×

۱۰ بهترین ایده دیزاین دفتر کار کوچک

 • کد نوشته: 45746
 • ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
 • دیدگاه‌ها برای ۱۰ بهترین ایده دیزاین دفتر کار کوچک بسته هستند
 • کم بودن فضا در دفاتر اداری کوچک، صاحبین آن ها را از انجام دیزاین و دکوراسیون ناامید می سازد. این در حالیست که ده ها ایده جذاب برای دیزاین این نوع دفاتر وجود دارد. کافیست همراه ما باشید. طراحی و دیزاین دفتر کار با ده ایده جذاب اگر طراحی دفتر کار برای شما به معضل […]

  ۱۰ بهترین ایده دیزاین دفتر کار کوچک

  کم بودن فضا در دفاتر اداری کوچک، صاحبین آن ها را از انجام دیزاین و دکوراسیون ناامید می سازد. این در حالیست که ده ها ایده جذاب برای دیزاین این نوع دفاتر وجود دارد. کافیست همراه ما باشید.

  طراحی و دیزاین دفتر کار با ده ایده جذاب

  اگر طراحی دفتر کار برای شما به معضل جدی تبدیل شده، از ده راهکار زیر برای بهبود کیفیت دکوراسیون و ساخت یک دکور خلاقانه استفاده کنید.

  انتخاب سبک مدرن و ساده برای دیزاین دفتر کار

  یکی از بهترین ایده ها برای طراحی و دکور دفتر کار، اجرای آن به سبک مدرن و ساده است. این سبک همانطور که از نامش پیداست، فاقد عناصر برجسته و طرح های شلوغ است. بلکه به طور عکس بسیار ساده و در عین حال شیک است. بهتر است برای بهینه سازی در طراحی دفاتر کاری کوچک، از سبک مدرن استفاده شود.

  انتخاب هارمونی رنگ های روشن در طراحی دفتر کار کوچک

  اگر ابعاد دفتر کار شما کوچک است، به هیچ وجه سراغ هارمونی رنگ های تیره و یا گرم نروید. بلکه به طور عکس از توناژ رنگ های روشن یا خنثی برای طراحی دفتر کار کوچک خود استفاده کنید. با این اقدام هوشمندانه می توانید به فضای کار عمق داده و محدودیت در ابعاد را کمرنگ کنید.

  دکوراسیون دفتر کار کوچک با متریال های سبک

  بهتر است به منظور جلوگیری از ازدحام و شلوغی در دفتر کار کوچک خود، از متریال های سبک استفاده کنید. برای مثال به جای استفاده از چوب های منبت کاری شده، سراغ چوب های ساده و مدرن بروید. این متریال ها در همراهی با سبک مدرن و رنگ ها روشن، جلوه ای خاص و متفاوت به دفتر کار شما می دهند.

  دیزاین دفتر کار با نورپردازی ایده آل آن

  اگر تصمیم به طراحی دفتر کار به شکل استاندارد دارید، باید نورپردازی آن را جدی بگیرید. بدین منظور از یک سیستم نورپردازی قوی استفاده کنید. همچنین استفاده از نورگیرهای طبیعی را در اولویت قرار دهید. اگر نکات قبلی را به خوبی رعایت کرده باشید، نور خورشید بر روی رنگ های روشن به کار رفته در فضا منعکس شده و به بزرگنمایی در ابعاد محیط کمک می کند.

  طراحی شرکت با تجهیزات مدرن و ارگونومیک

  دیزاین دفتر کار شما زمانی شکل و شمایل رسمی پیدا می کند که علاوه بر طراحی کلی فضا به کیفیت تجهیزات اداری نیز دقت کنید. تجهیزات اداری شما می بایست از نظر طرح، رنگ و سبک، همخوانی لازم را با دکور دفتر داشته باشد. همچنین از مشخصات فیزیکی عالی برخوردار بوده و بتواند شرایط مناسبی برای کار و فعالیت کارمندان فراهم کند. پس در طراحی دفتر کار خود حتماً به بالا بودن مشخصات تجهیزات اداری توجه کنید.

  طراحی دفتر کار با پارتیشن بندی آن

  اگر تصمیم به تفکیک فضاها و تقسیم آن به چند اتاق کوچک دارید، به جای راه اندازی یک دیوار کناف، از پارتیشن های شیشه ای کمک بگیرید. این دسته از تفکیک کننده ها می توانند در طراحی دفتر کار و اجرای سریع آن به کمک شما بیانند. جداکننده های شیشه ای بدون اینکه فضای زیادی اشغال کنند، در محیط جای گرفته و یک دکور خاص و شکیل را می سازند. می توانید برای طراحی دفتر کار به نماد معماری مراجعه کنید، که با جدیدترین تکنیک های روز دنیا، دفتر شما را طراحی و پارتیشن بندی و بهترین طرح ها را در آن اجرا می کند.

  حذف عناصر اضافه در طراحی دفتر کار کوچک

  یکی از مهم ترین اقداماتی که به شما در طراحی دفتر کار کوچک کمک می کند، حذف عناصر اضافه در محیط کار است. با حذف لوازم غیر ضروری می توانید فضا را برای کاربری های مهم باز کنید. همچنین یک محیط دلباز و دنج بسازید و در خلق دکوراسیون مدن موفق تر عمل کنید. چرا که در این سبک از دیزاین، خبری از عناصر اضافه، تزئینات برجسته و … نیست.

  استفاده از عناصر طبیعی در دیزاین دفتر کار

  اگر تصمیم دارید تا دفتر کار شما به محیطی پویا و با نشاط تبدیل شود، حتماً از عناصر طبیعی استفاده کنید. انواع گلدان های طبیعی و گیاهان سبز می توانند به شما در خلق یک دکور زیبا و پویا کمک کنند. از این عناصر در طراحی دفتر کار به گونه ای استفاده کنید که در سطوح افقی جا نگیرند. بدین منظور چند شلف بر روی دیوار نصب کنید و گل های خودرو و سبز را بر روی آن قرار دهید. با تعبیه یک شرایط محیطی مناسب، به راحتی یک دیوار سبز در دفتر کار کوچک خود، ساخته اید.

  به کارگیری اکسسوری های مدرن در طراحی دفتر کار

  یکی دیگر ایده هایی که به افزایش کیفیت طراحی دفتر کار کمک می کند، استفاده از اکسسوری های مدرن و انتزاعی است. با داشتن این المان های دکوراتیو، روح کسل کننده فضا در هم شکسته و شادابی و نشاط در آن موج می زند. اکسسوری ها شامل انواع تابلو، مجسمه، شلف، فرش، لوستر و … می شود. تلاش کنید تا از عناصر تزئینی مدرن به شکل مطلوب و بهینه استفاده کنید.

  طراحی دفتر کار با پلان باز

  اگر در دفتر کار شما تعداد زیادی کارمند مشغول به فعالیت هستند، از طراحی با پلان باز برای دیزاین کلی فضا استفاده کنید. این طرح مدرن می تواند به شما در بهینه سازی فضا کمک دهد. همچنین امکان چیدمان چندین میز را در یک فضای کوچک، فراهم کند.

  نتیجه گیری

  در این مطلب شما را با ده راهکار ویژه برای ساخت یک دکور خاص و طراحی دفتر کار، آشنا کردیم. با اجرای دقیق این دستورالعمل ها، این شانس را دارید که یک دکور خاص و متفاوت در شرکت خود خلق کنید.

  توجه : این مطلب آگهی تبلیغات، یک تبلیغ رپورتاژ بوده و اویم شاهانه در محتوا و محصولات آن هیچگونه نظری و مسئولیتی ندارد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.