×

قرارداد تابلو برق به همراه نمونه

 • کد نوشته: 2805
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای قرارداد تابلو برق به همراه نمونه بسته هستند
 • قرارداد تابلو برق به گزارش تبلیغات ساختمان : این قرارداد در تاریخ                هزینه ساخت برج                فی مابین شرکت                                  به نمایندگی                            به نشانی                                                                                                   تلفن                               که در این قرارداد خریدار نامیده می شود از یکطرف و شرکت                                    به نمایندگی                                    و به نشانی                                                                                          تلفن                                    از طرف دیگر فروشنده نامیده می شود جهت خرید                 دستگاه تابلو برق جهت پروژه                      بشرح […]

  قرارداد تابلو برق به همراه نمونه

  قرارداد تابلو برق

  به گزارش تبلیغات ساختمان : این قرارداد در تاریخ                هزینه ساخت برج                فی مابین شرکت                                  به نمایندگی                            به نشانی                                                                                                   تلفن                               که در این قرارداد خریدار نامیده می شود از یکطرف و شرکت                                    به نمایندگی                                    و به نشانی                                                                                          تلفن                                    از طرف دیگر فروشنده نامیده می شود جهت خرید                 دستگاه تابلو برق جهت پروژه                      بشرح زیر منعقد میگردد .

  ماده یک – موضوع قرارداد       

  عبارتست از : خرید ۲ دستگاه تابلو برق پروژه           مطابق با مشخصات فنی که به رویت فروشنده رسیده و مورد تائید                 ایشان می باشد .

  ماده دو- اسناد و مدارک قرارداد

  ۲-۱- قرارداد حاضر

  ۲-۲- استعلام بهاء فروشنده بهمراه مشخصات فنی پیشنهادی

  ۲-۳- مشخصات فنی خصوصی که توسط خریدار یا نماینده خریدار به فروشنده ابلاغ میگردد و در ۳ برگ پیوست قرارداد می باشد .

  ۲-۴- مشخصات فنی عمومی و استاندارد سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و دستورالعملهای ناظر و نماینده خریدار که فروشنده از مفاد آن مطلع می باشد و بدون ضمیمه نمودن جزء اسناد قرارداد می باشد که در صورت روشن نبودن مشخصات ضمیمه ملاک عمل خواهد بود .

  ۲-۵- نامه شماره                  مورخ                  در خصوص معرفی نماینده فروشنده

  ماده سه – مدت قرارداد

   فروشنده یا شرکت                 متعهد میگردد که بر طبق شرایط فنی پیوست تابلوهای مورد قرارداد را حداکثر ظرف مدت ۱۵ روز از تاریخ انعقاد قرارداد تحویل خریدار نماید .

  تبصره – مدت زمان قرارداد به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد و فروشنده با علم و اطلاع از وجود کلیه مسایل و مشکلات که در مدت زمان اجرای قرارداد موثرند متعهد به انجام موضوع قرارداد حداکثر در ظرف زمان مقرر بوده است .

  ماده چهار – مبلغ قرارداد  

  مبلغ کلی قرارداد بر اساس پیشنهاد قیمت فروشنده مبلغ                      ریال می باشد که شامل               دستگاه تابلو بشرح ذیل میباشد و هیچگونه تعدیلی به این مبلغ تعلق نخواهد گرفت .

  ماده پنج – شرایط پرداخت

  ۵-۱- توافق میگردد که ۵۰ درصد از کل مبلغ قرارداد بعنوان پیش پرداخت توسط خریدار پرداخت گردد و در ازاء آن یک فقره چک تضمین از فروشنده بعد از ابلاغ قرارداد اخذ گردد .

  ۵-۲- بعد از حمل تابلوها به کارگاه و تحویل تابلوهای فوق ۵۰ درصد بقیه مبلغ قرارداد به فروشنده پرداخت میگردد . ضمنا چک تضمین اولیه در ازاء یک فقره چک دیگر که معادل ۱۰ درصد مبلغ قرارداد می باشد که فروشنده به عنوان حسن انجام کار به مدت ۶ ماه در اختیار خریدار خواهد داد به فروشنده مسترد می گردد .

  ماده شش – تعهدات فروشنده

  ۶-۱- فروشنده موظف میباشد کلیه اجناس و لوازم مصرفی را مطابق با نظر و تایید نماینده خریدار تهیه و از بکار بردن لوازم و تجهیزات درجه ۲ و مغایر با استانداردهای روز پرهیز نماید .

  ۶-۲- فروشنده مکلف به اجرای دستورات دستگاه نظارت و یا کارشناسان فنی مورد تائید خریدار به منظور تعویض لوازم و تجهیزات و همچنین رفع نواقص و تجدید و یا اصلاح کارهای انجام شده معیوب در مهلتی که تعیین می گردد می باشد و می بایست به هزینه خود نسبت به اجرای موارد فوق اقدام نماید . در غیر اینصورت خریدار بهر ترتیبی که مقتضی بداند نسبت به رفع معایب و نواقص راسا اقدام می نماید و جمع هزینه های مربوطه را به اضافه پانزده درصد بالاسری بنحو مقتضی از فروشنده کسر خواهد نمود .

  ۶-۳- چنانچه در مواردی مشخصات فنی لوازم و تجهیزات پیشنهادی مبهم و نامشخص باشد فروشنده موظف به رعایت مشخصات فنی استاندارد و مورد تایید نماینده کارفرما و خریدار می باشد .

  ۶-۴- فروشنده بدون تائید کتبی خریدار مجاز به تغییر مشخصات فنی و همچنین مارک تجهیزات مصرفی نمی باشد

  ۶-۵- تهیه کلیه اجناس مصرفی از قبیل لوازم برقی ، مکانیکی ، کنترلها و موارد مورد نیاز دیگر که بنحوی تا مرحله تحویل ، مکمل عملیات نصب و راه اندازی باشد بعهده فروشنده می باشد .

  ۶-۶- مسئول حفظ و حراست لوازم تحویلی و ابزار بعهده فروشنده می باشد .

  ۶-۷- پس از رنگ آمیزی فریم تابلوها ، تابلوها به وسیله مهندس ناظر بازدید و در صورت تائید ایشان نسبت به تجهیز آنها توسط پیمانکار اقدام خواهد شد . در صورتیکه به دلیل رنگ آمیزی ، تابلوها مورد تائید مهندس ناظر قرار نگیرد خریدار از تحویل تابلوها خودداری نموده و قرارداد خود به خود فسخ می گردد .

  ماده  هفت – تغییر مقادیر کالا

  کلیه لوازم و تجهیزات مصرفی جهت تکمیل و راه اندازی موضوع قرارداد طبق دستورالعمل ناظر و کارفرما با درنظر گرفتن شرایط محیطی و آب و هوایی منطقه انتخاب میگردد و فروشنده ملزم به رعایت آن می باشد .

  ماده هشت – موارد فسخ قرارداد

  در صورتیکه فروشنده به هر علت در ایفاء تعهدات خود قصور ورزد با حسب تشخیص خریدار یا نماینده خریدار ( مهندس ناظر ) قادر به ایفاء تعهدات خود نباشد خریدار میتواند نسبت به فسخ این قرارداد اقدام نماید .

  ماده نه

  این قرارداد در نه ماده و در چهار نسخه تهیه و تنظیم شده که هر نسخه حکم واحد را دارا و قابل اعتبار می باشد .

   

                          خریدار            طراحی آپارتمان دوبلکس                                               فروشنده

  برای ساخت تابلوها از لوازم زیر استفاده شود:

  کلیدها اتوماتیک از نوع مولن رژن یا یونی لک

  کلید فیوز از نوع

  کلید گردان از نوع

  کلیدهای مینیاتوری سه فاز و تک فاز از نوع

  کنتاکتور و رله های حرارتی از نوع

  ترانس جریان از نوع

  کلید ولت متر ۷ حالته از نوع

  تایمر از نوع

  خازن از نوع

  ترمینال ریلی از نوع

  لوازم اندازه گیری از نوع

  فیوز و پایه فیوز از نوع

  بوش باتن از نوع

  رگراتور از نوع

   

  مقالات پیشنهادی برای مطالعه بیشتر : 

  محاسبه هزینه نقاشی ساختمان
  ساخت ویلا در گیلاوند

  مراحل پروانه ساخت ساختمان روستایی

  جواز ساخت کارخانه

  مشارکت در ساخت صادقیه

  ضوابط شهرداری منطقه ۵ تهران

  لوازم وال پست

  اموزش ترکیب رنگ کاراملی

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.