قیمت سرامیک کف درجه دو

قیمت سرامیک کف درجه دو


قیمت سرامیک کف درجه دو

به گزارش آگهی ساختمان : قیمت سرامیک کف درجه دو نسبت به سرامیک های درجه یک حدود ۲۰ درصد ارزانتر به فروش می رسد. این سرامیک خصوصیت بدون بند و خاک سفید نیز دارد. قیمت سرامیک کف درجه دو نسبت به سرامیک های درجه یک نیز کمتر افزایش داشته است. هزینه ساخت آپارتمان به همین دلیل است که خرید کاشی و سرامیک درجه دو نسبت به خرید سرامیک ها درجه یک بیشتر است. یکی از این دلایل این است که امروزه مردم به جای توجه به کیفیت محصولات، به طرح و رنگ آن ها توجه می کنند. برخی از کارخانجات تولید کننده کاشی و سرامیک تفاوت چندانی بین درجه بندی های مختلف در سرامیک ها در نظر نمی گیرند. به همین دلیل کاشی و سرامیک های تولید شده درجه یک کاملا مشابه نوع درجه دو آن است. خصوصیات سرامیک درجه دو برای کف نیز به مانند نوع درجه یک بدون بند است.

کابینت

کابینت

یکی از راه های خرید ارزان قیمت سرامیک کف درجه دو این است که به صورت مستقیم از کراخانه و بدون واسطه خرید کنید. به همین دلیل قیمت به صورت چشمگیری کاهش می یابد.

قیمت تقریبی سرامیک کف

سرامیک کفی که جنس خوب و معمولی دارد،  قیمت حدود ۳۰ هزار تومان و تا بالای ۱۰۰ هزار تومان دارد. یکی از پرفروش ترین انواع سرامیک سایز ۶۰*۶۰ و ۸۰*۸۰ است که به صورت بدون بند است.

سرامیک کف

سرامیک کف در طرح ها و رنگ های متفاوت و متنوعی تولید می شود و همین دلیل در تفاوت قیمت سرامیک کف درجه دو است.

سرامیک کف بهتر است از بدون بند باشد، چرا که زیبایی بیشتری به کف می بخشد و یکسان و یکنواخت بودن سرامیک باعث می شود که سرامیک ها با کیفیت تر به نظر بیایند. خرید مستقیم از کارخانه ها بسیار به صرفه تر است چرا که هزینه واسطه ها حذف می شود اصول طراحی ویلا مدرن و خرید را به صرفه تر می کند. در خرید مستقیم از کارخانه باید با متراژ بالا خرید کرد. اما اگر شما خرید در متراژ بالا نیازی ندارید، بهتری گزینه برای خرید می تواند خرید از نمایندگی ها به خصوص در هنگام تخفیف باشد.

کاربرد سرامیک کف

از سرامیک کف در کفپوش خانه، سرویس بهداشتی، حیاط و نیزز در پاساژ ها و مجتمع های تجاری استفاده می شود. نقاشی ساختمان یکی از پرکاربرد ترین سرامیک ها برای کفپوشریال سرامیک ۸۰*۸۰ است چرا که هم به صرفه تر است و هم نصب آن راحت تر است و هزینه نصب را نیز کاهش می دهد.

ویژگی های سرامیک کف

کاشی های درجه دو تفاوت زیادی با سرامیک های درجه یک ندارند. تفاوت این سرامیک ها این است که سرامیک  های درجه دو سرامیک هایی هستند که از نظر دید ظاهری از معایبی داشته باشند. هزینه ساخت ویلا شیشه ای به عنوان ثمال ممک است در فاصله تمامی کناره های سطح لعابدار آن ها بیش از یک یا دو خال، به قطر حداکثر نیم میلیمتر وجود نداشته باشد و یا اینکه در تمامی کناره های سطح لعاب دار آن ها فقط یک لکه لعاب نگرفتگی، حداکثر به ابعاد ۳*۲ میلیمتر وجود داشته باشد. معمولا به سرامیکی که زدگی های جزئی داشته باشد سرامیک درجه دو می گویند و به همین دلیل قیمت این سرامیک ها به نسبت درجه یک کمتر ست و به دلیل اینکه زدگی ممکن است به چشم بیاید، نقاشی منزل از آن ها در کفپوش بیشتر استفاده می شود.

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه بیشتر : 

قیمت نقاشی ساختمان در رشت
طراحی راهرو آپارتمان
ساخت ویلا در جابان

مراحل ساخت ساختمان فلزی با عکس

هزینه جواز ساخت سال ۱۴۰۰

مشارکت در ساخت گیلان

ضوابط وال پست ها

اموزش ترکیب رنگ شکلاتی

بیمه مهندسی ( زندگی مهندسی تان را بیمه کنید )

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

چک لیست ساختمان - کلیک کنید.

چک لیست عملیات مکانیکی - کلیک کنید.

چک لیست الکتریکال -  کلیک کنید.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره