×
×

راه‌هایی برای کوچکتر نشان دادن سینه

 • کد نوشته: 47712
 • ۱۴۰۲/۱۰/۲۷
 • دیدگاه‌ها برای راه‌هایی برای کوچکتر نشان دادن سینه بسته هستند
 • سینه به عنوان یکی از اندام‌های زنانه نقش زیادی در زیبایی اندام خانم‌ها ایفا می‌کند. داشتن سینه‌های خوش فرم و برجسته می‌تواند باعث زیبایی و جذابیت اندام خانم‌ها شده و اعتماد به نفس آن‌ها را افزایش دهد. همانقدر که داشتن سینه‌های کوچک و تخت می‌تواند تناسب اندام بانوان را برهم زده و در استایل ظاهری […]

  راه‌هایی برای کوچکتر نشان دادن سینه

  سینه به عنوان یکی از اندام‌های زنانه نقش زیادی در زیبایی اندام خانم‌ها ایفا می‌کند. داشتن سینه‌های خوش فرم و برجسته می‌تواند باعث زیبایی و جذابیت اندام خانم‌ها شده و اعتماد به نفس آن‌ها را افزایش دهد. همانقدر که داشتن سینه‌های کوچک و تخت می‌تواند تناسب اندام بانوان را برهم زده و در استایل ظاهری آن‌ها نقص‌هایی ایجاد کند، سینه‌های بیش از اندازه بزرگ نیز جلوه ناخوشایندی ایجاد می‌کنند.

  بسیاری از کاربران سوال می‌کنند که چگونه می‌توان سینه‌ها را کوچکتر از آنچه هست نشان داد. ما در این مقاله به نحوه کوچک نشان داده سینه پرداخته‌ایم و راه‌هایی برای کوچکتر نشان دادن سینه به شما معرفی خواهیم کرد که بسیار کاربردی هستند. با ما همراه باشید.

  بهترین راه برای کوچک نشان دادن سینه‌ها

  اندازه سینه‌ها در بانوان به عوامل متعددی چون ژنتیک، سن، وزن و… بستگی دارد. داشتن سینه‌های خوش فرم و برجسته آرزوی هر خانمی است اما بسیاری از افراد که سینه‌های حجیم و بزرگ دارند به دنبال راهی برای کوچک‌تر نشان دادن سینه‌ها هستند. این مسئله با توجه به اهمیت سینه‌ها در زیبایی اندام و استایل بیشتر مورد توجه و اهمیت قرار می‌گیرد.

  روش‌های مختلفی برای کوچک‌تر دیده شدن سینه‌ها وجود دارد، از عمل جراحی تا انجام ورزش‌های حرفه‌ای مختلف را می‌توان برای این کار امتحان کرد. اما انتخاب لباس زیر مناسب یکی از اقتصادی ترین، سریع‌ترین و بهترین روش‌ها برای کوچکتر نشان دادن سینه به شمار می‌رود.

  لباس‌هایی برای کوچکتر نشان دادن سین‌ها

  یکی از مهمترین اقدامات شما در کوچکتر نشان دادن سینه‌ها انتخاب سوتین مناسب است. برای این که سینه‌های شما در استایل ظاهری زیباتر به نظر برسند نیاز است که سوتین‌های مناسب با سایز خود استفاده کنید. سوتین مناسب نه تنها از افتادگی و شل شدن سینه‌ها جلوگیری می‌کند بلکه با جمع کردن سینه‌ها و لیفت آن‌ها به سمت بالا باعث خوش فرم و کوچکتر دیده شدن سینه‌های بزرگ نیز می‌شود.

  انتخاب بهترین سوتین و ارتباط آن با نحوه کوچک نشان دادن سینه

  در حال حاضر تنوع مدل و طرح در لباس‌های زیر از جمله سوتین‌ها بسیار بالا است و همین مسئله دست شما را برای انتخاب لباس مناسب باز می‌گذارد. برای خانم‌هایی که سینه‌های بزرگ دارند بهترین سوتین، سوتینی است که در کنار داشتن سایز استاندارد و مناسب، قدرت نگهدارندگی و حمایتی بالایی نیز داشته باشد. در این حالت علاوه بر جمع کردن حجم پستان داخل کاپ، سینه‌ها را به خوبی لیفت کرده و به سمت بالا می‌کشد و با فرم دهی مناسب به سینه ها، اندازه آن‌ها را کوچکتر از آنچه هست نشان می‌دهد.

  چنین سوتینی علاوه بر آراستگی اندام و زیبایی استایل، مانع از ایجاد فشار و سنگینی اندازه بزرگ سینه‌ها روی شانه، گردن و کمر شده و در طولانی مدت باعث ایجاد درد در این نواحی نمی‌شود.

  بدترین انتخاب‌ها در نحوه کوچک نشان دادن سینه

  اگرچه سوتین‌های اسفنجی و جک دار امروزه از جمله محبوب‌ترین انواع لباس زیر به شمار می‌روند اما استفاده از چنین سوتین‌هایی می‌تواند سایز سینه‌ها را بزرگتر از آنچه هست نشان دهد. خرید سوتین اسفنجی برای خانم‌هایی با اندام زنانه کوچک و متوسط توصیه می‌شود و افرادی که سینه‌های بزرگی دارند باید از این مدل سوتین‌ها دوری کنند.

  در عوض برای کوچک‌تر نشان دادن سینه‌ها می‌توان از انواع سوتین‌های فنردار توری، گیپور، سوتین‌های پلانج، سوتین‌هایی با کاپ نیمه، سوتین‌های کش پهن، سوتین‌هایی با تعداد قزن بیشتر و سوتین‌های نخی مناسب استفاده کرد. چنین سوتین‌هایی نقش مهمی در فرم دهی سینه‌ها داشته و آن را کوچکتر از سایز واقعی نشان می‌دهند.

  بهترین سوتین برای سینه‌های بزرگ و آویزان سوتین مینی مایزر است. این نوع سوتین‌ها حجم سینه‌ها را کاهش داده و آن‌ها را جمع و جورتر نشان می‌دهد. اگر با پوشیدن سوتین احساس می‌کنید که فشار روی سینه‌های شما ایجاد شده است و حرکت شما محدود شده باید در انتخاب سایز سوتین تجدید نظر کنید.

  در صورتی که سوتین انتخابی شما، به طور کامل سینه را پر نمی‌کند انتخاب مناسبی برای شما به نظر نمی‌رسد. به ویژه اگر سینه‌های بزرگ و آویزان دارید هرگز سراغ سوتین‌هایی با کاپ نیمه، سوتین‌های مدل دالبری و کاپ نیمه نروید.

  آشنایی با نحوه کوچک نشان دادن سینه به روش‌های مختلف

  اگر قصد ندارید زیر تیغ جراحی بروید و یا حوصله ورزش‌های سخت و نفس گیر را ندارید نگران نباشید، روش‌های دیگری هم برای کوچکتر نشان دادن سینه‌ها وجود دارد که نه نیازمند صرف هزینه و عوارض جسمانی است و نه رسیدن به نتیجه دلخواه در آن‌ها زمان بر است. ما در ادامه به نحوه کوچک نشان دادن سینه به شکل‌های گوناگون سریع و کم هزینه می‌پردازیم.

  استفاده از لباس‌های تیره و ساده

  بعد از خرید سوتین مناسب، شما می‌توانید با استفاده از لباس‌های رنگ تیره سینه‌های خود را کوچکتر از آنچه هست نشان دهید. رنگ‌های روشن باعث جلب توجه سینه‌های بزرگ می‌شود. همچنین لباس‌های طرح دار، گل دار و امثال آن نیز در بزرگتر دیده شدن سینه‌ها نقش مهمی دارند.

  یقه گرد نپوشید

  پوشیدن لباس‌های یقه گرد توجه زیادی را به سمت سینه‌ها جلب می‌کند، ضمن این که شکل دایره‌ای یقه باعث بزرگتر دیده شدن پهنای سینه‌ها می‌شود. بهتر است افرادی که سینه‌های بزرگی دارند از لباس‌های یقه هفت یا V شکل استفاده کنند. به این ترتیب از نظر بصری سینه‌ها تقسیم شده و کوچکتر به نظر می‌رسند.

  لباس بالاتنه گشاد

  اگر می‌خواهید سینه‌های بزرگ شما کوچکتر دیده شود، بهتر است لباس‌هایی با بالاتنه گشاد بپوشید. بلوزها و تاپ‌های تنک باعث کشیدگی پارچه در اطراف سینه می‌شوند و نگاه‌ها را به آن سمت جلب می‌کنند. این مسئله در مورد ژاکت و مانتو نیز صدق می‌کند. اگر در دوران شیردهی هستید و حجم شیر باعث بزرگتر دیده شدن سینه‌های شما می‌شود، می‌توانید با استفاده از سوتین شیردهی مناسب و لباس گشاد هم شیردهی راحت‌تری را تجربه کنید و هم از این نحوه کوچک نشان دادن سینه برای کاهش سایز بصری سینه‌ها استفاده کنید.

  استفاده از اکسسوری‌های مناسب

  یکی دیگر از روش‌هایی که می‌تواند در کوچکتر دیده شدن سینه‌ها نقش داشته باشد، استفاده از اکسسوری‌های مناسب است. مثلا گردنبندهای بلند می‌تواند نگاه مخاطب را تا سینه‌های شما بکشاند و اندازه سینه‌های بزرگ در این مسئله بسیار جلب توجه کننده خواهد بود. پس اگر سینه‌های بزرگی دارید بهترین نحوه کوچک نشان دادن سینه استفاده از گردنبندهای کوتاه است.

  استفاده از گوشواره‌های فریبنده کمک می‌کند که نگاه‌ها به جای سینه روی صورت شما خیره شود و به این ترتیب سایز سینه‌های شما دیگر جلب توجه نخواهد کرد.

  لباس آستین دار بپوشید

  یکی دیگر از کارهایی که می‌توانید برای کوچکتر نشان دادن سینه‌ها از آن استفاده کنید، پوشیدن لباس آستین دار است. لباس‌های بدون آستین باعث می‌شود که سینه‌های شما بزرگتر از آنچه هست دیده شود.

  استفاده از سوتین‌های مینی مایزر

  خرید سوتین مینی مایزر یا کاهش دهنده سایز یکی دیگر از روش‌های کوچکتر نشان دادن سینه‌ها است. همچنین سینه بندهای گنی و دارای دستک‌های پهن، سوتین‌های کش پهن و امثال آن می‌تواند با کاهش سایز دور سینه تا حدود زیادی اندازه آن‌ها را نیز کاهش دهد.

  لباس براق نپوشید

  استفاده از لباس‌هایی با پارچه براق باعث بزرگتر دیده شدن بالاتنه به ویژه سینه‌ها می‌شود. پس اگر سینه‌های بزرگی دارید که می‌خواهید کوچکتر دیده شود بهتر است سراغ لباس‌هایی با پارچه‌های مات و بدون بازتابش نور بروید.

  لباس‌های دکمه دار تنگ نپوشید

  استفاده از لباس‌هایی که دارای یک ردیف دکمه در وسط هستند به ویژه اگر مدل مورد نظر شما جذب و قالب تن باشد برای افراد دارای سینه‌های بزرگ اشتباه است. باز ماندن فضای میان دکمه‌ها در قسمت سینه لباس باعث می‌شود که حجم سینه‌ها بیشتر از آنچه هست نمایان شود. بهتر است برای کوچکتر دیده شدن سینه‌ها سراغ لباس‌های جلو بسته یا لباس‌های اورسایز بروید.

  کوچکتر دیده شدن سینه‌ها با استفاده از سوتین

  شاید بتوان گفت تأثیرگذارترین نحوه کوچک نشان دادن سینه استفاده از سوتین یا سینه بند مناسب است. در حال حاضر مدل‌های بسیار متنوع و جذابی برای تولید سوتین‌ها وجود دارد. اگر سینه‌های بزرگ دارید نگران نباشید، مدل‌های مناسب برای سینه‌های سایز بزرگ نیز وجود دارد. در ادامه به معرفی بهترین سوتین‌ها برای سینه‌های بزرگ می‌پردازیم.

  سوتین مینی مایزر

  اسم این مدل سوتین را در مقاله چندین بار تکرار کردیم و مطمئنا یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کوچکتر دیده شدن سینه‌ها خرید سوتین مینی مایزر است. این سوتین‌ها مخصوص خانم‌ها با سینه‌های بزرگ طراحی شده اند. ساختار کاپ، بندها و بند پشتی سوتین به گونه‌ای است که سینه‌ها را به خوبی پوشش داده و آن‌ها را لیفت می‌کند. در این مدل سوتین ها، سینه‌ها داخل کاپ را به خوبی پر می‌کنند و بدون ایجاد فشار، سینه‌ها فشرده‌تر می‌شوند. اساس کار این مدل سوتین‌ها بر لیفت سینه، فلت‌سازی و کشش آن است.

  سوتین‌های تورگاز

  سوتین‌های توری ضخامت بسیار کمی دارند و یکی دیگر از سوتین‌های مناسب برای کوچکتر نشان دادن سینه‌ها محسوب می‌شوند. بهتر است سراغ سوتین‌هایی بروید که داخل کاپ پد ندارند و سینه‌ها به راحتی داخل کاپ سوتین جا گرفته و حجم آن‌ها کوچکتر می‌شود.

  سوتین‌های بدون اسفنج

  اسفنج، پد و فنر‌های مدل جک برای افزایش حجم سینه‌ها به کار برده می‌شوند. بنابراین به هیچ عنوان سراغ سوتین‌های اسفنجی با اسفنج‌های حجیم نروید. سوتین‌هایی که بافت اسفنجی نازکی دارند انتخاب مناسبی به ویژه برای مجالس محسوب می‌شوند.

  سوتین‌های دانتل و گیپور

  این سوتین‌ها از نظر ویژگی به سوتین‌های توری شباهت بسیاری دارند. در برخی مدل‌های این سوتین‌ها از فنر به عنوان عامل لیفت کننده استفاده می‌شود.

  سوتین‌های ورزشی

  یکی دیگر از سوتین‌های کوچک کننده سینه، سوتین‌های ورزشی یا کپسول دار هستند. این سوتین‌ها برای انجام حرکات ورزشی و فعالیت‌های سنگین طراحی شده اند. سوتین‌های ورزشی از افتادگی و شل شدن سینه‌های بزرگ در زمان جنب و جوش و انجام حرکات ورزشی پیشگیری می‌کنند. این سوتین‌ها عموما دارای بندهای پهن در ناحیه شانه هستند و کاپ آن‌ها پهن‌تر از سایر مدل‌ها است. به این ترتیب کل بافت سینه داخل کاپ قرار گرفته و سینه‌ها کوچکتر دیده می‌شوند.

  جمع‌بندی

  انتخاب نحوه کوچک نشان دادن سینه نقش مهمی در زیباتر دیده شدن استایل خانم‌هایی با سایز سینه‌های بزرگ دارد. روش‌های مختلفی برای کوچکتر دیده شدن سینه‌ها وجود دارد که خرید سوتین مناسب، انتخاب طرح، پارچه و مدل لباس، استفاده از اکسسوری‌ها و… از آن جمله هستند.

  با توجه به این که انتخاب لباس زیر مناسب استایل خانم‌ها را با لباس مجلسی، ورزشی و روزانه شکل می‌دهد، توجه به انتخاب لباس زیر مناسب بیش از سایر گزینه‌ها مورد بررسی قرار گرفت. ما در این مقاله تلاش کردیم با اشاره به راه‌هایی برای کوچکتر نشان دادن سینه شما را در انتخاب بهترین روش یاری کنیم.

  توجه : این مطلب آگهی تبلیغات، یک تبلیغ رپورتاژ بوده و اویم شاهانه در محتوا و محصولات آن هیچگونه نظری و مسئولیتی ندارد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.