×

مزایای کانکس چیست؟ چرا خرید کانکس پیشنهاد می‌شود؟

 • کد نوشته: 32716
 • ۱۴۰۲/۰۸/۱۰
 • دیدگاه‌ها برای مزایای کانکس چیست؟ چرا خرید کانکس پیشنهاد می‌شود؟ بسته هستند
 • مزایای کانکس چیست؟ چرا خرید کانکس پیشنهاد می‌شود؟ به گزارش آگهی ساختمان :  مزایای کانکس این روزها، انواع کانکس و کیوسک بسیار مورد توجه قرار گرفته است و افراد بسیاری تمایل دارند برای فضاهای مسکونی، اداری و حتی فروشگاهی از این کانس‌های پیش ساخته استفاده کنند و از مزایای این کانکس‌ها بهره‌مند شوند. با وجود این، […]

  مزایای کانکس چیست؟ چرا خرید کانکس پیشنهاد می‌شود؟

  مزایای کانکس چیست؟ چرا خرید کانکس پیشنهاد می‌شود؟

  به گزارش آگهی ساختمان :  مزایای کانکس این روزها، انواع کانکس و کیوسک بسیار مورد توجه قرار گرفته است و افراد بسیاری تمایل دارند برای فضاهای مسکونی، اداری و حتی فروشگاهی از این کانس‌های پیش ساخته استفاده کنند و از مزایای این کانکس‌ها بهره‌مند شوند. با وجود این، هنوز برای بسیاری از افراد این سوال مطرح است که مزایای کانکس چیست و چرا خرید کانکس پیشنهاد می‌شود و به چه علت در بسیاری از موارد، خرید کانکس مسکونی، به‌صرفه‌تر و بهتر از ساخت یک واحد مسکونی است. با ادامه این مطلب از بنیان کانکس همراه باشید تا در مورد انواع کانکس، اهمیت کانکس و مزایای کانکس صحبت کنیم تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

  انواع کانکس

  کانکس‌ها بر اساس کاربرد و ویژگی‌هایی که دارند، انواع مختلفی دارند که اغلب آن‌ها در یکی از چند دسته زیر قرار می‌گیرند:

  کانکس نگهبانی

   کانکس یا کیوسک نگهبانی، به‌گونه‌ای طراحی و اجرا می‌شود که فرد زمانی‌که در کانکس نگهبانی حضور دارد، بتواند از همه جهات، به اطراف تسلط داشته باشد. این نوع کانکس دست دوم یا اول، یک بخش مهم در یک سازمان یا اداره بزرگ است.

  کانکس مسکونی

  مزایای کانکس

  مزایای کانکس

  این نوع کیوسک، می‌تواند از انواع کانکس ویلایی یا کانکس پیش ساخته باشد. این انواع کانکس مسکونی، می‌تواند متراژ‌های مختلفی داشته باشد و اغلب ابعاد کانکس مسکونی زیاد است و دارای امکاناتی همچون اتاق خواب، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و… است.

  کانکس خدمات شهری

  این نوع کیوسک می‌تواند به انواعی همچون کانکس فروشگاهی، کانکس فست فود، کانکس کافی شاپی، کانکس ایستگاه دوچرخه و… هستند.

  کانکس اداری

   کانکس آفیس یا اداری، در متراژ‌های مختلف تولید می‌شود و برخی از انواع آن، در بیش از یک طبقه ساخته می‌شوند تا یک طبقه مخصوص کارمندان و طبقه‌ای دیگر مخصوص مدیریت و جلسات باشد. برای امنیت بیشتر کانکس اداری، طبقه اول را از طریق فوندانسیون به زمین وصل می‌کنند.

  کانکس مدرسه

   این انواع کیوسک را در مناطق محروم یا مناطقی که دچار بلایای طبیعی شده‌اند، به‌عنوان کانکس مدرسه استفاده می‌کنند که کودکان از تحصیل محروم نشوند. این سازه‌ها، استحکام بهتری نسبت به ساختمان‌ها دارند.

  کانکس سرویس بهداشتی

   این نوع کیوسک‌ها را اغلب در مراکز بین راهی و در پمپ بنزین‌ها استفاده می‌کنند.

  کانکس کارگاهی

   از این انواع کانکس در پروژه‌های ساختمانی به‌عنوان دفتر و محل اقامت استفاده می‌کنند. این انواع کانکس به‌عنوان انبار نیز استفاده می‌شوند. برای افزایش مزایای تولید کانکس کارگاهی و انواع دیگر کانکس‌ها، از ساندویچ پانل استفاده می‌کنند تا عایق خوبی باشد.

  تمام انواع این کانکس‌ها را می‌توان به‌صورت کانکس دست دوم خریداری نمود و از ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن استفاده کرد. سایر انواع کانکس که ویژگی‌های نسبتا مشابهی دارند و در برخی موارد متفاوت و خاص هستند، شامل کانکس کلبه ای، کانتیر کاربردی، کانکس عابربانک، کانکس کامپوزیت و… هستند.

  اهمیت و مزایای کانکس

  علت افزایش استفاده از کانکس، ویژگی‌های خاص این انواع سازه پیش ساخته است که در ادامه به علت استفاده و تولید کانکس اشاره می‌کنیم تا متناسب با ویژگی‌های مدنظر خود راحت‌تر تصمیم بگیرید. برای اطلاع از ویژگی‌ها و بهترین کیفیت کانکس می‌توانید بر روی بنیان کانکس کلیک نمایید.

  سرعت در نصب و استفاده از انواع کانکس پیش ساخته

  یکی از مهم‌ترین مزایای خرید کانکس، نسبت به ساخت ساختمان، این است که این سازه‌ها در بسیاری از موارد به‌صورت کانکس پیش ساخته هستند که درنتیجه با انتخاب نوع کانکس و ویژگی‌ها و ابعاد کانکس آن، یک کیوسک آماده در محل نصب می‌شود و به‌سرعت قابل استفاده است. به‌خصوص هنگامی که در منطقه‌ای به دلیل بلایای طبیعی یا سوانح نیاز به تهیه سریع یک محل اسکان است، می‌توان از انواع کانکس پیش ساخته استفاده نمود.

  اقتصادی بودن تهیه و نگهداری از کانکس

  برای تهیه و نصب انواع کانکس، نسبت به ساخت یک ساختمان هزینه کمتری پرداخت می‌شود و با وجود آن‌که نسبت به بسیاری از ساختمان‌ها، از نظر امکانات تفاوت‌هایی دارد؛ اما وجود مزیت‌های بسیاری همچون امکان نصب سریع و هزینه کمتر برای تولید کانکس و نگهداری آن و همچنین امنیت بالای آن‌ها، استفاده از کانکس را توجیه نموده و از جمله اهمیت کانکس نسبت به ساختمان است.

  همچنین در تولید کانکس، از دیوارهای عایق یا ساندویچ پانل و همچنین در و پنجره‌های باکیفیت همچون UPVC استفاده می‌شود و به همین دلیل ماندگاری بیشتری دارند و هزینه نگهداری آن‌ها کمتر از بسیاری از ساختمان‌ها است.

  قابلیت حمل و نقل و جابه‌جایی کانکس

  یکی از مهم‌ترین مزایای کانکس، قابلیت حمل و نقل آن است که سبب می‌شود به آسانی به محل اسکان آن منتقل شود و در صورت نیاز به انتقال به محلی دیگر، این کار به آسانی صورت گیرد. اهمیت کانکس به‌خصوص هنگام استفاده از آن در مناطق آسیب دیده و محل‌هایی که دچار سوانح و یا بلایای طبیعی می‌شوند، قابل توجه است.

  مقاومت کانکس در بلایای طبیعی

  یکی از مزایای کانکس، این است که می‌توان با سفارش دادن ویژگی‌های متفاوت، این کانکس‌های تولیدی را در برابر سوانح و بلایای طبیعی مقاوم نمود تا در شرایطی همچون زلزله، سیل، طوفان و… قابلیت بالایی برای ماندگاری داشته باشند و به آسانی آسیب نبینند و برعکس ساختمان‌ها به‌راحتی خراب نشوند. این مورد از مزایای استفاده از کانکس نسبت به ساختمان است.

  قابلیت فروش کانکس پیش ساخته

  اهمیت کانکس را می‌توان در امکان تهیه و خرید کانکس دست دوم دانست؛ به همین دلیل تهیه این نوع کانکس معمولا صرفه اقتصادی دارد و به دلیل عمر طولانی و ماندگاری این کانکس‌ها، می‌توان به مدت طولانی از آن‌ها استفاده نمود و یا پس از مدتی استفاده، آن را به فروش رساند تا دوباره مورد استفاده قرار گیرد، بدون آنکه کیفیت آن کاهش بسیاری داشته باشد.

  سفارش و طراحی کانکس برای استفاده شخصی

  برای آن‌که بتوان ویژگی‌های مدنظر را در طراحی و تولید کانکس، پیاده نمود، می‌توان آن را با توجه به ویژگی‌های مورد نظر طراحی و اجرا نمود. می‌توان از نظر رنگ و طراحی‌های داخلی کانکس‌ها را شخصی‌سازی نمود و سفارش داد. این مزایای کانکس، به‌خصوص در تولید کانکس ویلایی بسیار اهمیت دارد و مورد استقبال استفاده‌کنندگان از کانکس است.

  کانکس

  کانکس

  چگونه بهترین کانکس پیش ساخته را تهیه کنیم؟

  برای خرید بهترین کانکس پیش ساخته و یا کانکس دست دوم، باید براساس مزایای کانکس موردنظر، بهترین عرضه‌کننده کانکس پیش‌ساخته را انتخاب نمود که از کیفیت و خدمات‌رسانی مطلوبی برخوردار باشد و مطمئن باشیم درصورت خرید از این فروشگاه، کیفیت این کیوسک‌ها در هنگام تهیه و استفاده کاهش پیدا نمی‌کند. بنیان کانکس، یکی از بهترین فروشگاه‌های عرضه‌کننده کانکس پیش ساخته است که با درنظرگرفتن مزایای استفاده از کانکس، انواع کانکس را در بهترین قیمت و کیفیت به مشتریان عرضه می‌کند. برای خرید کانکس با بهترین کیفیت می‌توانید بر روی فروشگاه بنیان کانکس کلیک نمایید و ویژگی‌ها و مزایای کانکس با کیفیت را بدانید و کانکس مورد نظر خود را تهیه نمایید.

  توجه : این مطلب آگهی تبلیغات، یک تبلیغ رپورتاژ بوده و اویم شاهانه در محتوا و محصولات آن هیچگونه نظری و مسئولیتی ندارد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.