×

۸ فاکتور کلیدی در انتخاب مناسب‌ترین قفل دیجیتال

 • کد نوشته: 36081
 • ۱۴۰۱/۰۹/۱۰
 • دیدگاه‌ها برای ۸ فاکتور کلیدی در انتخاب مناسب‌ترین قفل دیجیتال بسته هستند
 • ۸ فاکتور کلیدی در انتخاب مناسب‌ترین قفل دیجیتال به گزارش آگهی ساختمان : اگر قصد خرید قفل دیجیتال دارید، خواندن این راهنمای خرید برای شما ضروری و لازم است. ما تلاش کرده‌ایم تا فاکتورهای کلیدی در انتخاب مناسب‌ترین قفل دیجیتال را با شما به‌اشتراک بگذاریم. با ما همراه باشید. خرید قفل دیجیتال قفل دیجیتال یکی از ابزارهای امنیتی کاربردی است که […]

  ۸ فاکتور کلیدی در انتخاب مناسب‌ترین قفل دیجیتال

  ۸ فاکتور کلیدی در انتخاب مناسب‌ترین قفل دیجیتال

  به گزارش آگهی ساختماناگر قصد خرید قفل دیجیتال دارید، خواندن این راهنمای خرید برای شما ضروری و لازم است. ما تلاش کرده‌ایم تا فاکتورهای کلیدی در انتخاب مناسب‌ترین قفل دیجیتال را با شما به‌اشتراک بگذاریم. با ما همراه باشید.

  خرید قفل دیجیتال

  قفل دیجیتال یکی از ابزارهای امنیتی کاربردی است که امروزه استفاده از آن فراگیر شده است و بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند که از آن برای بهبود و ارتقا امنیت خانه‌هایشان استفاده کنند.

  ما تلاش کرده‌ایم تا در این مقاله، لیستی از مهم‌ترین موارد را که باید قبل از خرید قفل دیجیتال درنظر بگیرید آماده کنیم. این فاکتورها به شما کمک می‌کنند تا تجربه خوبی از خرید قفل دیجیتال داشته باشید:

  1. نوع قفل مناسب خودتان را انتخاب کنید

  امروزه طیف وسیعی از انواع قفل هوشمند و دیجیتال در بازار وجود دارند که هر کدامشان درصورت انتخاب درست و استفاده در جای درست، می‌توانند به بهترین گجت امنیتی مورد استفاده شما تبدیل شوند.

  درواقع اگر از دید کارایی به قفل دیجیتال نگاه کنید، هیچ‌ قفلی بد نیست، این شما هستید که باید بهترین و مناسب‌ترین قفل را باتوجه به کار و نیازتان انتخاب کنید.

  باید بدانید که قفل الکترونیک مناسب نیاز شما چیست و به چه چیزی نیاز دارید. قفل مناسب کسب‌وکار و محیط‌های اداری با قفل‌های مناسب استفاده خانگی تفاوت زیادی با هم دارند و اگر ندانید که کدام را انتخاب کنید، قطعا تجربه خوبی نخواهید داشت.

  از طرفی باید بدانید که کدام شیوه دسترسی برای شما مناسب‌تر است. آیا دوست دارید اعضای خانواده یا محیط کسب‌وکارتان با کارت به قفل دست پیدا کنند یا استفاده از اثرانگشت برای شما راحت‌تر است.

  همه این موارد هم در قیمت نهایی مدل انتخابی و هم در میزان رضایت شما از محصول خریداری شده تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت.

  1. چند نفر قرار است از قفل استفاده کنند

  هر مدل از قفل دیجیتال ظرفیت مشخصی دارد. به‌همین دلیل قبل از خرید و انتخاب مدل مدنظرتان، حتما تعداد افرادی که قرار است به قفل دسترسی داشته باشند را درنظر بگیرید.

  اگر قرار است قفل دیجیتال در محیط اداری مورد استفاده قرار بگیرد، حتما باید از مدل‌هایی استفاده کنید که ظرفیت و قابلیت پشتیبانی از تعداد بالای رمز، کارت یا اثرانگشت دارند. طبیعتا این محدودیت درمورد قفل خانگی وجود ندارد و لازم نیست برای چنین گزینه اضافی، پول اضافی بپردازید.

  1. آیا می‌خواهید اعلانات ضروری را روی گوشی همراهتان دریافت کنید؟

  یکی از گزینه‌های مهم و جذاب قفل‌های دیجیتال این است که شما امکان خواهید داشت تا اعلانات ضروری امنیتی را حتی از فواصل دور روی گوشی همراهتان دریافت کنید.

  اگر مدت طولانی از خانه دور هستید، حتما به این گزینه توجه کنید و به یاد داشته باشید که قبل از خرید قفل الکترونیک مطمئن شوید که مدل مدنظرتان به چنین قابلیتی مجهز باشد.

  1. ویژگی‌های ضروری را مشخص کنید

  طبیعی است که هر ویژگی اضافی، به‌معنای هزینه اضافی باشد. این واقعیت را هم درنظر بگیرید که معمولا دسته وسیعی از ویژگی‌ها بلااستفاده باقی می‌مانند و ما هرگز آن‌ها را به‌کار نخواهیم گرفت.

  برای اینکه بی‌جهت پولتان را خرج نکنید، حتما قبل از خرید ویژگی‌های قفل مدنظرتان را بشناسید و آن‌ها را اولویت‌بندی کنید. دقت کنید که کدام‌یکی از ویژگی‌ها برایتان ضروری و کاربردی است و کدام‌یک به‌کارتان نخواهد آمد.

  به‌این‌ترتیب مدلی را انتخاب خواهید کرد که بتوانید حداکثر استفاده را از آن ببرید.

  شاید بهتر باشد قبل از اقدام به هرخریدی، با کارشناسان فنی متخصص در این حوزه مشورت داشته باشید. پیشنهاد ما این است که قفل دیجیتال برند یوکا را حتما در لیست بررسی خود قرار دهید. همچنین ویژگی‌ و امکانات این برند را با سایر مدل‌های موجود در بازار مقایسه کنید، سپس برای خرید تصمیم‌گیری نمایید.

  قفل دیجیتال

  قفل دیجیتال

  1. توان باتری و هشداری باتری ضعیف را درنظر بگیرید

  یکی از کلیدی‌ترین فاکتورهای انتخاب قفل دیجیتال این است که حتما مدل انتخابی‌تان به هشدار باتری ضعیف مجهز باشد.

  اگر چنین گزینه‌ای در قفل دیجیتال مدنظرتان وجود نداشته باشد، احتمال اینکه متوجه زمان مناسب تعویض باتری نشوید و با تمام شدن منبع تغذیه پشت در بمانید بسیار زیاد خواهد بود.

  بسیاری از مدل‌های قفل دیجیتال به چراغ نشانگری مجهز هستند که قبل از موعد تعویض باتری به شما هشدار می‌دهند تا زمان کافی برای اقدام دراختیار داشته باشید.

  1. قابلیت همگام‌سازی با سایر گجت‌های هوشمند خانگی

  اگر از سیستم خانه هوشمند استفاده می‌نید، حتما نیاز خواهید داشت که دقت کنید قفل موردنظرتان از نوع عوشمند باشد و بتواند قابلیت ادغام و همگام‌سازی با ابزارهای مدیریت هوشمند خانگی داشته باشد.

  البته این گزینه اضافی هزینه زیادی را به قیمت نهایی قفل اضفاه خواهد کرد و اگر از اتوماسیون هوشمند استفاده نمی‌کنید، حواستان باشد که نیازی به قفل هوشمند با قابلیت همگام‌سازی نخواهید داشت.

  1. جنس بدنه

  دوام فیزیک قفل و سخت‌افزار آن، یکی از کلیدی‌ترین نکاتی است که باید موردتوجه قرار دهید. ممکن است قفل دیجیتال شما در محیط باز قرار بگیرد. این به‌آن معناست که گجت مورداستفاده شما درمعرض باد، باران، گردوخاک و یا حتی ضربه قرار دارد.

  اگر جنین است، سعی کنید که حتما قبل از خرید قفل الکترونیک به جنس بدنه و نوع ساخت آن توجه داشته باشید. ویژگی ضدآب، ضدسرما بودن، مقاومت دربرابر حرارت و… تضمینی خواهد بود که به شما اطمینان می‌دهد قفلتان دربرابر آسیب‌ها مقاومت دارد یانه.

  1. قیمت

  درنهایت، آخرین فاکتوری که می‌تواند در انتخاب شما تاثیر داشته باشد، میزان قیمت قفل دیجیتال و تناسب آن با بودجه شماست. قفل‌های متنوعی در بازار موجود هستند که هرکدام براساس ویژگی‌های کلیدی و نوع عملکرد قیمت‌های متفاوتی خواهند داشت.

  به شما اطمینان می‌دهیم که شما خواهید توانست با هز میزان بودجه‌ای که دارید، قفل دیجیتال تهیه کنید. کافیست نیازهایتان را در اولویت قرار دهید و به اساسی‌ترین آن‌ها توجه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را باتوجه به بودجه خود داشته باشید.

  قفل دیجیتال

  قفل دیجیتال

  پاسخ به چند سوال متداول درزمینه قفل دیجیتال

  اگر باتری تمام شود چه کار کنیم؟

  ما توصیه می‌کنیم که در درجه اول قفلی انتخاب کنید که حتما به هشدار باتری ضعیف مجهز باشد؛ مسئله دوم این است که اگر بدون آنکه حواستان باشد، باتری تمام شد، احتمالا این امکان را داشته باشید که به‌صورت موقت و از فضای بیرونی، یک باتری به قفل وصل کنید تا زمان کافی برای راه‌اندازی و تعویض دراختیار داشته باشید.

  آیا می‌توان قفل دیجیتال را هک کرد؟

  طبیعی ست که هر گجت الکترونیک، قابلیت هک شدن داشته باشد؛ اما خبر خوب اینکه امروزه درصد زیادی از قفل های دیجیتال به الگوریتم‌های ضدهک مجهز هستند و درصد و احتمال هک قفل دیجیتال بسیار کم شده است.

  آیا با قطع برق، قفل از کار خواهد افتاد؟

  خیر! از آنجایی که قفل دیجیتال با باتری کار می‌کند، ربط چندانی به برق شهری ندارد و با قطع برق، قفل همچنان به کار خود ادامه می‌دهد.

  آیا برای نصب قفل دیجیتال به مهارت فنی خاصی نیاز داریم؟

  یکی از ویژگی‌های جذاب نسل قفل الکترونیک، سادگی نصب آن است. سازندگان و طراحان قفل دیجیتال در سال‌های اخیر تلاش کرده‌اند تا نیاز کاربران به متخصصین فنی را تا حد امکان کاهش دهند و تا حد زیادی هم موفق شده‌اند.

  شما برای نصب قفل دیجیتال تقریبا به هیچ دانش فنی خاصی نیاز ندارید؛ ضمن اینکه تمام مراحل نصب همیشه در دفترچه‌های راهنما ذکر شده‌ است و مشکل خاصی نخواهید داشت.

  برای نصب قفل دیجیتال به سیم‌کشی نیاز داریم؟

  خیر! از آنجایی که همچنان قفل الکترونیک به باتری نیاز دارد، برای نصب آن به هیچ سیم‌کشی خاصی نیاز ندارید و به‌سادگی و بدون مشکل خواهید توانست آن را نصب کنید.

  آیا برای خرید قفل دیجیتال مردد هستید؟ با کارشناسان متخصص هوشمندسازی در نوآوران هوشمند یوکا تماس بگیرید (۰۲۱۴۷۲۲۳) و هر سوال و ابهامی که دارید را با آنها درمیان بگذارید. کارشناسان یوکا به شما کمک میکنند تا بهترین تصمیم ممکن را درزمینه خرید قفل دیجیتال بگیرید

  توجه : این مطلب آگهی تبلیغات، یک تبلیغ رپورتاژ بوده و اویم شاهانه در محتوا و محصولات آن هیچگونه نظری و مسئولیتی ندارد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.