رنگ هال

رنگ هال در دکوراسیون منزل از اهمیت ویژه ای برخوردار است. گرچه طراحی دکوراسیون منزل به سلیقه و علایق فردی آن خانواده بستگی دارد، اما برای اینکه خانه ای طبق اصول معماری و هنری داشته باشید؛ باید از یک سری قوانین و قواعد پیروی کنید. هال محل جمع شدن اعضای خانواده است. از این رو نقاشی هال تاثیر بسزایی در ایجاد آرامش و صمیمیت دارد.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴ 

جهت نقاشی هال با ما در تماس باشید.

نقاشی هال
نقاشی هال

برای اینکه رنگ آمیزی هال خانه خود را طبق اصول و قوانین جهانی انتخاب کنیم بهتر است از دسته بندی رنگ ها اطلاع کافی داشته باشیم.

رنگ های سرد: رنگ های سبز، آبی، بنفش و خانواده این رنگ ها به رنگ های سرد معروف هستند. حضور این رنگ ها در دکوراسیون منزل، باعث القای حس آرامش، سکون و راحتی می گردد.

نقاشی هال پذایرایی

رنگ های گرم: رنگ های قرمز، زرد، نارنجی، صورتی و خانواده این رنگ ها را در دسته رنگ های گرم قرار می دهند. انتخاب این رنگ ها در دکوراسیون باعث ایجاد فضایی پر انرژی، پرتحرک و شاد می شود.

رنگ هال کرمی
رنگ هال کرمی

رنگ های خنثی: وجود رنگ های خنثی مانند سیاه و سفید نشانگر آرامش، اعتماد بنفش و در عین حال پرورش دهنده خلاقیت می باشند.

رنگ های پیشنهادی برای دیوار هال

رنگ آمیزی هال باید بر اساس رنگ مبلمان، کفپوش، پرده و سایر اکسسوری های موجود در حال انتخاب شود.

نقاشی سفید: یکی از رایج ترین و آسان ترین گزینه برای رنگ آمیزی هال سفید، استخوانی و شیری است. با انتخاب این رنگ ها برای دیوار هال، هیچ گونه محدودیتی در رنگ مبلمان و … نخواهید داشت.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴ 

جهت نقاشی هال با ما در تماس باشید.

رنگ هال سفید
رنگ هال سفید

نقاشی آبی: انتخاب رنگ آبی برای نقاشی هال، آرامش مضاعفی را در فضای خانه پخش می کند.

رنگ هال آبی
رنگ هال آبی

نقاشی طوسی: رنگ طوسی نیز از جمله رنگ های پرطرفدار برای دیوارهای هال است. با انتخاب هوشمندانه مبلمان، پرده و کفپوش مناسب می توان زیبایی هال را چندین برابر کرد.

رنگ هال طوسی
رنگ هال طوسی

رنگ هال نشیمن

نقاشی هال هلویی: این رنگ نه حس گرمای زیادی دارد و نه حس سردی زیادی به اعضای خانه تلقین می کند. همچنین به راحتی با سایر رنگ های گرم و سرد نیز هماهنگ می شود.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴ 

جهت نقاشی هال با ما در تماس باشید.

رنگ هال هلویی
رنگ هال هلویی

رنگ هال کرم: این رنگ بیشتر زمانی انتخاب می شود که در دیوارهای هال از متریال های دیگری همچون چوب، سنگ و … استفاده شده باشد.

نقاشی هال
نقاشی هال

رنگ هال زرشکی: این نقاشی هال  را بسیار شیک و با کلاس نشان می دهد. اما تنها برای متراژهای بزرگ قابل اجرا است.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

جهت نقاشی هال با ما در تماس باشید.

رنگ هال زرشکی
رنگ هال زرشکی

رنگ هال سبز: رنگ سبز نمادی از حضور طبیعت در زندگی است. این رنگ نیز هماهنگی زیادی با سایر رنگ ها برقرار می کند.

رنگ هال سبز
رنگ هال سبز

رضا امیریمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا امیری

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام همیشه قصد داشتم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن ، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم، به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.