×

۵۱ عکس حمام مدرن و شیک را ببینید

 • کد نوشته: 38902
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای ۵۱ عکس حمام مدرن و شیک را ببینید بسته هستند
 • به گزارش طراحی ویلا : فضای حمام ما به عنوان یکی از پرکاربردترین مناطق خانه ما نیاز به توجه دارد. در بازسازی ساختمان طرح‌های زیادی برای حمام‌های بزرگ و کوچک و همه چیز در این بین وجود دارد. زیرمجموعه‌های حمام شامل طرح‌های پیاده‌روی، حمام کاملاً باز، وسایل ایستاده، ترکیب‌های ترکیبی وان و کابین حمام و […]

  به گزارش طراحی ویلا : فضای حمام ما به عنوان یکی از پرکاربردترین مناطق خانه ما نیاز به توجه دارد. در بازسازی ساختمان طرح‌های زیادی برای حمام‌های بزرگ و کوچک و همه چیز در این بین وجود دارد. زیرمجموعه‌های حمام شامل طرح‌های پیاده‌روی، حمام کاملاً باز، وسایل ایستاده، ترکیب‌های ترکیبی وان و کابین حمام و غیره است. برای اینکه به شما کمک کنیم ظاهر ایده‌آل خود را پیدا کنید، مجموعه‌ای متنوع از ایده‌های فضای حمام که تازه و شیک هستند را گردآوری کرده‌ایم. ما نکاتی را در مورد چگونگی منحصر به فرد جلوه دادن فضای خود آورده ایم، از جمله الهام گرفتن از قفسه های حمام شیک، نورپردازی حمام، کاشی های حمام و دیوارهای خیس، و دکوراسیون مکمل حمام برای تلفیق کل ظاهر.

  حمام مدرن

  حمام مدرن

  این فضای حمام مدرن حیاط باز شامل وان حمام نیز می باشد. یک درخت کوچک و صخره های زینتی جذابیت باغ ذن ژاپنی را ایجاد می کند.

  نقاشی ساختمان

  حمام مدرن

  حمام مدرن

  عکس حمام مدرن

  طراحی داخلی بزرگ این فضای حمام مدرن شیشه ای وسیع به حمام فرمان می دهد و وان حمام را کوتوله می کند غرور مناطق اطراف آن محفظه حمام مدرن مناظر نور و سرسبز را از پنجره ای از کف تا سقف دریافت می کند که به باغ خصوصی نگاه می کند.

  یک اتاق در یک اتاق. این وان حمام و اتاق حمام مدرن آنقدر بزرگ است که مانند یک اتاق به نظر می رسد. پنجره های بزرگ محفظه بزرگ را روشن می کند. درست در خارج از درها، مجموعه ای از آینه های دیواری نور خورشید و مناظر سبز را به پشت حمام منعکس می کنند.

  وارد شوید و راه بروید. با نصب فضای حمام مدرن  خود مستقیماً در جلو، یک مسیر پیاده روی منطقه مرطوب به سمت وان ایجاد کنید. در اینجا، وان حمام از طریق یک پله سنگی زیبا قابل دسترسی است.

  شادی در جنگل. اجازه دهید گیاهان بالارونده از روی دیوارهای رندر شده عبور کنند و مسیری از سنگ‌های پله‌ای روی سنگ‌ریزه‌های کوچک‌تر ایجاد کنید تا جنگل‌مانندی ایجاد شود. حمام اختصاصی تجربه.

  عکس حمام شیک را ببینید

  بهشت را با نورگیر دراز باز کنید. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که توسط جنگل احاطه شده اید، منظره باشکوهی از سایبان خواهید دید. مناظر شفاف مناظر ابری نشاط آور و ستاره های چشمک زن را ارائه می دهند.

  قلم مو با طبیعت. وقتی می توانید یک حیاط کوچک برای حمام مدرن گرفتن ایجاد کنید، چرا یک کابین حمام مدرن ساده بسازید؟ یک نورگیر اضافه کنید تا فضای خود را با نور طبیعی روز پر کنید و با گیاهان داخلی پر کنید که در محیط روشن و بخار شکوفا می شوند.

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.