نقشه صدا و سیما

سازمان صدا و سیما تنها مرکز اصلی پخش برنامه های رادیویی و تلویزیونی است، در واقع با توجه به تمهیدات کشور صدا و سیما تنها متولی قانونی در این زمینه شناخته می شود.

نقشه صدا و سیما
نقشه صدا و سیما

این سازمان با توجه به گستردگی تولید و پخش برنامه های رادیویی و تلویزیونی در سراسر کشور، دارای بخش های مختلف استانی و کشوری است.

اتوکد صدا و سیما
اتوکد صدا و سیما

پلان صدا و سیما

به طوری که در اغلب استان های کشور حداقل یک مرکز اصلی برای پخش برنامه های استانی وجود دارد و از این رو نقشه صدا و سیما و پلان صدا و سیما با توجه به خدماتی که هر شبکه در پخش برنامه ها دارد، باید طراحی گردد.

دانلود نقشه صدا و سیما

بیشتر بخوانید : بازسازی خانه قدیمی

رضا امیریمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا امیری

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام همیشه قصد داشتم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن ، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم، به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!