نقشه درمانگاه

نقشه درمانگاه


نقشه درمانگاه و پلان درمانگاه

طراحی نقشه درمانگاه و پلان درمانگاه

درمانگاه ها که معمولا فعالیت های شبانه روزی دارند و در پی ارائه خدمات درمانی بیشتر احداث می شوند، از جمله مراکز بهداشت هر منطقه می باشند.

نقشه درمانگاه
نقشه درمانگاه

طراحی نقشه درمانگاه و پلان درمانگاه با توجه به خدمات درمانی که قرار است توسط کارکنان این شبکه ارائه گردد، معمولا با امکانات مختلفی طراحی می شوند.

نقشه اتوکد درمانگاه
نقشه اتوکد درمانگاه

اما در هر حال به هنگام احداث درمانگاه لازم است به نکات مهمی از جمله انتخاب فضای آرام و مناسب، خرید تجهیزات کاربردی، فضای امن و منحصر به فرد، محیطی سالم و بهداشتی و فضای بزرگ و مناسب نگهداری بیماران توجه داشته باشید.

اتوکد درمانگاه
اتوکد درمانگاه

دانلود نقشه درمانگاه سه بعدی رویت

———————————————————–

دانلود نقشه درمانگاه اتوکد

بیشتر بخوانید : نوسازی ساختمان

رضا امیریمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا امیری

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام همیشه قصد داشتم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن ، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم، به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.