دکوراسیون کارخانه

دکوراسیون کارخانه


دکوراسیون کارخانه

دکوراسیون کارخانه کلمه ای گیج کننده است. زیرا نمی توان فضای داخلی و محیط کار برخی از کارخانه را به دلیل سخت بودن کار، یا گرما و سرمای زیاد تزئین کرد. اما به طور کلی توضیحاتی در مورد دکوراسیون داخلی و خارجی یک کارخانه داده می شود. دانستن این نکته خالی از لطف نیست که قوانین دکوراسیون یک کارخانه با کارخانه ی دیگر بسیار متفاوت است.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

دکوراسیون کارخانه
دکوراسیون کارخانه

دکوراسیون کارخانه به چه چیزهایی بستگی دارد؟

  •   دکوراسیون بیرونی یک کارخانه کاملا شخصی و اختیاری است. تنها هنگام دکوراسیون کارخانه ( بخصوص طراحی بیرونی)، رعایت طراحی بر اساس نوع کالای تولید شده ی کارخانه و نوع خدمات آن لازم و ضروری است.
دکوراسیون کارخانه
دکوراسیون کارخانه

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  •  دکوراسیون کارخانه شامل دکوراسیون قسمت های زیر می شود: ورودی کارخانه، دفتر مدیران، اتاق های برگزاری جلسه، آشپزخانه، سالن غذاخوری، سرویس های بهداشتی، نگهبانی، پذیرش و…. دکوراسیون هر قسمت می تواند با بقیه ی قسمت ها کاملا متفاوت باشد. اما اگر لوگوی اصلی کارخانه زمینه ی اصلی رنگ آمیزی و تم قسمت های ذکر شده باشد، باعث جذاب تر شدن دکوراسیون خواهد شد.
دکوراسیون کارخانه
دکوراسیون کارخانه
  •   زیبایی دکور کارخانه را می توان با تفکیک و جداسازی قسمت های داخلی یک رنگ آمیزی کارخانه توسط انواع پارتیشن های زیبا و مدرن امروزی، افزایش داد.
  •   موضوع مهم دیگر در دکوراسیون کارخانه، تنظیم نور محیط کار است. از آنجا که کارمندان و کارگران ساعات زیادی را در کارخانه سپری می کنند، بنابراین استفاده از پنجره لازم و ضروری است.
معماری داخلی کارخانه
معماری داخلی کارخانه

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

آیا می توان برای دکوراسیون تمام کارخانه ها نسخه ی یکسانی پیچید:

دکوراسیون هر کارخانه با کارخانه ی دیگر کاملا متفاوت است. دکوراسیون هرکارخانه ای بستگی به نوع کالای تولید شده در آن کارخانه دارد. با توجه به چگونگی فعالیت کارخانه، میزان سختی وسایل استفاده شده در دکور آن نیز تغییر می کند. به عنوان مثال استفاده از کفپوش ها، سرامیک و کاشی ها، مبلمان و صندلی ها و کلیه ی اثاث مورد نیاز در کارخانه.

دکوراسیون کارخانه
دکوراسیون کارخانه
دکوراسیون کارخانه
دکوراسیون کارخانه

رضا امیریمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا امیری

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام همیشه قصد داشتم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن ، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم، به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.