×

شست شما هم خبردار شده؟ شصتواره شهر لوازم‌خانگی است!

 • کد نوشته: 45720
 • ۱۴۰۲/۰۸/۲۴
 • دیدگاه‌ها برای شست شما هم خبردار شده؟ شصتواره شهر لوازم‌خانگی است! بسته هستند
 • برای انجام بهترین خرید سال، باید وقت‌شناس و باهوش بود. باید آن فروشگاه معتبر همیشگی را زیر نظر گرفت تا در یکی از بهترین جشنواره‌های فروش ویژه‌اش وارد عمل شد. این قانون برای هر نوع خریدی به‌ویژه خرید مهم و ضروری جهیزیه نیز هست. حالا شهر لوازم‌خانگی برای مدت ۶۰ روز جشنواره فروش جهیزیه در […]

  شست شما هم خبردار شده؟ شصتواره شهر لوازم‌خانگی است!

  برای انجام بهترین خرید سال، باید وقت‌شناس و باهوش بود. باید آن فروشگاه معتبر همیشگی را زیر نظر گرفت تا در یکی از بهترین جشنواره‌های فروش ویژه‌اش وارد عمل شد. این قانون برای هر نوع خریدی به‌ویژه خرید مهم و ضروری جهیزیه نیز هست. حالا شهر لوازم‌خانگی برای مدت ۶۰ روز جشنواره فروش جهیزیه در اقساط ۶۰ ماهه را برگزار می‌کند. شست شما هم خبردار شده؟

  چرا این شصتواره با هر جشنواره‌ای فرق دارد؟

  این شصتواره با هر جشنواره‌ای که تا الان دیده و شنیده‌اید، فرق دارد:

  • اول اینکه آن را شهر لوازم‌خانگی برگزار می‌کند. شهر لوازم‌خانگی بزرگ‌ترین مرجع تخصصی لوازم‌خانگی است. در این فروشگاه بزرگ انواع و اقسام لوازم‌خانگی از برندهای معتبر ایران و جهان عرضه می‌شود. بنابراین شما خیالتان از بابت پیداکردن کالای موردنظرتان در این شهر بزرگ راحت است.
  • دوم اینکه چون شهر لوازم‌خانگی مرجع تخصصی لوازم‌خانگی است، قیمت‌ها در آن کمترین قیمت موجود در سطح بازار است. شما در هیچ فروشگاه فیزیکی و مجاز دیگری نمی‌توانید کالاهای شهر لوازم‌خانگی را با قیمت کمتری پیدا کنید. قیمت‌ها در شهر لوازم‌خانگی تضمین‌شده است.
  • سوم و مهم‌تر از همه اینکه، شهر لوازم‌خانگی در این جشنواره کالاهایش را در اقساط ۶۰ماهه عرضه می‌کند. موردهای اول و دوم موردهایی آشنا برای همه خانواده‌های ایرانی است. همه از تنوع بی‌نظیر محصولات در شهر لوازم‌خانگی و تضمین قیمت در آن خبر دارند؛ اما هیچ‌کس انتظار ندارد این شهر بزرگ مشتریانش را غافلگیر کند و اقدام به فروش کالا در اقساط ۶۰ماهه کند.

  ورود به شصتواره شهر لوازم خانگی

  فروش اقساطی جهیزیه با شرایطی که مثلش نیست!

  یک قانون همیشگی در شهر لوازم‌‌خانگی وجود دارد: مشتری همیشه باید از خرید خود راضی باشد. در فروش اقساطی مبنای قیمت همان قیمت مصرف‌کننده است و درصدی به بهای تمام‌شده کالا اضافه نمی‌شود. خریدار صفر تا ۴۵ درصد از بهای کالا را به‌عنوان پیش‌پرداخت و مابقی را به‌صورت اقساط می‌پردازد.

  در این شهر بزرگ خبری از فروش اقساطی کالا با کارمزدهای سنگین نیست. شما فقط چیزی حدود ۱ درصد کارمزد ماهانه پرداخت می‌کنید که در مقایسه با دیگر فروشگاه‌ها به میزان قابل‌توجهی کمتر است.

  این در حالی است که مواردی مثل هزینه عملیات تقسیط، ارجاع مشتری به بانک یا اشخاص ثالث برای دریافت وام، دریافت سفته الکترونیک و… در مرجع تخصصی لوازم‌خانگی وجود ندارد. شما با شهر لوازم‌خانگی به‌راحتی می‌توانید کالاهای خانگی دلخواهتان را به دست آورید، بدون اینکه سختی پرداخت پول را احساس کنید.

  حالا تصور کنید، این شهر بزرگ در اقدامی بی‌سابقه مدت پرداخت اقساط را از حداکثر ۲۴ ماه به ۶۰ ماه افزایش دهد. این افزایش مدت اقساط در کنار همه ویژگی‌هایی است که تا الان درباره مزیت خرید از شهر لوازم‌خانگی برشمردیم. آیا برای انجام بهترین و مهمترین خرید سال از مرجع تخصصی لوازم‌خانگی ترغیب نمی‌شوید؟

  با همه امتیازهایی که این شصتواره شهر لوازم‌خانگی دارد، بد نیست به یک نکته مهم نیز اشاره کنیم. این جشنواره تنها برای مدت ۶۰ روز برگزار می‌شود. پس اگر باهوش و وقت‌شناس هستید، همین الان به سایت شهر لوازم‌خانگی مراجعه و برای این خرید بزرگ و به یادماندنی ثبت نام کنید.

  شصتواره شهر لوازم‌خانگی را نباید از دست داد!

  بعد از همه جستجوهایی که برای پیداکردن یک فروشگاه بزرگ و معتبر لوازم‌خانگی انجام می‌دهید، فقط یک نام باقی می‌ماند و آن شهر لوازم‌خانگی است. این شهر بزرگ مرجع تخصصی لوازم‌خانگی است، پس چه‌بهتر که خرید اقلام مهم و ضروری جهیزیه را از آن انجام دهید. مخصوصاً الان که شست شما هم خبردار شده و می‌دانید شصتواره شهر لوازم‌خانگی به مدت شصت روز در حال برگزاری است.

  این جشنواره بزرگ می‌تواند همه نیازهای لوازم‌خانگی شما را برای همه عمر برطرف کند. فقط کافی است به یکی از شعب شهر لوازم‌خانگی واقع در شهرهای تهران، اصفهان و ساری مراجعه یا از طریق سایت شهر لوازم‌خانگی ثبت نام کنید. شعبه مرکزی شهر لوازم‌خانگی در تهران بعد از میدان آزادی، روبروی تهرانسر واقع است.

  توجه : این مطلب آگهی تبلیغات، یک تبلیغ رپورتاژ بوده و اویم شاهانه در محتوا و محصولات آن هیچگونه نظری و مسئولیتی ندارد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.