شومینه در پذیرایی

شومینه در پذیرایی


۷ نکته در طراحی داخلی آلپ

به گزارش ساخت آپارتمان : ۷ نکته در طراحی داخلی آلپ فرصتی بهتر از فصل زمستان جشن برای صحبت در مورد طراحی داخلی آلپ وجود ندارد یا هر زمان از سال مناسب است؟ همانطور که از نام آن می گوید طراحی داخلی آلپ الهام گرفته از محل های برفی کوه های آلپ فرانسه است. به خنک ترین عصرهای زمستان در کورچول با منظره ای که توسط برف ترد سفید احاطه شده و اتاق را با نور شومینه روشن می کنید ، فکر کنید. دکوراسیون داخلی سال ۱۴۰۰ در بهترین سنت های منطقه آلپ ، خانه های کوهستانی از چوب و سنگ ساخته می شدند و دکوراسیون آنها شامل تمام ملزومات گرم و دنج بودن بود ، بنابراین اولین چیزی که در مورد فضای داخلی آلپ می دانید متمایزترین ویژگی توصیف این سبک دکور است استفاده از چوب است.

کابینت

کابینت

۱. استفاده از چوب در طراحی داخلی

فضای داخلی از کف تا سقف با چوب طبیعی تزئین شده است. اگر ما در مورد چوب در فضای داخلی به سبک آلپ صحبت کنیم ، نمی توانید در این کار زیاده روی کنید. این یک بهشت ​​برای کسانی است که عاشق مواد طبیعی آرامش بخش هستند ، زیرا اعتقاد بر این است که چوب سالم است. چوب های مخصوص تصفیه شده که برای تناسب اندام با زمان استفاده می شوند ، رنگ را تغییر می دهند ، که باعث زیبایی بیشتر آن می شود. وقتی برای اولین بار با چنین سبکی به خانه می روید ، ممکن است بوی چوبی تازه ای را احساس کنید. دکوراسیون داخلی منزل ۶۵ متری پس از گذشت چنین زمانی محو می شود و طراوت جاودانه و نامحسوس جنگل را در خانه شما به جا می گذارد. این یکی از سبک هایی است که شما را به طبیعت نزدیک می کند.

پذیرایی چوبی

پذیرایی چوبی

۲. پذیرش سبک

نکته مهم دیگری که باید درک شود این است که ، گرچه این سبک از دکوراسیون داخلی از کلبه های کوهستانی نشأت گرفته است ، اما با توسعه معماری و ساخت و ساز ، برای تنوع گسترده تری از فضاهای داخلی مسکونی تکامل یافته و به تصویب رسیده است. دکوراسیون داخلی ۲۰۲۲ امروزه نه تنها برای خانه های کوهستانی ، بلکه برای خانه هایی مانند خانه های تفریحی ، خانه های ساحلی نیز به طراحی مدرن آلپی معروف است ، که به سبک Chalet نیز گفته می شود ، همچنین اگر به درستی اجرا شود می توان از آن در طرح ویلا نیز استفاده کرد.

پذیرایی چوبی

پذیرایی چوبی

۳. ظرافت های معماری داخلی

معماری داخلی از چنین سبکی با سقف های بلند ، تیرهای چوبی عظیم و دیوارهایی تا حدی سنگی و شکسته ، و مطمئناً ، پنجره های کف تا سقف بلند ، نمای پانوراما از فضای باز را به نمایش می گذارد. این ویژگی ها آن را کاملاً در طراحی ویلا مدرن قابل استفاده می کنند ، دکوراسیون داخلی یونیک فراموش نکنید که اهمیت طراحی منظر ، زیرا طبیعت اطراف با ایدئولوژی خود مکمل فضای داخلی آلپ است. با نسبت مناسب مواد و راه حل های معماری ، این فضای داخلی را می توان حتی در مکان های آب و هوای گرم مانند دبی اجرا کرد.

پذیرایی آنتیک

پذیرایی آنتیک

۴. طرح رنگ ها

با توجه به اینکه چوب یک ماده غالب است ، رنگ های اصلی داخلی همه رنگ های قهوه ای است. ته رنگ گرم شدن بلوط بژ روشن یا شاه بلوط تیره ، بسته به نوع انتخاب چوب ، فضای داخلی شما می تواند بسیار روشن یا بسیار تاریک باشد. دکوراسیون داخلی ویلا با این وجود ، داشتن چنین پالت رنگی همه کاره به عنوان پایه ، تغییرات نامحدودی از ترکیبات را ایجاد می کند. متداولترین رنگهای مکمل بژ ، خاکستری ، سفید و سیاه هستند اما محدود به افزودن رنگهای زنده دیگر نیستند. فضای داخلی شما – انتخاب شما.

پذیرایی مدرن چوبی

پذیرایی مدرن چوبی

۵. بایا مورد داشته باشد.

فضای داخلی به سبک آلپ بدون شومینه کامل نیست. در ابتدا ، این نقش کاملاً کاربردی در گرمایش خانه داشت ، با این حال در سبک آلپی مدرن یک ماده اصلی تزئینی است که خانه لوکس آن را باید داشته باشد. از شومینه های سنگی دودکش دار که دور می شوید ، با جدیدترین فناوری ها ، شما می توانید ظریف ترین شومینه را از شیشه یا آهن ، دکوراسیون داخلی کرج درست در وسط اتاق به عنوان نقطه کانونی انتخاب کنید ، یا تقلید از آتش را در اینجا داشته باشید. فرم الکترونیکی ، آخرین روند فن آوری ، که همچنین به عنوان بخشی از یک خانه هوشمند کار می کند.

شومینه در هال

شومینه در هال

۶. مبلمان

به طور سنتی مبلمان سبک آلپ ساده ، عظیم و راحت ، با جذابیت روستایی است. تختخواب بسیار بزرگ در اتاق خواب با سقف شلخته. میز چوبی در اتاق ناهار خوری ، که اغلب به اتاق نشیمن متصل می شود. صندلی ها و مبل ها برای کنار زدن در کنار شومینه. در سبک آلپ معاصر ، ما شاهد استفاده از مبلمان مدرن و اشکال جدیدی از احساس زیبا تر هستیم.

شومینه در پذیرایی

شومینه در پذیرایی

۷. دکور به پایان می رسد

در گذشته ، خانه های کوهستانی اغلب به عنوان لژهای شکار استفاده می شدند ، دکوراسیون داخلی شومینه مانند وسایل تزئینی مانند خز حیوانات و شاخ. آن روزها مدتهاست که می گذرد و این عناصر دکور با موارد پیچیده جدید جایگزین می شوند. حتی اگر وسایل سنتی هنوز رایج است ، هنرهای معاصر و مجموعه های مختلف بیشتر به این دکوراسیون منزل راه پیدا می کنند. آنچه در سبک آلپ بدون تغییر باقی می ماند پتوهای خز مصنوعی ، بالش های مخمل خواب دار و فرش های نرم است که از ظرافت های این نوع دکوراسیون است.

مبلمان پذیرایی

مبلمان پذیرایی

به طور خلاصه ، غنای سبک آلپ در سادگی و مواد طبیعی گران قیمت استفاده شده برای دکوراسیون بیان می شود ، که آن را به یک انتخاب مناسب برای طرفداران یک خانه آرام و در عین حال دنج و ظریف تبدیل می کند. اگر شیفته این سبک داخلی هستید و تعجب می کنید که آیا می تواند در پروژه طراحی خانه شما اجرا شود  ، فرم تماس را پر کنید و از طراح ما مشاوره بگیرید. یا  برای الهام گرفتن از سبک بیشتر در گالری ما جستجو کنید .

مقالات پیشنهادی برای مطالعه بیشتر :
نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار

طراحی ویلا کوچک

طراحی مدرسه ابتدایی در ایران

ساخت کارخانه ذوب آهن

طراحی رستوران رشت

طراحی کلاسیک اروپایی

مجوز ساخت زمین قولنامه ای ارومیه
پروانه ساختمانی روستایی

مشارکت در ساخت پهنه m

مشارکت در ساخت تبریز

طراحی داخلی اصفهان

ساخت سوله شیشه ای

بیمه مهندسی ( زندگی مهندسی تان را بیمه کنید )

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

چک لیست ساختمان - کلیک کنید.

چک لیست عملیات مکانیکی - کلیک کنید.

چک لیست الکتریکال -  کلیک کنید.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره