طراحی بنگاه

طراحی بنگاه


طراحی بنگاه، ایجاد فضایی امن و ساماندهی شده

به گزارش ویلای مدرن در طراحی بنگاه، باید به ابعاد کالای عرضه شده توجه داشت. خودرو جزء اسباب بزرگ است و قرار دادن آن در یک فضای بسته در صورتی که با عدم تناسب همراه باشد، در نظر انسان ناهماهنگ جلوه می‎کند. بسیاری از بنگاه‎ها بدون توجه به این مسئله با مغازۀ خود مانند یک پارکینگ رفتار می‎کنند و همین امر موجب دل زدگی مشتریان خواهد شد.

جهت طراحی و بازسازی دکور بنگاه با در تماس باشید.

طراحی بنگاه
طراحی بنگاه

نکته‎ای که در طراحی بنگاه سایر موارد را تحت شعاع قرار می‎دهد، مسئلۀ امنیت آن است. از آنجا که هر نوع آسیبی به خودرو تا حد زیادی از ارزش آن می‎کاهد، لازم است تا فضا به گونه‎ای طراحی شود که برای حرکت، قدرت مانور وجود داشته باشد. این حرکت اعم از حرکت خودرو و یا افراد انسانی خواهد بود. باید فضای کافی برای عبور و مرور در محل ورودی و همچنین بخش اداری وجود داشته باشد. حتی ایجاد یک نیم طبقه در دکوراسیون بنگاه برای امور اداری بهتر است.

طراحی بنگاه
طراحی بنگاه

دکوراسیون طراحی بنگاه

در طرح طراحان داخلی و مهندسان باید مسائل ایمنی چون سیستم اطفای حریق، سیستم ضد سرقت و جایابی مناسب برای کپسول‎های آتشنشانی بدون آنکه به دکوراسیون بنگاه خودرو آسیب بصری وارد کند، مطمح نظر قرار گیرد.

دکوراسیون بنگاه
دکوراسیون بنگاه

استفاده از جزئیات در طراحی بنگاه

برای دکوراسیون بنگاه خودرو بهتر است از هر آنچه که فضا را شلوغ می‎کند پرهیز کرد. استفاده از گیاهان و گلدان‎های باریک زمینی که در عرض پنجره قرار می‎گیرند مناسب است. بهتر است ظرفیت بنگاه با توجه به موارد گفته شده از قبل مشخص شده باشد و جای هر خودرو معلوم باشد و به هیچ عنوان بر تعداد آن‎ها در محیط نمایشگاهی افزوده نشود.

طراحی بنگاه
طراحی بنگاه

به طور کلی در طراحی مغازه، نور و رنگ اهمیت زیادی دارد. در طراحی بنگاه ماشین به تبع نوع محصول، لزوم نورپردازی مناسب و رنگ‎های روشن و خنثی ضروری است. بهتر است در دکوراسیون بنگاه، قرار گرفتن اشیا به گونه‎ای باشد که در طول روز بیشترین بهره از نور طبیعی برده شود. استفاده از رنگ‎های خنثی برای مبلمان و رنگ دیوارها هم از آن جهت است که انعکاس رنگ اطراف بر روی خودرو باعث خطای دید در مورد رنگ خودرو نگردد.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا امیری

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام همیشه قصد داشتم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن ، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم، به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.