×
×

قراداد فروش پالت

 • کد نوشته: 2891
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای قراداد فروش پالت بسته هستند
 •  قراداد فروش پالت به گزارش ساخت ویلا ارزان : این قرارداد بین شرکت ………………. به نشانی …………….چک لیست ساختمان……………….. به شماره تلفن ……….. و به نمایندگی آقای …………………………..که اختصارا” در این قرارداد خریدار نامیده میشود از یکطرف و آقای …………….. فرزند …….………… به نشانی ……………………………………………که اختصارا” در این قرارداد فروشنده نامیده میشود از طرف دیگر به […]

  قراداد فروش پالت

   قراداد فروش پالت

  به گزارش ساخت ویلا ارزان : این قرارداد بین شرکت ………………. به نشانی …………….چک لیست ساختمان……………….. به شماره تلفن ……….. و به نمایندگی آقای …………………………..که اختصارا” در این قرارداد خریدار نامیده میشود از یکطرف و آقای …………….. فرزند …….………… به نشانی ……………………………………………که اختصارا” در این قرارداد فروشنده نامیده میشود از طرف دیگر به شرح مفاد مندرجات ذیل منعقد میگردد.

  ماده 1- موضوع قرارداد :

  عبارتست از فروش تعداد 4000 عدد ( چهار هزار ) پالت چوبی به ابعاد 100*120 سانتیمتر و 4000 عدد  ( چهار هزار ) پالت چوبی به ابعاد 80*120 سانتیمتر

  تبصره : خریدار مختار است بر حسب مورد نسبت به افزایش یا کاهش 25% ( بیست و پنج در صد ) از تعداد موضوع قرارداد به صورت یک جانبه اقدام نماید.

   ماده 2- مدت قرارداد :

  مدت قرارداد از تاریخ امضاء و مبادله قرارداد به مدت چهار ما شمسی تعیین میگردد.

  ماده 3- مبلغ قرارداد :

  ارزش هر عدد پالت چوبی به ابعاد 80*120 مبلغ 28500 ریال ( بیست و هشت هزارو پانصد ریال)و ارزش هر عدد پالت چوبی به ابعاد 100*120 مبلغ 31500 ( سیو یکهزارو پانصد ریال ) تعیین میگردد که با احتساب تعداد مندرج در ماده 1 قرارداد مبلغ کل قرارداد 000/000/240 ریال ( دویست و چهل میلیون ریال ) میباشد.

  1-3 بمنظور تامین بخشی از هزینه های تهیه مواد و ملزومات تولید پالت خریدار، 10% مبلغ کل قراداد به عنوان پیش پرداخت به فروشنده پرداخت و به همان میزان چک تضمین اخذ خواهد شد.

  ماده 4- تعهدات فروشنده :

  1-4 فروشنده موظف است بر مبنای سفارش اعلام شده از طرف خریدار حداکثر ظرف 24 ساعت نیازمندی خریدار را تامین نماید ضوابط طراحی موزه و جهت تحقق این امر بایستی ذخیره انبار لازم را همواره در اختیار داشته باشد.

  2-4 فروشنده موظف است قبل از تحویل محموله ، تایید مرغوبیت کالا از مدیر مهندسی کیفیت خریدار اخذ نماید.

  3-4 فروشنده موظف است فاکتور تحویل هر محموله را ظرف مدت 48 ساعت پس از تحویل به مدیریت امور خریدار تحویل نماید.

  4-4 مسئولیت حمل پالت تا درب کارخانه رامو و هزینه مربوطه به عهده فروشنده میباشد.

   ماده 5- تعهدات خریدار :

  1-5 خریدار موظف است پس از دریافت فاکتور هر محموله حداکثر ظرف مدت 45 روز ، هزینه مربوطه را پرداخت نماید.

  ماده 6- موارد فورس ماژور

  درصورت بروز وقوع حالتی که عرفا” رفع آن از حیطه فروشنده و خریداروانجام تمام یا بخشی از قرارداد ناممکن گردد، طرفین با توافق نسبت به فسخ یا تغییر در مفاد و شرایط قرارداد اقدام مینمایند و در صورت فسخ قرارداد هیچ یک از طرفین حق مطالبه خسارت را نخواهد داشت

  ماده 7- حل اختلاف :

  در صورت بروز اختلاف در نحوه اجرا یا استنباط از موارد این قرارداد موضوع اختلاف ابتدا از طریق مذاکره حل و فصل میگردد و در صورت عدم حل و فصل موضوع به داوری ارجاع خوهد شد.

  این قرارداد در 7 ماده و یک تبصره و شش بند در دو نسخه و در تاریخ 4/9/86 به امضاء طرفین رسیده است و هزینه نمای ساختمان هر نسخه حکم واحد را داشته و برای طرفین لازم الاجرا میباشد

  خریدار………………………………………………………فروشنده

  شرکت ………………

  پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

  نقاشی ساختمان لرستان

  نقاشی آپارتمان

  نقاشی مسکونی نقاشی واحد مسکونی

  نقاشی خانه مسکونی

  نقاشی شهرک مسکونی

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.