بازسازی مسافرخانه

بازسازی ساختمان بازسازی مسافرخانه یکی از مکان هایی است که در روزهای معمولی نیز با مراجعه کننده و مسافر روبرو خواهد بود، چه برسد به مناسبت های خاص مانند تعطیلات نوروز و تابستان و…. بنابراین بازسازی مسافرخانه به دلایل بسیار زیادی اساسی، مهم و ضروری است؛ موضوع قابل توجه این است که تنها بازسازی مسافرخانه مهم و ضروری نیست، بلکه رعایت بهداشت و پاکیزگی از بازسازی نیز مهم تر است.

جهت بازسازی مسافرخانه با ما در تماس باشید.

بازسازی مسافرخانه
بازسازی مسافرخانه

مسافرخانه ها در روزهای تعطیلات رسمی، عید نوروز، فصل تابستان و حتی آخر هفته ها متقاضیان زیادی دارند، به خصوص در شهرهایی که جاذبه های گردشگری در آنها زیاد است. به همین دلیل نظم بیرونی و داخلی ساختمان مسافرخانه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در بازسازی مسافرخانه، اگر فضای داخلی احتیاج به بنایی دارد اول آن را انجام دهید. بعد از آن لوله کشی ها و رادیاتورها و کولرها را بررسی کنید و پس از انجام تعمیرات به سراغ رنگ آمیزی دیوارها و سقف بروید. تمام این کارها را باید به افراد خبره و ماهر در این امر بسپارید.

دلایل اهمیت بازسازی مسافرخانه چیست:

 1. جذب مشتری بیشتر
 2. بهبود بخشیدن و بالابردن درآمد مسافرخانه
 3. مرتب سازی مسافرخانه
 4. مدرن و به روزکردن نما و داخل مسافرخانه، که ارتباط مستقیمی با جذب مسافر و افزایش درآمد دارد.
 5. آرامش و اطمینان بخشیدن به مسافر

بازسازی مسافرخانه را از کجا شروع کنیم:

بازسازی ویلا پاسخ به این سوال کمی مشکل و به نوعی بستگی به نوع مشکل ایجاد شده در مسافرخانه دارد؛ چنانچه مشکلات بسیار جدی و مهمی در فضای داخلی مسافرخانه وجود دارند، رسیدگی و بازسازی آنها بسیار مهم و اساسی تر است؛ زیرا اگر ظاهر مسافرخانه زیبا و لوکس باشد ولی داخل آن نتواند خدمات لازم را به مسافر اراده دهد، بنابراین خیلی زود مسافرخانه اعتبار خود را از دست خواهد داد.

پس اگر بودجه ی شما کم است، اول به تمامی موارد بازسازی داخل مسافرخانه رسیدگی کنید.

بازسازی داخلی مسافرخانه شامل تعمیرات و تعویض کردن وسایلی مانند لوله کشی ها، کولرها، رادیاتورها می شود. بعد از بازسازی این موارد بسیار مهم و ضروری باید فکری به حال تغییر رنگ مسافرخانه، تعمیرات دیوارها و سقف ها، تعویض سرامیک ها و استفاده از سرامیک های مدرن و زیبای امروزی، تعویض پرده های قدیمی با پرده های به روز و جدید، استفاده از کفپوش های زیبا و چشمگیر کرد و به زبانی ساده تر، هر تغییر و تعویضی که فضای داخلی را به مکانی دلنشین و مدرن تبدیل خواهد کرد.

بازسازی مسافرخانه
بازسازی مسافرخانه

بعد از بازسازی داخل مسافرخانه، نوبت به بازسازی بیرون و خارج از مسافرخانه میرسد.

شاید بازسازی بیرون مسافرخانه نیاز به هزینه ی بیشتری داشته باشد، زیرا خاص و چشمگیر بودن طراحی بیرونی مسافرخانه می تواند باعث جذب مسافر شود، و تا حدودی به مسافر اطمینان خاطر می دهد که مسافرخانه ای که چنین نمایی دارد، قطعا امکانات و خدمات خاص و بهتری نیز در اختیار شما قرار خواهد داد.

جهت بازسازی مسافرخانه با ما در تماس باشید.

بازسازی مسافرخانه
بازسازی مسافرخانه

بازسازی خارجی مسافرخانه شامل موارد زیرین می شود:

 1. تعویض پنجره ها: با تعویض پنجره ها با یک تیر دو نشان خواهید زد؛ یکی زیبایی نمای خارجی ساختمان و دیگری با صفا و دلباز کردن فضای داخلی اتاق ها و راهروها. اما یاد آور می شویم که ممکن است تعویض پنجره ها نیاز به هزینه ی زیادی داشته باشد ولی ارزش هزینه کردن را دارد.
 2. تعویض در ورودی مسافرخانه و درهای داخلی اتاق ها نیز در گروه بازسازی مسافرخانه قرار می گیرند.
 3. امروزه نماهای بسیار زیبایی طراحی میشوند که می توانید با توجه به بودجه تان از یکی از این طرح ها استفاده کنید؛ البته با چیدمان و نوع و میزان تسهیلات و خدمات مسافرخانه هماهنگ باشد. با این بازسازی به آسانی چشم هر مسافری را خیره و متعجب سازید.

 

بازسازی مسافرخانه
بازسازی مسافرخانه

چه چیزهایی بر هزینه بازسازی مسافرخانه تاثیر می گذارند:

به طور دقیق نمی توان هزینه ی بازسازی یک مسافرخانه را تخمین زد، زیرا عوامل زیرین می توانند در میزان هزینه بازسازی تاثیر گذار باشند:

 1. میزان بازسازی مورد نیاز مسافرخانه
 2. میزان بودجه مالک مسافرخانه
 3. محیط و شهری که مسافرخانه در آن مقرر شده است.
 4. نوع و مرغوبیت وسایل و متریال هایی که استفاده می شوند.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا امیری

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام همیشه قصد داشتم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن ، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم، به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.