ويلا بتونی

سازه بتنی


فهرست مطالب

قرارداد معین

به گزارش آگهی ساختمان : ماده ۱ ـ این قرارداد به منظور ارائه خدمات مورد نیاز بین ………….. به نشانی …………………………………………………………… به نمایندگی آقای ……………………………. که از این به بعد کارفرما نامیده خواهد شد و آقای/ خانم ………………………………… با مشخصات مشروحه ذیل که بعد از این طرف قرارداد نامیده خواهد شد منعقد می گردد.

کابینت

کابینت

نام پدر ……………شماره شناسنامه …..…………محل تولد……………تاریخ…………… بالاترین مدرک تحصیلی……………  رشته تحصیلی ……………وضعیت تاهل………… تعداد فرزندان …….. وضعیت نظام وظیفه ………مدت انجام خدمت وظیفه………….تاریخ انعقاد اولین قرارداد………………..

توضیحات:

ماده۲ـ موضوع قرار داد: طرف قرارداد متعهد می گردد کلیه اموری که در رابطه با امور محوله به وی ارجاع می گردد با نهایت سعی و دقت در مدت قرارداد ، تحت نظارت و مدیریت مافوق خود انجام دهد.                                                                  تبصره.در صورتیکه انجام خدمات اضافی(اضافه کاری) ویا انجام ماموریت ضرورت پیدا نماید طرف قرارداد مکلف به انجام وظایف محوله خواهد بود.

ماده۳ـمدت قرارداد از تاریخ ………… لغایت …………….می باشد.

ماده۴ـ مبلغ پایه حقوق برای طرف قرارداد……………………….. ریال ماهانه تعیین می گردد که پس از اضافه شدن متعلقات قانونی (اداره کار) وکسورات قانونی پرداخت میگردد.

ماده ۵ ـ تعهدات طرف قرارداد:

الف. از عمده مسئولیت های موضوع این قرارداد به نحو احسن بر آمده و متعهدانه با مسائل برخورد نمایند .

ب. تبعیت از کلیه مقرارت و موازین

ج.

ماده ۶ ـ (کارفرما) در موقع که صلاح بداند می تواند این قرارداد را یکطرفه فسخ نمایند ولی حقوق طرف قرارداد تا هنگام فسخ محاسبه و پرداخت خواهد شد.

ماده ۷ ـ این قرارداد در پایان خدمت ، خود به خود فسخ و…………….(کارفرما) هیچگونه تعهدی برای تجدید آن نخواهد داشت. و تمدید مجدد آن از طرف……………….(کارفرما) بلامانع خواهد بود .

ماده۸ ـ این قرارداد هیچ گونه رابطه استخدامی برای طرف قرارداد نخوا هد داشت.

ماده ۹- این قرارداد در ۹ ماده و سه نسخه  تهیه و پس از امضا طرفین حکم واحد را خواهد داشت .

طرف قرارداد                                                                         نماینده کارفرما

۱- امورمالی                                     ۲- پرونده پرسنلی                                        ۳ – آقای

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه بیشتر : 

هزینه نقاشی سقف ساختمان

طراحی انباری اپارتمان

ساخت پی ویلا

مراحل اخذ مجوز ساخت ساختمان در شمال

مجوز ساخت ۳ طبقه

مشارکت در ساخت کیش

وال پست عکس

آموزش ترکیب رنگ طلایی

بیمه مهندسی ( زندگی مهندسی تان را بیمه کنید )

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

چک لیست ساختمان - کلیک کنید.

چک لیست عملیات مکانیکی - کلیک کنید.

چک لیست الکتریکال -  کلیک کنید.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره