را باید در بازسازی کف هایپر مارکت مد نظر قرار دهیم ، اول اینکه سطحی که محل رفت و آمد مداوم افراد مختلف هست، نباید لیز و لغزنده باشد. مسئله بعدی صاف و یکدست بودن کف هایپر مارکت است ، که باید عمل بازسازی بدون شکاف یا درز و شکستگی انجام شود.

جهت بازسازی هایپر و فروشگاه با ما در تماس باشید.

دکوراسیون هایپر مارکت
دکوراسیون هایپر مارکت

در زمان بازسازی بهتر است از سنگ ها و سرامیک هایی که قابلیت شستشو دارند برای کف سالن استفاده کنید و رنگ انتخابی برای آنها روشن باشد که انعکاس نور بهتری داشته باشند و در صورت لکه شدن دیده شوند. در بازسازی سقف و دیوار های هایپر مارکت بهتر است اول مشکلاتی ناشی از نشتی لوله یا خرابی های سیستم تهویه هوا ، سرمایش و گرمایش و دیگر مسائل و مشکلات سقف و دیوار ها حل کنید و بعد از آن اقدام به باز سازی این نقاط نمائید.

دکوراسیون هایپر مارکت
دکوراسیون هایپر مارکت

هزینه های بازسازی هایپر مارکت:

در باز سازی برای هر ملک و فضا تعرفه های متفاوتی از هزینه ها وجود دارد و امکان تعیین دقیق این گونه هزینه ها بر حسب متر مربع وجود ندارد. به این صورت که باز سازی گاهاً شامل قسمتی از یک مکان می باشد و مانند ساخت کامل یک ساختمان شامل کلیات آن نیست.

بازسازی سوپر مارکت
بازسازی سوپر مارکت

در برآورد هزینه بازسازی هایپر مارکت نیز باید از همان اول کار مشخص کنید که هدف شما از انجام این کار چیست و قرار است چه  قسمت هایی مورد بازسازی قرار گیرند یا اینکه در نظر دارید چه تغییراتی در حالت و شکل کلی فضا ایجاد کنید. نکته دیگری که باید مد نظر قرار دهید این است که ، دوست دارید باز سازی به چه صورت انجام شود و از چه مواد و مصالحی استفاده گردد.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا امیری

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام همیشه قصد داشتم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن ، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم، به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.