×

قیمت بازسازی خانه، تخمین هزینه بازسازی ساختمان

 • کد نوشته: 3613
 • ۱۴۰۲/۰۳/۰۶
 • ۳ دیدگاه
 • بازسازی ساختمان بازسازی ساختمان، بازسازی منزل در تهران را به ما بسپارید. طراحی قبل از اجرا‍ انواع امور بازسازی فضاهای اداری مسکونی تجاری دکوراسیون داخلی و طراحی فضا و معماری داخلی و خارجی منزل کلیه امور اجرایی نظیر: انواع کفپوش، سقف کاذب، کاشی و سرامیک و… تغییرات پلان داخلی تاسیسات الکتریکی و مکانیکی نقاشی، کاغذ […]

  قیمت بازسازی خانه، تخمین هزینه بازسازی ساختمان

  بازسازی ساختمان

  بازسازی ساختمان، بازسازی منزل در تهران را به ما بسپارید. طراحی قبل از اجرا‍ انواع امور بازسازی فضاهای اداری مسکونی تجاری دکوراسیون داخلی و طراحی فضا و معماری داخلی و خارجی منزل کلیه امور اجرایی نظیر:

  انواع کفپوش، سقف کاذب، کاشی و سرامیک و… تغییرات پلان داخلی تاسیسات الکتریکی و مکانیکی نقاشی، کاغذ دیواری و دیوار پوش های مدرن کابینت و دکوراسیون چوبی پنجره ۲ جداره بازسازی و شستشو نما ساختمان تعویض و نوسازی موتور و کابین آسانسور مطابق با بودجه و فضای محیط شما بهترین ها را برایتان رقم میزنیم.

  همان طور که از اسم بازسازی جزئی ساختمان می آید متوجه خواهیم شد که بازسازی در سطح محدود می باشد. به صورت کلی بازسازی ساختمان را می توانیم به مجموعه فعالیت هایی بگوییم که با همکاری یک نفر یا چند نفر برای افزایش طول عمر یک بنا انجام می گیرند. بازسازی ساختمان می تواند هدف های مختلفی داشته باشد و به صورت کلی و جزئی انجام گیرد.

  همچنین بازسازی  می تواند به منظور افزایش طول عمر ساختمان انجام شود بدون آن که کل ساختمان تخریب گردد. برای توضیح کلی تر می توانیم بگوییم بازسازی به مجموعه اقداماتی گفته می شود که سبب ماندگاری هرچه بیشتر ساختمان می گردد.

  بازسازی ساختمان خانه های قدیمی ، مغازه ، دفترکار ، ویلا ، آپارتمان و …

  انجام تمامی خدمات بازسازی ازصفر تا صد به صورت کلی و جزیی

  جهت بازسازی با ما در راتباط باشید. ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

   

   

  بازسازی ساختمان

  بازسازی ساختمان

  این ویدیو به شما کمک میکند تا… ببینید!!!

   

  توجه: نمونه کارهای بازسازی زیاده به علت سرعت سایت از طریق واتس آپ برای شما عزیزان ارسال میگردد.

  بازسازی ساختمان

  بازسازی ساختمان

  تمامی مشاورات ما به کارفرما کاملا رایگان می باشد هرگونه سوالی دارید میتوانید با ما تماس گرفته و به سوالات خود پاسخ دریافت کنید. و بیشترین سوالاتی که از ما میپرسند هزینه بازسازی ساختمان چقدر هزینه میبره؟ این سوال رو باید بعد از بازدید و درخواست از پروژه به کارفرما اطلاع دهیم.

   جهت خدمات بازسازی تماس حاصل فرمائید.

  ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  هر کسی که قصد انجام بازسازی خانه خود را داشته باشد، در اولین مرحله بحث هزینه بازسازی خانه برایش برجسته تر از موضوعات دیگر است. بازسازی خانه به نسبت نوسازی و ساخت خانه جدید هزینه های کمتری در پی دارد.

  برای همین است که افرادی که تمایل به ایجاد تغییراتی در محل زندگی خود دارند؛ روش بازسازی خانه را روشی کم هزینه تر و به صرفه تر از لحاظ اقتصادی می دانند. عوامل زیادی بر برآورد هزینه خانه نقش دارند.

  بازسازی ساختمان

  بازسازی ساختمان

  هزینه بازسازی آشپزخانه

  کم هزینه بازسازی ساختمان ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومان
  هزینه متوسط بازسازی ساختمان ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان
  هزینه بالا بازسازی ساختمان ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان

  بیشترین هزینه برای بازسازی آشپزخانه شامل کابینت و تاسیسات ، نصب و راه اندازی ، لوازم خانگی ، میزهای نهار خوری و کفپوش است.

  بازسازی ساختمان

  بازسازی ساختمان

  هزینه های متوسط ​​هزینه های معمول آشپزخانه شامل موارد زیر است:

  بازسازی کابینت:

  • کابینت ساده (۱.۰۰۰.۰۰۰ تا ۱.۵۰۰.۰۰۰ میلیون تومان)
  • کابینت متوسط (۱.۵۰۰.۰۰۰تا ۲.۵۰۰.۰۰۰ میلیون تومان)
  • کابینت با کیفیت بالا ( ۲.۵۰۰.۰۰۰ تا ۵.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان)
  بازسازی ساختمان

  بازسازی ساختمان

  بازسازی کفپوش:

  • کاشی و سرامیک (۲۵۰ تا ۵۰۰ هزار تومان برای هر متر مربع)
  • سنگ (۳۰۰ تا به بالا برای هر متر مربع)
  • چوب (۳۰۰ تا به بالا برای هر متر مربع)

  این هزینه ها متوسط ​​صنعت ساختمان هستند و شامل هزینه مصالح و نصب می شوند. هزینه های شما ممکن است متفاوت باشد.

  بازسازی ساختمان

  بازسازی ساختمان

  هزینه بازسازی حمام

  کم هزینه بازسازی ساختمان ۱۰ میلیون تومان
  هزینه متوسط بازسازی ساختمان ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان
  هزینه بالا بازسازی ساختمان ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان

  متداول ترین به روزرسانی های بازسازی ساختمان حمام و قیمت متوسط ​​آنها شامل موارد زیر است:

  • شیرآلات ۱ تا ۱۰ میلیون تومان
  • توالت: ۱ تا ۵ میلیون تومان
  • دوش / وان: ۳ تا ۲۰ میلیون تومان
  • کاشی: ۱ تا ۳ میلیون تومان
  • روشنایی: ۱ تا ۳ میلیون تومان

  هزینه بازسازی اتاق خواب

  کم هزینه بازسازی ساختمان ۵ تا ۱۰ میلیون تومان
  هزینه متوسط بازسازی ساختمان ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان
  هزینه بالا بازسازی ساختمان ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان

  جهت بازسازی پروژه های ساختمانی با ما تماس بگیرید. 

  ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  بازسازی ساختمان

  بازسازی ساختمان

  1. در وحله اول بازید از پروژه و مشاوره به کارفرما
  2. اعلام بودجه به کارشناس ما
  3. برنامه ریزی و دریافت لیست کارها
  4. بیمه ساختمان و بیمه بی نام ضرر نمیکنید هیچ وقت
  5. جمع آوری لوازم اضافی ساختمان
  6. خاموشی و قطعی آب برق گاز
  7. برق و آب به صورت جداگانه از همسایه یا از حیاط کشیده شود.
  8. تخریب کلیه کارهای اولیه
  9. دیوار چینی
  10. برق کاری
  11. تاسیسات لوله کشی آب و گاز
  12. گچ کاری
  13. کابینت
  14. نقاشی ساختمان
  15. کاغذ دیواری
  16. نصب تزئینات
  17. نظافت وغیره…
  18. کلید تحویل
  19. بازسازی ساختمان
  بازسازی ساختمان

  بازسازی ساختمان

  در این مرحله از بازسازی ساختمان معمولا بعد از بیمه کردن ساختمان و شخص شروع میگردد حتما بایستی الزامات ایمنی کاملا رعایت گردد و در حین کار از همسایه های ساختمانی کسب اجازه و ساعت های مشخصی برای اینکار در نظر گرفته شود حتما قبل از شروع ساختمانی از صاحب خانه درخواست کنید در جلسه ای به همسایگان خود اطلاع دهند و ساعت مشخصی برای کارهای پر و صدا در نظر گرفته شود.
  معمولا نسب به تجربه در این مواقع بین ۱۰ تا ۱۳ ظهر و ۱۵ ظهر تا ۱۷ بعد از ظهر ساعت مناسبی برای کارهای پر و صدا میباشد و هر روز سعی کنید محوطه و راه پله یا از هرجایی که کارگران و استاد کاران در حال رفت و آمد هستند نظافت کنید تا همسایه ها شاکی نشوند و سعی کنید طبق برنامه کار پیش برید و سریعترین زمان ممکن پروژه خود را تحویل دهید.
  بازسازی ساختمان قبل از حمل نخاله سعی کنید نخاله هارا در گونی به وزن کم بارگیری و آماده کنید حدالامکان سعی کنید در گوشه از ساختمان تمامی نخاله هارا جمع کنید و یکباره ببرید تا کاهش هزینه داشته باشید…
  و با یک خاور یا یک نیسان ساعتی رو مشخص کنید جهت حمل بارهای نخاله تحت هیچ شرایطی نخاله های خود را به سمت کوچه یا خیابان نریزید چون که مامورین شهرداری به شما هشدار جهت دریافت عوارض نوسازی را میدهند و حق پلمپ پروژه را دارند.
  بازسازی ساختمان

  بازسازی ساختمان

  بازسازی ساختمان ممکن است کارفرما ۱۰۰ ها ایده برای بازسازی یا نوسازی داشته باشند بهتر است با مهندس طراح ما هماهنگی لازم انجام گیرد تا شما را به ایده های خود نزدیک تر کنند ما در تمامی پروژه ها قبل از انجام هرگونه اجرائی به کارفرما طراحی سه بعدی پروژه را نشان میدهیم.
  بازسازی ساختمان

  بازسازی ساختمان

  و بعد از تایید کارفرما شروع به کار میکنیم. و ما فضا به فضا را برای کارفرما طراحی میکنیم و این طراحی کاملا رایگان میباشد البته بستگی به حجم پروژه هم دارد.

  بازسازی ساختمان در تهران شامل بناهای قدیمی یا کلنگی یا تازه ساخت صورت میگیرد و تیم ما این خدمات را به صورت حرفه ای ارائه میدهد.
  بازسازی ساختمان

  بازسازی ساختمان

  بازسازی در تهران و بازسازی در کرج توسط تیم ما انجام میگیرد هیچ محدودیتی برای این مناطق تا هشتگرد و تا دماوند نداریم تیم ما طبق زمانبندی که در دفتر انجام میدهیم پیشرفت کار را خواهند داشت و تیم ما تیم مجرب و کار بلد در هر زمینه متخصص خود کار میکنند.

  بازسازی ساختمان بناهای قدیمی معمولا نوسازی میخواهند تا بازسازی ساختمان واقعا بازسازی این ساختمان ها اصلا به صرفه نخواهد بود برای اقدام به نوسازی حتما ار نزدیک ترین دفاترخدمات الکترنیکی اقدام به دریافت برگه نوسازی کنید و بعد از ارائه دستور آن را در اختیار ما قرار دهید تا تیم ما شروع به طراحی کنند و بعد از تایید نقشه ها و صدور پروانه ساختمانی اقدام به اجرا میکنیم.

  اکیپ بازسازی ساختمانی عبارتند از:

  1. مهندس مشاور
  2. مهندس طراح
  3. مهندس مجری
  4. یا پیمانکار مجری
  5. کارگر دائمی 
  6. نگهبان در صورت لازم
  7. استادکاران متخصص
  8. بازسازی ساختمان

  بازسازی آشپزخانه

  بازسازی آشپزخانه

  مدت زمان بازسازی ساختمان 

  برای بازسازی ساختمان کلی صفر تا صد حدودا ۱۵ تا ۶۰ روز کاری زمان نیاز است و این زمان بستگی به خواسته های کارفرما از تیم ما دارد.

  به طور متوسط ​​، انجام یک پروژه کامل نوسازی ( یعنی بکوبی و بسازی ) برای هر طبقه ۶ تا ۱۲ ماه طول می کشد ، اما همه اینها به اندازه و پیچیدگی کلی پروژه و همچنین افرادی که برای انجام کار استخدام می کنید و میزان کار شما بستگی دارد. .

  ما مقدار قابل توجهی از زمان را صرف برنامه ریزی برای هر یک از پروژه های خود می کنیم. این زمان برنامه ریزی باید شامل تعیین شرایطی باشد.

  بازسازی هال

  بازسازی هال

  بازسازی ساختمان درصد پیمانکاری به هزینه پروژه – مدت زمان – مسافت – وغیره… مربوط میباشد معمولا بین ۱۵ تا ۲۵ درصد قرارداد بسته میشود.

  مراحل بازسازی ساختمان سرویس بهداشتی

  بازسازی ساختمان لوله کشی و بررسی لوله ها: اگر در حال انجام بازسازی خانه خود هستید برای بازسازی سرویس بهداشتی باید منبع آب یا برق ساختمان را قطع کنید و سپس اقدام به تعویض لوله ها بکنید.

  بازسازی ساختمان عایق بندی: به خاطر رطوبت در فضای سرویس بهداشتی عایق بندی و استفاده از متریالی که آب آن ها را از بین نبرد بسیار مهم است. استفاده از چند لایه عایق برای حفاظت از بنا بسیار مهم است.

  بازسازی ساختمان کاشی دیوار و کف: کاشی هایی که در حمام استفاده می شود معمولا ابعاد خاصی دارد. انتخاب رنگ و طرح آن بر عهده خود شماست.

  بازسازی ساختمان شیرآلات: برای انتخاب شیرآلات علاوه بر سلیقه شما بستگی به نوع طراحی و چیدمان سرویس بهداشتی نیز دارد. در بازار انواع و اقسام شیرآلات وجود دارد.

  در ورودی عایق رطوبت: برای انتخاب در سرویس بهداشتی باید از در هایی استفاده شود که ضد رطوبت باشد و با قرار گرفتن در محیط مرطوب از شکل طبیعی خود خارج نشود.

  بازسازی ساختمان کابین دوش: یکی از المان های زیبایی حمام های امروزی استفاده از کابین دوش است.  کابین دوش، حمام شما را مرتب تر جلوه می دهد و مانع پراکنده شدن قطرات آب به هنگام دوش گرفتن می شود.

  بازسازی ساختمان هواکش: وجود هواکش در سرویس بهداشتی بسیار لازم است. هواکش بو و بخار را به بیرون هدایت می کند.

  بازسازی ساختمان سیستم گرمایشی: در حمام به خصوص در فصل زمستان به یک سیستم گرمایشی نیاز است. رادیاتور ضد آب و حوله خشک کن از وسایل مورد استفاده در حمام و سرویس بهداشتی است.

  بازسازی ساختمان سنگ آستانه: سنگ آستانه مانع خروج آب از سرویس بهداشتی می شود برای همین پس از اتمام کار های ساخت و تعمیر سرویس بهداشتی آخرین مرحله نصب سنگ آستانه است.

  مدارک لازم مجوز بازسازی ساختمان 

  • اصل و کپی سند ملک
  • کپی شناسنامه و کارت ملی مالک
  • کپی بنچاق ملک
  • جوابیه آتش نسانی و بیمه
  • تکمیل فرم درخواست بازسازی خانه

  مجموعه اویم شاهانه با سال ها تجربه در زمینه بازسازی ساختمان خانه به همراه متخصصان و کارکنان متعهد مراحل بازسازی خانه شما را با دقت و سرعت انجام داده و با شفافیت بالا در بحث هزینه ها و ارائه پیش فاکتور و ریز قیمت هر مرحله از کار جای نگرانی برای شما باقی نمی گذارد. شما می توانید از بازسازی خانه خود در کنار تیم اویم شاهانه لذت ببرید و در نهایت به خانه دلخواه خود برسید.

  چرا باید به بازسازی خانه کلنگی اهمیت دهیم ؟

  بازسازی خانه کلنگی امری طبیعی و غیرقابل اجتناب است. زیرا همه خانه ها حتی کاخ ها و قصر ها نیز پس از مدتی فرسوده شده و نیاز به بازسازی دارند.

  هزینه بازسازی خانه کلنگی نسبت به خرید خانه بسیار مقرون به صرفه تر می باشد و یکی از دلایل محبوبیت بازسازی خانه های قدیمی همین امر است.

  شما با بازسازی خانه کلنگی خود می توانید ضمن صرفه جویی در هزینه ها، بدون تغییر محل زندگی فعلی، صاحب خانه ای جدید بشوید که این امر نیز دیگر مزیت بازسازی خانه های کلنگی شما می باشد

  همچنین بازسازی خانه میتواند به واسطه فروش و یا اجاره آن محل برای شما سودآوری کند چون اکثر خانه های کلنگی دارای حیاط بوده و متراژ بالایی نیز دارند. با بازسازی آنها می توان خانه ای متمایز از خانه های آپارتمانی امروزی داشت .

  و یا حتی با تغییر کاربری خانه کلنگی از مسکونی به تجاری می توان برای خود سود آوری کرد.

   

  هزینه بازسازی خانه کلنگی

  بازسازی خانه کلنگی کاری بسیار حساس و دقیق می باشد و در ابتدای کار باید با افرادی متخصص در این زمینه مشورت شود که برای این امر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

  در مرحله بعدی کارشناسان میزان فرسودگی و نوع بازسازی ساختمان را مشخص می کنند. البته این تشخیص برای هر خانه میتواند متفاوت باشد و به فاکتور های مختلفی مانند :

  • بازسازی ساختمان میزان قدمت خانه
  • بازسازی ساختمان متراژ خانه
  • بازسازی ساختمان میزان فرسایش
  • بازسازی ساختمان محل قرار گیری و … بستگی دارد.

  سپس معماران نقشه بازسازی را طبق سلیقه شما و به طور اصولی تعیین می کنند.

  همچنین باید از سلامت لوله کشی های آب،گاز و سیم کشی های برق اطمینان حاصل کرد. و حین بازسازی نکات ایمنی برای آسیب ندیدن این اجزاء به خوبی رعایت شود

  قبل از شروع بازسازی و تخریب خانه کلنگی لازم به اخذ مجوز های لازم است که همانطور که میدانید کمی نیاز به صبر و حوصله دارد اما شدنی است و پس از گرفتن مجوز های لازم مرحله تخریب و بازسازی ساختمان شروع میشود.

  در این مرحله از کار به دلیل بافت فرسوده و امکان آسیب دیدن بخش هایی از سازه، باید نکات ایمنی به خوبی رعایت شوند و در صورت امکان و در بازسازی های اساسی ساکنان خانه در منزل نباشند. در این مرحله علاوه بر احتمال آسیب به ساختمان خود، احتمال آسیب رسیدن به ساختمان های همسایه نیز وجود دارد.

  البته جای نگرانی نیست. اگر امر بازسازی خانه کلنگی را به افراد متخصص سپرده باشید، روند کار به صورت اصولی و با رعایت نکات ایمنی پیش خواهد رفت.

  برای اینکه بازسازی خانه به بهترین شکل به پایان برسد بهتر است از مصالح با کیفیت استفاده شود تا عمر بازسازی ساختمان شده بیشتر شود.

  هزینه بازسازی خانه کلنگی چه مقدار است ؟

  همانطور که برای شما عزیزان بازگو کردیم هزینه بازسازی خانه کلنگی بسیار مقرون به صرفه تر از خرید یک خانه جدید، علی الخصوص امروزه که قیمت آپارتمان های نوساز سر به فلک کشیده است.

  شما می توانید به طور ذهنی با در نظر گرفتن هزینه های  معمول که در بازسازی خانه  به کار میروند مانند مصالح  مورد نیاز،کارگر روز مزد،هزینه حمل و نقل،دستمزد مهندسین و معماران اخذ مجوز ها و مالیات و… هزینه بازسازیخانه کلنگی خود را محاسبه کنید.

  اما لازم به ذکر است که این محاسبه خیلی دقیق نمی باشد. به طور مثال شما هزینه بازسازی خانه قدیمی خود را ۱۰۰ میلیون تومان برآورد کرده اید و وقتی که این مقدار هزینه را پرداخت میکنید پروژه بازسازی هنوز به اتمام نرسیده است.

  برای جلوگیری از این مشکلات توصیه می شود که حتما از تیمی متخصص و کاربلد مشاوره بگیرید تا از تمامی مراحل ساخت و هزینه های احتمالی، خیلی دقیق تر آگاه شوید.

  برای اطلاع از هزینه بازسازی خانه کلنگی و مشاوره و همکاری در خصوص بازسازی خانه خود می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

   

  https://www.golesepid.ir/news85611/%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%BE%D9%84%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B3%D9%88-%DA%86%D9%87-%D9%85%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AF

   

  https://www.remont.ir/news114200/%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%BE%D9%84%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-vastu-%DA%86%D9%87-%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AF

   

  https://www.golpich.ir/news25349/%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%BE%D9%84%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-vastu-%DA%86%D9%87-%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AF

   

  https://www.optlab.ir/news114202/%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%D9%84%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-vastu

   

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  ۳ پاسخ به “قیمت بازسازی خانه، تخمین هزینه بازسازی ساختمان”

  1. از ما بپرسید…

  2. کامران گفت:

   سلام.
   ایا امکان هست
   ۱- تصاویری از نمونه کارهای شما ببینم. مقایسه قبل و بعد از بازسازی. رنگ دیوار، کابینت، کف اپارتمان، سرویس بهداشتی، اطاق، اشپزخانه و …
   ۲- نظرات مشتریان را مرور کنم؟ قیمت، کیفیت و زمان.
   ممنون
   سید کامران کرمی
   ۰۹۱۲۱۹۴۷۰۰۹

   • با سلام و احترام
    ممنون از انتخاب ما
    تمامی تصاویر فوق مربوط به نمونه کارهای این دپارتمان میباشد.
    جهت بررسی نمونه کار های بیشتر همکاران بنده از طریق واتس آپ با شما در ارتباط خواهند بود.
    نظرات مشتریان فقط از طریق تماس تلفنی در روز جلسه برای شما مقدور خواهد بود.
    با سپاس