×

درون ذهن دانشجوی معماری

 • کد نوشته: 22908
 • ۱۴۰۲/۰۳/۲۵
 • دیدگاه‌ها برای درون ذهن دانشجوی معماری بسته هستند
 • درون ذهن دانشجوی معماری به گزارش طراحی ویلا : پنج سال تجربه یادگیری ذهن یک دانشجوی معماری، در واقع یک دیگ پر از احساسات ناراحت کننده ، هنر ، ایده های قابل تامل ، داستانها و تجربیات بی شمار است. پنج سالی که در یک دانشگاه معماری گذرانده اید چیزی کمتر از یک ترن هوایی […]

  درون ذهن دانشجوی معماری

  درون ذهن دانشجوی معماری

  به گزارش طراحی ویلا : پنج سال تجربه یادگیری ذهن یک دانشجوی معماری، در واقع یک دیگ پر از احساسات ناراحت کننده ، هنر ، ایده های قابل تامل ، داستانها و تجربیات بی شمار است. پنج سالی که در یک دانشگاه معماری گذرانده اید چیزی کمتر از یک ترن هوایی نیست که شما را متقاعد می کند تا ارزشهای پنهان و اهداف مختلف را پیدا کنید. اما مانند همه چیز ، معماری نیز مزایا و معایب خود را دارد. این حرفه رضایت شما را از طراحی رویای شخصی فراهم می کند ، اما برخی از سخت ترین و سخت ترین دوران زندگی شما را نیز به شما ارائه می دهد. سواری متلاطم باعث ایجاد تحولی در نحوه درک فرد از محیط می شود. ترکیبی از نشاط ، صبر و سخت کوشی ، آیا موافق نیستید؟

  ضوابط شهرداری در طراحی معماری

  سال اول دانشجویی معماری

  سال اول دانشجوی معماری

  در دانشگاه معماری می تواند ترسناک و در عین حال الهام بخش باشد. این مانند یک اغتشاش شدید است ؛ مکانی جدید با ظاهرها و تعاملات جدید همراه با اشتیاق برای کشف ، افشاگری و برداشتن اولین گام ها در جهت خالق شدن. مسافرت ، طراحی ، تحقیق ، نوشتن – شما همه این کارها را انجام می دهید. یکی دنیای طراحی استودیوها را کشف می کند ، که ویژگی های خاص خود را دارند و همه چیز را از ترکیب خط در فضا تا درک اجزای تشکیل دهنده آجر می آموزند. سال اول در مورد آزادی برای خلاق بودن و ایجاد دوستی برای یک عمر است!

  سال دوم دانشجویی معماری

  با شروع سال دوم دانشجوی معماری ، انتظارات از طرح های کمتر حدس زده آغاز می شود و دانش آموزان را به سمت چرخه ای بی پایان از کشش شبانه سوق می دهد. برخی شروع به کسب مهارت های نرم افزاری از منابع مختلف می کنند ، برخی سعی می کنند تخصص خود را در زمینه طراحی دستی کامل کنند و برخی دیگر خود را به جذب تاریخ معماری می اندازند. هیئت داوران خشن به نظر می رسند زیرا هیچ داور با مفاهیم شما مطابقت ندارد و مجدداً همراه هر دانش آموز می شود.
  در پایان سال دوم ، همه هنر دریافت انتقاد با لبخند ، گفتگوی سازنده ، کسب پشتکار و البته برجستگی یک خواب ۸ ساعته را درک می کنند.

  مراحل ساخت ساختمان

  سال سوم دانشجویی معماری

  با سال جدید ، مسئولیت های سرسختانه و بینش نسبت به نکات فنی در معماری می آید. خط نقره ای در بین این موارد خوشحالی در انتخاب رشته های انتخابی جذاب ، تجلیل از تجربه در ناسا و یک سفر اجباری آموزشی است. دانشجوی معماری امسال درک افراد را به روشهای نامحدود تغییر می دهد زیرا فرد در مورد موضوعاتی مانند زبان محلی ، پایداری ، خدمات – که همه آنها رویکرد طراحی شما را شکل می دهد – آگاهی می یابد. برخی از افراد تمایل ، گرسنگی نوآوری در طرح های خود را ایجاد می کنند و برخی تمایل دارند تمرکز خود را بر حوزه های مرتبط/غیر مرتبط با معماری تغییر دهند.
  پایان سال جاری میلادی به دلیل سوال بزرگ بعدی – چگونه می توان نمونه کار برجسته ای را ایجاد کرد و به کارآموزی در شرکت های مشهور رفت؟

  سال چهارم دانشجویی معماری

  دانشجوی معماری سال چهارم با فشار و چشم اندازهای فزاینده ، از “تقریبا معماران” استقبال می کند. همه روز و شب کار می کنند ، تا آثار ارسالی را تکمیل کنند ، آن مجموعه کامل را ایجاد کنند و با معماری که احتمالاً یک بت است کارآموزی کنند. همه منتظر پیشرفت ، زندگی اداری و کشف همه چیز در مورد مکان جدید هستند. از جمله موارد دیگر ، امسال به شما می آموزد که وقت خود را با مهربانی مدیریت کنید و مهارت های طراحی و ارتباط خود را به بازار عرضه کنید. فرد این فرصت را دارد که نحوه کار شرکت ها ، طرز فکر مشتری ، مهارت های شبکه ای و چگونگی عجیب و رقابتی بودن همه چیز در بازار معماری را درک کند.
  در اواخر سال جاری ، دانش آموزان زمان زندگی خود را گذرانده اند ، اما دانشکده معماری آخرین ترفند را در آستین خود دارد.

  آموزش ساخت گلخانه

  سال پنجم دانشجویی معماری

  معمولا سال پنجم دانشجوی معماری در دانشگاههای ایران اتفاق نمی افتد برای دانشگاه های خارج از ایران صدق میکند.

  دانشجوی معماری آخرین قدم برای گرفتن مدارک تحصیلی ، تمام سخت کوشی و شب های بی خوابی شما تقریباً نتیجه بخش است-زمانی که تمام دانش و مکالمات خود را با هم جمع کنید تا دو برابر سخت تر کار کنید زیرا سال پنجم سال پایان نامه و پایان نامه است. از تصمیم گیری در مورد موضوع تک نگاری گرفته تا انتخاب سایت ، نظرسنجی ، انجام مصاحبه ، سفر برای مطالعات موردی و در نهایت طراحی با جزئیات دقیق-همه چیز عجولانه و در عین حال التقاطی به نظر می رسد زیرا این آخرین باری است که شما به عنوان یک دانش آموز این کار را انجام می دهید.
  دانشجوی معماری امسال تمام نوستالژی های چهار سال گذشته را به ارمغان می آورد-شما بیشتر کار می کنید ، مسئولیت های خود را به عنوان بزرگترین گروه انجام می دهید و کمی بیشتر از وقت خود را با دوستان خود لذت می برید. همه برای یک آخرین هیئت داوران نهایی آماده می شوند ، و چه کاملاً آماده باشید و چه نباشید ، دنیای معماری صدف شما می شود.

  دانشجوی معماری

  دانشجوی معماری

  تصمیمات ، اشتباهات و حسرت ها

  دانشجوی معماری کار آسانی نیست. هنگام طراحی و طراحی ، باید چندین چشم انداز را بفهمید و به کار بگیرید و اصالت را به میز بیاورید. تمام اشتباهاتی که ما در طول این پنج سال مرتکب می شویم برای پیشرفت ما ضروری است زیرا هر تصمیمی به ما کمک می کند تا همان باشیم که هستیم. شاید ، در پایان ۵ سال ، نگرش توانمندی داشته باشید ، با واقع گرایی دائمی که ممکن است به شما در حل معضل استثنایی شهرنشینی یا ایجاد نظریه های پایداری جدید کمک کند. ممکن است بخواهید شرکت خود را راه اندازی کنید یا قلمروهای جدیدی از معماری را از طریق سفر ، عکاسی یا نوشتن کشف کنید.
  در پایان ، اعتقاد به پیروی از درسها شما را به موفقیت می رساند.

  پروانه ساخت

  دانشجوی معماری برای شما هیچ وقت دیر نیست

  دانشجوی معماری شما وقتی به دنبال پیروی از اشتیاق خود هستید ، بهترین خود می شوید چرا که چرا پشیمانی را در ابتدا از عدم توجه به آن بر می دارید؟ همه چیز در جهان سخت است تا زمانی که برای آن کار نکنید ، و معماری نیز همینطور است.
  دانشجوی معماری یادگیری درباره آن چیزی کمتر از یک هدیه نیست ، به یک معنا ، ادغام شعر و تجربیات یک انسان ، با آگاهی از الزامات فضایی. تصور فضاها فقط یک موضوع پیش بینی بصری نیست. این فرآیند تجسم ، شناسایی و احساس موجودیت به عنوان امتداد خیالی است. بنابراین ، برای همه دانش آموزان و فارغ التحصیلان ، تصور کنید که در چه کاری بهترین هستید ، ایده ها را بررسی کنید و امروز به خود فرصت یادگیری بدهید.

  منبع : https://architecturechat.com/blog/inside-the-mind-of-an-architecture-student/

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.