×

۸ ایده برای دکور مغازه شال و روسری

 • کد نوشته: 45871
 • ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
 • دیدگاه‌ها برای ۸ ایده برای دکور مغازه شال و روسری بسته هستند
 • برای فروش روسری‌های مغازۀ خود چه چاره‌ای اندیشیده‌اید؟ دکور فروشگاه شال و روسری یکی از اصلی‌ترین فاکتورهایی است که به شما کمک می‌کند با جذب مشتری بیشتر، فروش بهتری را تجربه کنید. استفاده از قفسه‌های مختلفی که متناسب با فضای شما باشد نظم و ترتیب را برای فروشگاه شما به همراه می‌آورد و از طرفی […]

  ۸ ایده برای دکور مغازه شال و روسری

  برای فروش روسری‌های مغازۀ خود چه چاره‌ای اندیشیده‌اید؟ دکور فروشگاه شال و روسری یکی از اصلی‌ترین فاکتورهایی است که به شما کمک می‌کند با جذب مشتری بیشتر، فروش بهتری را تجربه کنید. استفاده از قفسه‌های مختلفی که متناسب با فضای شما باشد نظم و ترتیب را برای فروشگاه شما به همراه می‌آورد و از طرفی نیز زیبایی را دوچندان می‌کند. در این مقاله بهترین ایده‌ها برای دکور مغازه شال و روسری را بررسی کرده‌ایم. اگر فروشگاه روسری و شال دارید و نمی‌دانید دکور را چگونه بچینید تا هم جذب مشتری داشته باشد و هم فروشتان بیشتر شود، خواندن این مقاله را از دست ندهید.

  ۱. استفاده از ویترین کشویی

  یکی از ویژگی‌های ویترین کشویی ارتفاع آن است و به بیش از ۱۲ سانتی‌متر می‌رسد؛ به همین دلیل به‌راحتی روسری‌ها روی آن قرار می‌گیرد. با استفاده از ویترین کشویی از نشستن گردوغبار روی روسری‌ها و شال‌ها جلوگیری می‌کنید و جلوۀ بهتری به آن‌ها می‌دهید. همچنین گذاشتن پارتیشن شیشه‌ای به مغازه شما جلوۀ جذاب و زیبایی می‌دهد. خوشبختانه قیمت پارتیشن اداری و ویترین کشویی گران نیست و بهترین راه برای چیدمان دکوراسیون مغازه شال و روسری است. به شما پیشنهاد می‌کنیم به سلیقۀ خودتان به روسری‌ها طرح‌های مختلفی بدهید و هرکدام را در یک قفسه قرار دهید.

  ۲. استفاده از شلف در دکور

  درست است که قبلاً مردم فکر می‌کردند شلف‌ها برای قرار دادن کتاب‌ها گزینۀ مناسبی هستند، اما شما می‌توانید با کمی سلیقه روسری‌ها و شال‌ها را تا کنید و روی هم در طبقات شلف یا کنسول قرار دهید. هنگام برداشتن و گذاشتن شال‌ها دقت کنید تا از به‌هم‌ریختن قفسه جلوگیری شود. بهتر است روسری‌هایی با تم رنگی یا جنس مشابه را در یک طبقه قرار دهید تا پیدا کردن آن برایتان راحت‌تر باشد. هنگام خرید مبلمان اداری از جمله شلف حتماً به رنگ‌بندی شلف و تناسب رنگ آن با فروشگاه خود دقت کنید.

  ۳. استفاده از میله های آویز

  دوست دارید روسری‌ها و شال‌ها را به صورت مرتب و زیبا در معرض نمایش مشتریان خود قرار دهید؟ یک ایده برای مغازه شال و روسری استفاده از میله‌های آویز است. ویژگی اصلی میله‌های آویز این است که شال یا روسری شما در هر اندازه‌ای که باشد قابلیت این را دارد که روی این میله‌ها قرار بگیرد و با یک گره بسیار ساده روی آن محکم شود.

  ۴. استفاده از قفسه بندی برای دکور

  ایدۀ دیگر برای چیدمان شال و روسری استفاده از قفسه فروشگاهی است که به شما برای نظم و ترتیب دادن به روسری‌ها و شال‌ها کمک شایانی می‌کند. قفسه دیواری، قفسه دکوری و قفسه ایستاده انواع مختلف و محبوبی در قفسه بندی مغازه شال و روسری هستند که بهتر است با نوع چیدمان و فضایی که دارید متناسب باشد. این قفسه‌ها کمک می‌کنند چند روسری را روی یکدیگر قرار دهید تا جای کمتری اشغال شود و اجناس بیشتری در اختیار مشتری قرار بگیرد.

  ۵. استفاده از حلقه های آویز لباس

  این حلقه‌ها برای روسری‌هایی مناسب هستند که زود چروک می‌شوند؛ شال‌ها و روسری‌هایی را که چروک می‌شوند تای مناسبی بزنید و در این حلقه‌ها آویزان کنید تا جلوۀ بیشتری داشته باشد. دقت کنید این حلقه‌ها برای مغازه‌های کوچکی که فضای کمی دارند بهترین انتخاب محسوب می‌شوند.

  ۶. تزیین مغازه با سبدهای رنگی

  اگر امکان قرار دادن سبدهای رنگی در مغازه را دارید، از قرار دادن روسری‌ها و شال‌ها در این سبدها غافل نشوید که جلوۀ زیبایی به مغازه می‌دهد. بهتر است رنگ سبد را با شال یا روسری هماهنگ کنید؛ برای روسری‌هایی با رنگ خنثی از سبدی استفاده کنید که رنگ جذاب‌تری داشته باشد و برای روسری‌هایی که رنگ تندتری دارند حتماً سبد را از رنگ‌های ملایم یا خنثی انتخاب کنید. انتخاب رنگ‌هایی در یک طیف برای سبد و روسری مانع از دیده شدن درست روسری شود.

  ۷. استفاده از رخت آویز برای دکور مغازه شال و روسری

  رخت‌آویز از آن ابزارهای مفیدی است که به شما در رونق بخشیدن به دکور مغازه شال و روسری فروشی کمک شایانی می‌کند. کافی است شال‌ها را روی آن آویزان کنید و با یک گیرۀ کوچک آن‌ها را سر جای خود محکم کنید تا زیبایی فروشگاهتان چندین برابر شود. راه‌های مختلفی برای آویزان کردن شال و روسری روی این رخت‌آویزها وجود دارد. همۀ روسری‌ها و شال‌ها را با هم یا تک‌تک روی رخت‌آویز قرار دهید تا مشتری بهترین گزینه را انتخاب کند.

  ۸. استفاده از جاروسری

  جاروسری‌ها رگال‌هایی هستند که از چند قسمت تشکیل شده‌اند و به شما این امکان را می‌دهند تا چندین روسری را با هم آویزان کنید و در دیدرس مشتری قرار دهید. بسته به جنس روسری از جاروسری حلقه‌ای یا طبقاتی استفاده کنید. در نظر داشته باشید برای روسری‌هایی که به‌سرعت چروک می‌شوند جاروسری حلقه‌ای اصلاً گزینۀ مناسبی نیست.

  دکوراسیون مغازه کوچک شال و روسری

  مغازه‌های روسری‌فروشی اغلب وسعت و فضای فراوانی ندارند؛ پس بهتر است در چیدمان کمی دقت کنید تا هم فضای کافی داشته باشید و هم بهترین اجناس خود را به نمایش بگذارید. استفاده از شلف‌ها برای قرار دادن چند روسری در یک طبقه گزینۀ مناسبی برای دکوراسیون مغازه کوچک شال و روسری است. بهترین طرح‌ها را به دیوار آویزان یا روی پیشخوان یا میز منشی از ویترین‌های کشویی استفاده کنید تا با یک تیر چند نشان بزنید.

  دقت کنید حتماً جا برای ایستادن دو نفر و بیشتر را در مغازه فراهم کنید. اغلب برای خرید روسری افراد به‌تنهایی اقدام نمی‌کنند؛ پس اگر مشتریان شما به‌آسودگی در کنار یکدیگر بایستند، امکان خرید بیشتر می‌شود. سعی کنید فضا را به‌گونه‌ای مدیریت کنید که هم خودتان و هم مشتری احساس آسودگی داشته باشید و طرح‌ها را به آن‌ها نشان دهید.

  بهره گیری از خلاقیت در طراحی دکور مغازه شال و روسری

  اینکه شما کدام‌یک از این روش‌ها را برای دکوراسیون مغازه شال و روسری انتخاب کنید متناسب با سلیقه یا فضای فروشگاه شما متفاوت خواهد بود. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از یک گزینه یا ترکیبی از چند روش استفاده کنید و به این ترتیب سلیقۀ همۀ مشتریان را مدنظر قرار دهید. همچنین استفاده از ابزارهای جانبی یا انواع روش‌های تزیین روسری نیز ایدۀ جالبی است. شما باید با به‌کارگیری خلاقیت و انواع ایده‌ها توجه مشتریان با هر سلیقه‌ای را جلب کنید. چند نکته‌ای که در ادامه به شما ذکر می‌کنیم ایده‌هایی برای طراحی دکوراسیون بهتر و جذاب‌تر به شما می‌دهند.

  قرار دادن روسری ها در ویترین

  بی‌شک به‌خوبی می‌دانید که مهم‌ترین عنصر در یک مغازه، ویترین شال و روسری است. چیدمان ویترین مشتری‌ها را به شما جذب می‌کند و باعث می‌شود فقط با یک نگاه کوچک چند ثانیه‌ای از کنار فروشگاه حتی اگر قصد خرید ندارند وارد مغازۀ شما شوند. فراموش نکنید جزئیات و توجه به آن‌ها بسیار اهمیت دارد. از انواع قفسه‌ها و رگال‌ها استفاده کنید و سعی کنید با کمک رنگ‌بندی و نورپردازی جذابیت ویترین را چند برابر کنید. همچنین می‌توانید شال‌ها و روسری‌ها را به شکل‌های مختلفی درآورید و در ویترین بگذارید. فراموش نکنید بهترین اجناس خود را در ویترین قرار دهید تا مشتریان برای بررسی بیشتر به داخل مغازه هدایت شوند.

  نصب آینه در دکور مغازه

  یکی از نکاتی که باعث می‌شود بانوان یک روسری را انتخاب کنند این است که رنگ و طرح کالا با فرم چهره و رنگ صورت آنان متناسب باشد. اگر در دکوراسیون فروشگاه شال و روسری خود آینه قرار ندهید آن‌ها نمی‌توانند از این هماهنگی مطمئن شوند و برای خرید روسری دچار شک و تردید می‌شوند؛ دست آخر نیز خرید خوبی ندارند. فراموش نکنید یک یا چندین آینه در مغازه هم باعث انعکاس نور در آن می‌شود، هم مغازه را بزرگ‌تر و زیباتر نشان می‌دهد و هم باعث می‌شود مشتری با خیالی راحت خرید خود را انجام دهد.

  اهمیت نورپردازی در دکوراسیون مغازه روسری فروشی

  روسری‌ها با کمک رنگ و طرحی که دارند از یکدیگر متمایز می‌شوند و به یکدیگر برتری پیدا می‌کنند؛ بنابراین برای اینکه مشتریان شما این تفاوت‌ها را به‌خوبی متوجه شوند نیاز به نور کافی دارند. با کمک نورپردازی نه‌تنها به برجسته‌تر شدن رنگ و طرح روسری و شال کمک می‌کنید؛ بلکه تمرکز را بر یک قسمت از دکور مغازه شال و روسری معطوف و یک نقطه را مرکز توجه می‌کنید. بهترین شال‌ها را در همین قسمت قرار دهید و به این ترتیب نظر مثبت مشتری را جلب کنید.

  در نظر داشته باشید فقط نور محیطی برای روشن کردن و جلب‌توجه کافی نیست؛ نورهای دکوراتیو یا نورهای مخفی به شما در این امر کمک بیشتر و بهتری می‌کنند. فقط باید بدانید که آن‌ها را کجا استفاده و چگونه از اغراق در نورپردازی خودداری کنید.

  چیدمان ویترین مغازه روسری فروشی

  اصلی‌ترین مشتریان مغازۀ شما بانوان هستند؛ بنابراین لازم است تا نهایت دقت را در چیدمان شال و روسری داشته باشید تا نظر این قشر ریزبین را به خود جلب کنید. درست است که داخل و ویترین مغازه به یک اندازه اهمیت دارد؛ اما با در نظر گرفتن چند نکتۀ کوچک می‌توانید چیدمانی عالی برای دکور مغازه شال و روسری داشته باشید و افراد بسیاری را به سمت مغازۀ خود بکشانید.

  بسته به سلیقه خودتان یک سبک را برای چیدمان ویترین مغازه شال و روسری انتخاب کنید. بهتر است ابتدا تعیین کنید چه قشری قرار است مشتری شما باشند. دکور مینیمال برای بانوان سنین ۴۰ سال به بالا جذاب‌تر است؛ در حالی که قشر جوان‌تر ویترینی با رنگ‌های تند را می‌پسندند. دکور کلاسیک هم برای افراد مسن‌تر جذاب است. پس ابتدا مشتریان خود را مشخص کنید و سپس سبک خود را برگزینید.

  برای دکور مینیمال بهتر است تعداد روسری در ویترین کمتر باشد و رنگ ملایمی را انتخاب کنید؛ اما برای ویترین‌های کلاسیک چند رگال را پر از روسری بچینید تا تفاوت در رنگ‌ها و طرح‌های موجود در فروشگاه شما را گوشزد کند. حتی می‌توانید از فاکتورهایی متناسب با رویدادهای سال استفاده یا دکور را هماهنگ با فصل تزیین کنید. به این ترتیب مطمئن هستید که همۀ امور مطابق با سلیقۀ شما پیش می‌رود.

  خرید مبلمان اداری از شرکت فضاگویا

  شال‌ها و روسری‌ها یکی از استایل‌های اصلی بانوان هستند که فروش خوبی هم دارند؛ به شرط آنکه روسری‌ها و شال‌ها را به‌خوبی به نمایش بگذارید. اگر طرح یا رنگ یک روسری توجه مشتری را جلب کند، مطمئن باشید برای خرید اقدام می‌کند؛ پس سعی کنید از خلاقیت خود و ابزارهایی که در این مقاله معرفی کردیم برای دکور مغازه شال و روسری استفاده کنید تا فروش تضمین‌شده‌ای داشته باشید.

  اگر برای دکوراسیون مغازه روسری و شال خود به دنبال فروشگاهی می‌گردید که علاوه‌بر شلف و پارتیشن، صندلی اداری، دیوارکوب، کمد، انواع میز اداری و کتابخانه داشته باشد، ما به شما شرکت فضاگویا را معرفی می‌کنیم. فضاگویا تولیدکنندۀ انواع مبلمان اداری است و در کنار کیفیت بالای محصولات، قیمت منصفانه‌ای نیز دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش کالا به سایت www.fazagooya.com مراجعه کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۸۹۳۸۷ تماس بگیرید.

  توجه : این مطلب آگهی تبلیغات، یک تبلیغ رپورتاژ بوده و اویم شاهانه در محتوا و محصولات آن هیچگونه نظری و مسئولیتی ندارد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.