بازسازی زندان

ویلایی دوبلکس : برای حفظ امنیت و بازسازی زندان باید به نکات مهمی توجه کرد، تا بتوان رفاه حال زندانیان و زندانبانان را تامین کرد. در نوسازی زندان باید به مصالحی که در دیوارهای آن به کار می رود توجه کافی داشت؛ تا افراد نتوانند به راحتی و با استفاده از ابزارهای مختلف آن را تخریب کرده و فرار کنند.

جهت بازسازی با ما در تماس باشید.

بازسازی زندان
بازسازی زندان

سالن های هر بخش از زندان دارای غذاخوری، سرویس خواب، سرویس بهداشتی و حمام می باشد، که در بازسازی زندان باید از نور کافی برخوردار باشند، تا عملکرد آن ها توسط دوربین های مداربسته قابل رویت باشد.

در صورتی که درب های فلزی زندان دچار زنگ زدگی و یا شکستگی شده باشد، باید نسبت به تعمیر و یا تعویض آن ها اقدام کرد. همچنین باید تمامی درب های اتومات از سیستم برقی استاندارد برخوردار باشند، تا در هنگام شورش زندانیان بتوان با استفاده از آن ها جلوی شلوغی و فرار زندانیان را گرفت.

حیاط زندان از دیگر مکان هایی است که در صورت نیاز باید در تعمیرات زندان به آن توجه شود. زندانیان ساعاتی از طول روز را در حیاط می گذرانند، که باید تجهیزات لازم ورزشی برای آنان محیا باشد. درمانگاه زندان از دیگر بخش های مهم در بازسازی می باشد، که در صورت نقص و یا نبود آن نمی توان به زندانیانی که دچار بیماری می شوند، رسیدگی کرد.

بازسازی زندان
بازسازی زندان

نوسازی منزل بنابراین باید نسبت به برطرف کردن نقص و تعمیرات آن اقدام نمود. سالن های غذاخوری یکی از پر رفت و آمد ترین بخش های زندان می باشد، که در بازسازی باید تمامی اصول و قوانین لازم در ساخت آن رعایت شود.

هزینه بازسازی زندان

با توجه به اینکه زندان ها زیر نظر دولت فعالیت می کنند، در صورت نیاز به نوسازی زندان، هزینه های آن را پرداخت خواهند کرد. به این منظور همه ساله مقداری از بودجه کشور به بازسازی زندان اختصاص داده می شود. این بودجه با توجه به میزان تعمیرات و همچنین نیازهای زندان هزینه می شود.

هزینه بازسازی زندان
هزینه بازسازی زندان

کلام آخر بازسازی زندان

زندان مکانی برای بازسازی روح زندانیان می باشد؛ بنابراین باید در ایجاد امکاناتی که به آنها کمک کند این دوران را به سلامت طی کنند، توجه ویژه ای داشت.

نوسازی زندان
نوسازی زندان

رضا امیریمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا امیری

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام همیشه قصد داشتم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن ، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم، به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.