نقاشی اتاق خواب و رنگ آمیزی اتاق خواب با ما

نقاشی اتاق خواب

نقاشی اتاق خواب


اهمیت رنگ آمیزی و نقاشی اتاق خواب

نقاش ساختمان تهران نقاشی اتاق خواب بعد از یک روز پرمشغله اتاق خواب می تواند بهترین مکان برای رفع خستگی و فشارهای روحی باشد. اتاق‌هایی که به خوبی رنگ‌آمیزی و دیزاین شده باشند به شما احساس آرامش و راحتی بیشتری می دهند. بنابراین نقاشی اصولی اتاق خواب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. با اویم شاهانه همراه باشید تا شما را با نکاتی کاربردی در رابطه با نقاشی اتاق خواب آشنا کنیم.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

نقاشی اتاق خواب

نقاشی اتاق خواب

انتخاب رنگ بر اساس رنگ وسایل اتاق خواب

بهتر است هنگام نقاشی اتاق خواب رنگ وسایل موجود در اتاق خواب را در نظر بگیرید. رنگ وسایلی مانند تخت، روتختی، کمد، مبلمان و دیگر وسایل اتاق که بیشترین استفاده در اتاق دارند را در نظر بگیرید و سعی کنید رنگی را برای اتاق استفاده کنید که با رنگ این وسایل تناسب داشته باشد.

نقاشی اتاق خواب

نقاشی اتاق خواب

به عنوان مثال برای روتختی آبی روشن می توانید از رنگ سفید یا شیری برای رنگ اتاق استفاده کنید. این کار یک ترکیب آرامش بخش را در اتاق ایجاد می‌کند. یا برای رنگ مبلمان قهوه ای از رنگ کرم برای نقاشی اتاق خواب استفاده کنید. از رنگهای مکمل هم می توانید برای در اتاق و دستگیره ها استفاده کنید.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

رنگ آمیزی اتاق خواب

رنگ آمیزی اتاق خواب

کنیتکس نما ساختمان

انتخاب رنگ بر اساس مساحت اتاق

بعضی افراد ترجیح می‌دهند در نقاشی اتاق خواب خود از رنگ‌های روشن استفاده کنند. این افراد معتقدند استفاده از رنگ‌های روشن به آنها حس نشاط و سرزندگی می‌دهد.

رنگ آمیزی اتاق خواب

رنگ آمیزی اتاق خواب

لک و کثیفی ها در فضایی با رنگ روشن بهتر خود را نشان می‌دهند و سریع‌تر می‌توانید آنها را تمیز کنید. رنگ های روشن هم برای اتاق های بزرگ و هم برای اتاق های کوچک گزینه مناسبی هستند. این رنگ‌ها محیط را بزرگتر نشان می‌دهند و باعث می‌شوند محیط دل بازتری داشته باشید.

رنگ های سبز کم رنگ و آبی آسمانی از رنگ های پرطرفدار در طیف رنگهای روشن می باشند. بعضی از افراد هم رنگ های تیره را برای نقاشی اتاق خواب خود ترجیح می‌دهند. باید بدانید که رنگ های تیره برای اتاق خواب های بزرگ و پر نور مناسب اند. اگر اتاق خواب شما کوچک است و نور کافی ندارد از انتخاب رنگ های تیره اجتناب کنید.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

رنگ آمیزی اتاق خواب

رنگ آمیزی اتاق خواب

نقاش ساختمان دیوار کرج

چطور نقاشی و رنگ آمیزی اتاق خواب را به بهترین نحو انجام دهیم؟

همانطور که می دانید اتاق خواب یکی از مهم ترین بخش های هر خانه است. پس بهتر است رنگ آمیزی و نقاشی اتاق خواب خود را به دست افراد ماهر و متخصص بسپارید تا آرامش بیشتری در این مکان داشته باشید. اگر می خواهید با یک رنگ آمیزی ویژه و خاص از اتاق خواب خود لذت ببرید می توانید با متخصصین و مشاورین گروه اویم شاهانه مشورت کنید و رنگ آمیزی و نقاشی اتاق خواب خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهید.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

رنگ آمیزی اتاق

رنگ آمیزی اتاق

Architecturaldigest.com

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!