×
×

بهترین رنگ ورق شیروانی برای سقف(راهنمای 100%کامل)

 • کد نوشته: 41026
 • ۱۴۰۱/۱۲/۲۲
 • دیدگاه‌ها برای بهترین رنگ ورق شیروانی برای سقف(راهنمای 100%کامل) بسته هستند
 • هنگام انتخاب ورق های سقفی که برای ملک خود می خواهید، موارد زیادی را باید در نظر بگیرید که یکی از مهمترین آنها انتخاب بهترین رنگ ورق شیروانی برای سقف است لذا ما قصد داریم آموزش گام به گام و راهنمای کامل انتخاب بهترین، زیباترین و متناسب‌ترین رنگ برای حلب یا ورق سقف شیروانی خانه، […]

  بهترین رنگ ورق شیروانی برای سقف(راهنمای 100%کامل)

  هنگام انتخاب ورق های سقفی که برای ملک خود می خواهید، موارد زیادی را باید در نظر بگیرید که یکی از مهمترین آنها انتخاب بهترین رنگ ورق شیروانی برای سقف است لذا ما قصد داریم آموزش گام به گام و راهنمای کامل انتخاب بهترین، زیباترین و متناسب‌ترین رنگ برای حلب یا ورق سقف شیروانی خانه، ویلا و ساختمان را در اختیارتان قرار دهیم. قبل از هر چیز شما باید در مورد جنس ورق شیروانی سقفی، سبک و نوع آن(ورق طرحدار سینوسی موجدار، طرح سفال، ذوزنقه‌ای و یا ساده و صاف)، تصمیم بگیرید. نکته مهم دیگر، شرایط محیطی و اقلیمی(میزان بارندگی، آب وهوا و …) و نوع کاربری ساختمان(ویلا، خانه روستایی، کارگاه، …) است که بر انتخاب نوع سقف ساختمان موثر است. ما فرض را بر آن می‌گیریم شما تمام این مسائل را بررسی کرده‌اید و تصمیم‌ نهایی خود را گرفته‌اید و حال می‌خواهید بهترین ورق رنگی شیروانی سقف ویلا، خانه، سوله و یا هر ساختمان دیگر را انتخاب و خرید نمایید.

  نکات مهم در انتخاب بهترین رنگ ورق شیروانی برای سقف ویلا، خانه

  حال بیاید به بررسی چند نکته و سوال که بر انتخاب ورق رنگی شیروانی تاثیر دارند بپردازیم:

  بهترین رنگ ورق سقف شیروانی با توجه به شرایط اقلیمی و آب‌و‌هوایی

  به منطقه اطراف که ملک شما در آن واقع شده است نگاهی بیندازید. آیا درختان، ساختمان های دیگر یا زمین های کشاورزی اطراف آن را احاطه کرده اند؟ نوع مناظری که ملک و ساختمان شما را احاطه کرده است می‌تواند نشانگر خوبی از نوع رنگ‌هایی باشد که باید به آن توجه کنید تا به خوبی با آن منطقه ترکیب شود. برای مناطق سرسبز پوشیده از درخت مانند مناطق جنگلی شمال ایران، رنگ شیروانی سبز برای سقف ویلا و خانه شما، انتخاب مناسبی است. یا برای مناطق روستایی، رنگ خاکستری یا آبی می‌تواند تضاد خوبی به سبزی که اطراف آن را احاطه کرده است اضافه کند.

  ساختمان‌های موجود در زمین‌های کشاورزی، با حلب شیروانی طرح سفال قهوه ای سوخته و یا شیروانی قرمز عالی به نظر می‌رسند، زیرا این رنگ‌ها ظاهری سنتی و روستایی برای این نوع ساختمان‌ها ایجاد می‌کنند. همچنین ورق شیروانی رنگ‌ سفید و خاکستری، بهترین رنگ ورق شیروانی برای سقف در مناطق مسکونی پر از ساختمان هستند.

  همچنین با افزایش دما در سطح جهان، کنترل گرما با سقف مهم است. به عنوان مثال، یک سقف شیروانی رنگی مناسب می‌تواند با انعکاس گرما به کاهش دما و پایین نگه داشتن قبض برق نیز کمک کند. به طور کلی، رنگ های تیره سقف شیروانی گرما را جذب می‌کنند، در حالی که ورق های سقف با رنگ های روشن تر آن را منعکس می‌کنند.

  بهترین ورق رنگی سقف شیروانی در محدوده بافت‌های تاریخی

  ساختمان‌ها در مناطق حفاظت‌شده، اکثراً قوانین متفاوتی برای ایجاد تغییرات در ساختار بیرونی و داخلی دارند. مناطق حفاظت شده از منافع معماری و تاریخی یک مکان محافظت می کنند.

  اگر ملک شما در یک منطقه حفاظت شده است، احتمالاً برای تغییر ملک به رضایت و تأیید شهرداری و یا هر سازمان مربوطه نیاز دارید. شما باید نمونه هایی از ورق های سقف انتخابی خود را در اختیار سازمان مربوطه قرار دهید تا آنها بتوانند نقشه های شما را تایید کنند. رنگ‌ها نقش مهمی در حفظ ساختمان‌های اصلی دارند، بنابراین انتخاب ورق‌های سقفی رنگی که با رنگ املاک محدوده بافت تاریخی مطابقت دارند، شانس بیشتری برای کسب مجوز به شما می‌دهد.

  انتخاب ورق رنگی شیروانی هماهنگ با ساختمان‌های همسایه

  هماهنگی ظاهر و نمای سازه با ساختمان‌های همسایه از منظر زیبایی شناسی بسیار مهم است و اگر قصد فروش ملک را دارید، این موضوع می تواند بر تصمیم خریدار بسیار تاثیرگذار باشد. با این اوصاف، بهتر است رنگی را برای سقف شیروانی خود انتخاب کنید که در هماهنگی با محیط اطراف جذاب به نظر برسد و مناسب ملک شما باشد. این کار همسایگان شما را خوشحال می کند و فروش آن را آسان تر می کند.

  به عنوان مثال، برخی از ورق های رنگی سقف دارای جلوه کاشی هستند و آنها را شبیه سقف های کاشی کاری شده می کنند. اینها در مناطق مسکونی بسیار بهتر جا می گیرند زیرا با املاک اطراف مطابقت دارند. بهترین انتخاب رنگ برای ورق سقفی این است که سعی کنید با استفاده از رنگ‌های کلاسیک املاک مسکونی مانند قرمز یا خاکستری، با محیط اطراف هماهنگ شوید. برای خانه های آجری مدرن، رنگ های روشن و متناسب با آجر می تواند انتخاب خوبی باشد.

  شیب سقف

  شیب سقف می تواند بر روی رنگی که برای ورق های سقف خود انتخاب می کنید تأثیر بگذارد، زیرا سقف با شیب های تندتر از اطراف بیشتر قابل دید است. برای یک سقف شیروانی با شیب کم، احتمالاً به اندازه سقف شیبدار نیاز نیست که در مورد انتخاب رنگ ورق سقف فکر کنید. در این سناریوها، قبل از انتخاب ورق رنگی شیروانی، به ویژگی‌های اطراف ساختمان نگاه کنید و محیط را در نظر بگیرید.

  ساختمان خود را با ورق رنگی شیروانی تصور کنید.

  این مورد ممکن است بیهوده به نظر برسد، زیرا تا زمانی که نصب و اجرای سقف شیروانی رنگی تمام نشود، به طور دقیق نمی‌دانید چه در انتظارتان است. مدتی را صرف جستجوی تصاویر سقف های مشابه با رنگ انتخابی خود کنید تا ببینید محصول نهایی حدودی چگونه به نظر می رسد.

  انتخاب بهترین رنگ برای ورق شیروانی سقف و خرید انواع ورق رنگی شیروانی

  ما در صنایع فولاد توفیقی انواع ورق رنگی شیروانی سقف در طرح‌ها و اندازه‌های متنوع(ورق رنگی سینوسی و موجدار و ذوزنقه، ورق رنگی طرح سفال، حلب رنگی صاف و ساده) را با بهترین و ارزان‌ترین قیمت شیروانی فلزی به خریداران و مشتریان عرضه می کنیم. تمامی ورق های ما از مرغوب ترین فولاد ساخته شده اند و تمامی محصولات ما مطابق با مقررات محصولات ساختمانی هستند، بنابراین می توانید با خیال راحت از ما خرید کنید. جهت مشاوره و راهنمایی برای انتخاب بهترین رنگ ورق شیروانی برای سقف ویلا، خانه، سوله و سایر ساختمان‌ها، خرید بدون واسطه و یا استعلام قیمت روز ورق رنگی شیروانی با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

  توجه : این مطلب آگهی ساختمان، یک تبلیغ رپورتاژ بوده و اویم شاهانه در محتوا و محصولات آن هیچگونه نظری و مسئولیتی ندارد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.