اهمیت رنگ آمیزی و نقاشی سالن غذاخوری

نقاشی سالن غذاخوری اکثر ما در طول شبانه روز سه وعده غذایی مصرف می‌کنیم. اگر صرف غذا در محیطی جذاب و دلچسب باشد از خوردن آن لذت بیشتری خواهیم برد. به همین علت رنگ آمیزی و نقاشی سالن غذاخوری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. با اویم شاهانه همراه باشید تا شما را با نکات بیشتری درباره نقاشی سالن غذاخوری آشنا کنیم.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

نقاشی سالن غذاخوری
نقاشی سالن غذاخوری

بهترین رنگ ها برای سالن غذاخوری

برای نقاشی سالن غذاخوری از رنگ های گرم در طیف روشن تا تیره استفاده می کنند. چون رنگ های گرم اشتها آورند و هیجان خوردن غذا را در افراد ایجاد می کنند.

رنگ سالن غذاخوری
رنگ سالن غذاخوری

اگر چندان به استفاده از رنگ‌های تند مانند قرمز یا نارنجی پررنگ علاقه ای ندارید می توانید از رنگ های گرم و لایت برای نقاشی سالن غذاخوری خود استفاده کنید. در طیف رنگ های سرد هم میتوانید از رنگ سبز استفاده کنید.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

رنگ آمیزی سالن غذاخوری
رنگ آمیزی سالن غذاخوری

ما در غذای خود از سبزیجات و صیفی جاتی استفاده می‌کنیم که اغلب آنها رنگ سبز دارند. همین مسئله باعث می‌شود رنگ سبز نیز در حیطه رنگ های اشتها آور قرار گیرد.

رنگ سالن غذاخوری
رنگ سالن غذاخوری

بهتر است برای رنگ آمیزی سالن غذاخوری از رنگهای قابل شستشو استفاده کنید. در این صورت در هنگام کثیف شدن دیوار ها میتوانید به راحتی آنها را تمیز کنید.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

نقاشی سالن فست فود
نقاشی سالن فست فود

نقاشی سالن غذاخوری با اجرای طرح های خاص و جذاب

استفاده از طرح های خاص و نقاشی های زیبا بر روی دیوار سالن غذاخوری از شیوه های چشم نواز و منحصر به فرد برای زیباسازی این مکان است. می‌توانید از یک نقاش چیره دست بخواهید که یکی از انواع نقاشی و طرح های مورد نظر شما را بر روی دیوار سالن غذاخوری تان اجرا کند.

قیمت رنگ روغن ساختمانی

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

رنگ مدرن سالن غذاخوری
رنگ مدرن سالن غذاخوری

چطور رنگ آمیزی و نقاشی سالن غذاخوری خود را به بهترین نحو انجام دهیم؟

در این مطلب شما را با نکاتی درباره نقاشی غذاخوری آشنا کردیم. همانطور که میدانید هر چه سالن غذاخوری بهتر نقاشی و دیزاین شده باشد از صرف غذا در آن بیشتر لذت میبریم. اگر میخواهید با یک رنگ آمیزی جذاب و خاص از صرف غذا در سالن غذاخوری خود لذت بیشتری ببرید با مشاورین و متخصصین گروه اویم شاهانه مشورت کنید و نقاشی سالن غذاخوری خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهید.

کنیتکس ساختمان قیمت                                             

رضا امیریمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا امیری

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام همیشه قصد داشتم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن ، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم، به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!