×

نکات پیچیدگی در دکوراسیون منزل

 • کد نوشته: 12989
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای نکات پیچیدگی در دکوراسیون منزل بسته هستند
 • نکات پیچیدگی دکوراسیون منزل به گزارش ساخت آپارتمان : نکات پیچیدگی در دکوراسیون منزل اگر یک خانه پیشرفته نباشد چه فایده ای دارد؟ طراحی داخلی مدرن فضای داخلی پیشرفته در مورد استقبال از ظرافت از طریق دکوراسیون و مبلمان است. لوکس بودن و توجه به جزئیات نیز از اجزای اساسی یک خانه پیشرفته هستند. لندن شهری […]

  نکات پیچیدگی در دکوراسیون منزل

  نکات پیچیدگی دکوراسیون منزل

  به گزارش ساخت آپارتمان : نکات پیچیدگی در دکوراسیون منزل اگر یک خانه پیشرفته نباشد چه فایده ای دارد؟ طراحی داخلی مدرن فضای داخلی پیشرفته در مورد استقبال از ظرافت از طریق دکوراسیون و مبلمان است. لوکس بودن و توجه به جزئیات نیز از اجزای اساسی یک خانه پیشرفته هستند. لندن شهری بسیار پیچیده است. دارای تن ویلا و آپارتمان ، چه کلاسیک و چه معاصر ، پیچیدگی آن را افزایش می دهد. اگر به دنبال تهیه خانه خود با دکوراسیون و مبلمان به سبک لندنی هستید ، پس به جای درست آمده اید: الجیدرا! ما یک شرکت طراحی داخلی مستقر در دبی هستیم ، خدمات طراحی داخلی و دکوراسیون منزل را به صورت سفارشی ارائه می دهیم. از اواخر سال ، لندن شاهد ظهور سبک طراحی داخلی معاصر ، همراه با سبک و فرهنگ تاریخی آن بوده است. در زیر نکات ما برای ایجاد خانه خود در لندن آمده است.

  ۱.  پالت رنگ خنثی

  پالت رنگ لندن عمدتا خنثی است ، پالت رنگی انتخابی آن متمرکز به رنگ آبی و خاکستری است. طراحی داخلی اتاق یک چیز خوب در مورد رنگ خنثی این است که بی انتها است ، با شما رشد می کند. لندن همیشه ته رنگهای تاریک را همانطور که در فیلم ها و نمایش های تلویزیونی دیده می شود ترجیح داده است ، شما می توانید آن را به دلخواه انتخاب کنید اما گمراهی بیش از حد از ظاهر خوب لندن قدیم می کاهد. نکات پیچیدگی در دکوراسیون منزل از رنگ های زنده نیز می توان مانند صورتی تیره برای زیبایی های کلاسیک به سبک بریتانیایی استفاده کرد.

  پالت رنگی خنثی

  پالت رنگی خنثی

  ۲.  طراحی کفپوش

  کفپوش ظاهر تمیز و تازه ای به هر خانه ای می بخشد. وقتی صحبت از خانه به سبک لندن می شود ، گزینه های زیادی وجود دارد که می توان برای کفپوش سخت ، وینیل ، فرش یا فرش استفاده کرد. نقاش ساختمان کف سخت هدیه ای است که می توانید از آن برای یک عمر لذت ببرید و به نسل های بعدی منتقل کنید. آنها ارزش اموال شما را به طور قابل توجهی بهبود می بخشند. فرش ها روی پای شما نرم و راه رفتن خوشایند هستند. آنها همچنین شیک و باکلاس هستند و جذابیت فوری را به خانه شما می افزایند. کف وینیل سریع و مقرون به صرفه ، نصب آسان و ضد آب است.

  طراحی کفپوش

  طراحی کفپوش

  ۳. مبلمان و عتیقه های خوب

  کمی محصول بسیار طول می کشد تا سبک لندن را تکرار کند ، به دنبال عتیقه های خوب مانند انتخاب شیک میز و چراغ های اتاق ، مجموعه ای خوب از لیوان های چای و بشقاب ، تعداد زیادی پتو پرتاب دنج و یک سبد بار محکم باشید. طراحی ویلا میزهای مرکزی ، میزهای کناری و میزهای نوشتن عتیقه می توانند نیازهای شما در مبلمان قرن نوزدهم را برای احساس تاریخی لندن برآورده کنند.

  حس خوب

  حس خوب

  آشپزخانه مدرن آجری

  آشپزخانه مهمترین قسمت خانه است ، زیرا خوب غذا خوردن راز زندگی شاد است. نکات پیچیدگی در دکوراسیون منزل آشپزخانه به سبک مدرن با وسایل لوکس آشپزخانه حال و هوایی را برای لذت بردن از آشپزی به ارمغان می آورد. ساخت ویلا کابینت های چوبی یا براق آشپزخانه با کشوهای Hettich و Blum به نظم و ترتیب ظروف شما کمک می کنند.

  نکات پیچیدگی در دکوراسیون منزل

  نکات پیچیدگی در دکوراسیون منزل

  ۵. اتاق نشیمن

  نکته اساسی در اتاق نشیمن قضاوت در مورد تعادل بین تفریح ​​و آرامش است. این منطقه حیاتی از خانه ای است که چندین نقش برای انجام آن دارد. صاعقه اغلب در ابتدای پروژه به اندازه کافی فکر نمی شود ، حتی اگر واقعاً می تواند بر فضای اتاق تأثیر بگذارد و سایر انتخاب ها مانند اتمام مبلمان و رنگها را برجسته کند. یک ست مبل زیبا همراه با یک میز قهوه عتیقه در مقابل یک کابینت تلویزیونی منحصر به فرد و شیک به سبک بریتانیایی ، نمای دکوراسیون زیبای سبک لندنی را کامل می کند.

  طراحی دکور اتاق خواب

  چسباندن نقاشی های دیواری سایت های لندن بر روی دیوارهای شما ، طراحی تالار منحصر به فرد بودن شما را اضافه می کند. برجسته ساختن آجرها را در طراحی خانه خود در نظر بگیرید تا حس واقعی لندنی را به آن ببخشد. با سفیدهای روشن ، آبی و قرمز یک تزئین چشم نواز بسازید ، نکات پیچیدگی در دکوراسیون منزل کمی سلطنت شاهانه را با کنایات به پادشاهی انگلیس روی بالش خود اضافه کنید. دریغ نکنید که از رنگ های تیره مانند خاکستری یا سیاه استفاده کنید ، این تاریکی با شکوه اتاق شما را برمی انگیزد.

  اتاق خواب

  اتاق خواب

  طراحی دکور حمام

  کاشی ها زیبایی نهایی را به حمامهای مدرن می بخشند. کاشی های مضمون ساحلی تجربه ای باشکوه و جلوه ای درجه یک به شما می دهند. کابینت حمام برای نگهداری ملحفه ، وسایل بهداشتی و سایر وسایل آرایش مهم است. طراحی ویلا مدرن نکات پیچیدگی در دکوراسیون منزل چندین کابینت طراحی وجود دارد که شامل ، کابینت های چوبی ، کابینت های دیواری ، کابینت های کف و حتی کابینت های ذخیره سازی نورد می شود – همه اینها به خواسته شما بستگی دارد.

  حمام مدرن

  حمام مدرن

  طراحی مطب برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد  کارهای طراحی داخلی با ما در تماس باشید .

  مقالات پیشنهادی برای مطالعه بیشتر :
  نقاشی ساختمان پتینه کاری

  طراحی ویلا ایران

  طراحی مدرسه برای همه کودکان

  ساخت کارخانه دستمال کاغذی

  طراحی رستوران های شیک

  طراحی کلاسیک نقاشی

  جواز ساخت در رامسر

  قوانین مربوط به مشارکت در ساخت

  طراحی داخلی با چوب

  ساخت سوله صنعتی در شیراز

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.