×

نقاشی رستوران و نقاشی نما رستوران و رنگ آمیزی نما رستوران

 • کد نوشته: 33162
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای نقاشی رستوران و نقاشی نما رستوران و رنگ آمیزی نما رستوران بسته هستند
 • نقاشی رستوران نقاشی رستوران باید با تامل متفکرانه انجام شود. زیرا پایه و اساس کل بازاریابی و برندسازی رستوران است. مهم است در نظر داشته باشید که می‌خواهید مهمانانتان در حین غذا خوردن در رستوران شما چه احساسی داشته باشند. به همان اندازه مهم است که به نوع مفهوم رستورانی که دارید و فضایی که […]

  نقاشی رستوران و نقاشی نما رستوران و رنگ آمیزی نما رستوران

  نقاشی رستوران

  نقاشی رستوران باید با تامل متفکرانه انجام شود. زیرا پایه و اساس کل بازاریابی و برندسازی رستوران است. مهم است در نظر داشته باشید که می‌خواهید مهمانانتان در حین غذا خوردن در رستوران شما چه احساسی داشته باشند. به همان اندازه مهم است که به نوع مفهوم رستورانی که دارید و فضایی که می خواهید برای مشتریان ایجاد کنید فکر کنید.

  نقاشی رستوران

  نقاشی رستوران

  نقاشی نما رستوران 

  نقاشی نما رستوران رنگ‌های گرم از جمله قرمز، زرد و نارنجی بیشترین تاثیر را در افزایش اشتهای افراد دارند. نقاشی نمای رستوران به رنگ قرمز به ویژه برای ایجاد یک محیط غنی و مجلل برای شام و افزایش اشتها مورد توجه قرار گرفته است.

  تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  نقاشی نما رستوران

  نقاشی نما رستوران

  رنگ آمیزی نما رستوران

  اما مهم است در نظر داشته باشید که همه رنگ‌های قرمز، نارنجی یا زرد تاثیر یکسانی بر روی افراد نمی‌گذارند. رنگ‌های تیره برای نمای رستوران‌ ها بهترین هستند، مانند نارنجی مایل به قرمز، زرد توسکانی و قرمز تیره گارنت.

  رنگ آمیزی رستوران در طراحی یک نکته مهم است. زیرا می تواند بر نحوه غذا خوردن افراد تاثیر بگذارد. انتخاب رنگ های مناسب برای یک رستوران جدید از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا نشان دهنده برند رستوران است.  همچنین ترکیب رنگ و بافت مناسب می‌تواند فضایی دلپذیر برای مشتریان ایجاد کند.

  تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  رنگ آمیزی نما رستوران

  رنگ آمیزی نما رستوران

  بهترین رنگ ها برای نقاشی رستوران

  بهترین گزینه برای نقاشی رستوران رنگ های گرم مانند قرمز، زرد و نارنجی است. زیرا بیشترین تاثیر را در افزایش اشتهای افراد دارند. رنگ قرمز مخصوصا برای ایجاد محیطی غنی و مجلل و افزایش تعداد سفارشات و گردش مالی مجموعه های غذایی مورد توجه قرار گرفته است. اما مهم است که به خاطر داشته باشید، همه سایه های قرمز، نارنجی یا زرد تاثیر یکسان ایجاد نمی کنند.

  نقاشی رستوران

  نقاشی رستوران

  رنگ آمیزی نما رستوران

  نما رومی بنابراین باید از سایه های واقعا روشن و پر جنب و جوش برای رنگ اصلی نمای رستوران خود اجتناب کنید.

  نقاشی نما رستوران

  نقاشی نما رستوران

  رنگ آمیزی نقاشی رستوران

  رنگ‌های زمینی خاموش برای نقاشی رستوران‌ ها بهترین هستند، مانند نارنجی مایل به قرمز، زرد توسکانی و قرمز تیره گارنت. شما باید از سایه های روشن و پر جنب و جوش برای رنگ اصلی خود اجتناب کنید. رنگ زرد، به خصوص اگر خیلی روشن باشد یا بیش از حد استفاده شود، می تواند بسیار آزاردهنده باشد. البته، اگر هدف شما این است که نرخ خرید و فروش بالایی داشته باشید مانند یک رستوران فست فود، استفاده از سایه روشن تر می تواند سرعت گردش کار مشتریان را ناخودآگاه افزایش دهد.

  نقاشی رستوران

  نقاشی رستوران

  سبز یکی دیگر از گزینه های محبوب برای رنگ آمیزی رستوران است. مانند رنگ‌های گرم، سایه‌های سبز روشن و خاموش بهترین انتخاب هستند. در یک رستوران، دیوارها و لهجه های سبز نشان دهنده سلامتی و طبیعت است و می تواند این تصور را منتقل کند که منوی آن غذاهای سالمی را ارائه می دهد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.