نقشه سینما

نقشه سینما


نقشه سینما

سینما از جمله تمدن های نوین بشر است که طی قرن های اخیر با پیشرفت تکنولوژی تحولات چشمگیری داشته و سالن سینما محلی است که به نشر و پخش نتایج فعالیت های یک گروه از فیلمسازان اختصاص می یابد.

نقشه سینما
نقشه سینما

پلان سینما

بنابراین ایجاد فضای مناسب با امکانات پیشرفته در پخش بهتر فیلم ها تنها با طراحی نقشه سینما و پلان سینما بر اساس معماری های نوین امکان پذیر خواهد بود.

اتوکد سینما

طراحی سالنی بزرگ با امکانات پیشرفته از جمله اقداماتی است که باید در پیشبرد این صنعت نوین و حرفه ای انجام شود و بدین منظور می توان از سبک های معماری کمک گرفت.

دانلود نقشه سینما

طراحی ویلا قیمت بیشتر بخوانید.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا امیری

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام همیشه قصد داشتم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن ، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم، به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.