دکوراسیون مهمانپذیر چگونه رضایت مسافران و توریست ها را جذب می کند؟

طراحی داخلی مدرن واضح و مبرهن است که دکوراسیون مهمانپذیر در جذب مسافر و توریست بسیار تاثیر گذار است. شاید تا به حال نام مهمانپذیر به گوشتان نخورده باشد؛ ساده تر بگوییم مهمانپذیر همان مسافرخانه و یا کاروانسراهای قدیمی است.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

دکور مهمانپذیر
دکور مهمانپذیر

از آنجا که مهمانپذیر واحدهای مسکونی کوچکی هستند که مسافران در استفاده از آشپزخانه و سرویس های بهداشتی مشترکند، بنابراین دکوراسیون مهمانپذیر در ساخت این دو مکان نیاز به دقت، نظافت و سلیقه ی بیشتری دارد.

دکوراسیون مهمانپذیر
دکوراسیون مهمانپذیر

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

دکوراسیون مهمانپذیر چه تغییراتی را ایجاد می کند:

 •   ایجاد رضایت و آرامش مسافر.
 •   در دکوراسیون مهمانپذیر از لوازم بهداشتی ( حمام و سرویس های بهداشتی) و امکانات و تجهیزات با کیفیت و لوکس استفاده کنید. این کار به مسافر حس مهم بودن، آرامش خیال و حس یک اقامت شاهانه می بخشد.
 •   حتما در دکوراسیون تمامی مهمانپذیرها، یک مینی بار قرار دهید.( یخچال کوچک در اتاق)
 •   اگر یک مهمانپذیر علی رغم کوچک بودن فضا و کم بودن تجهیزات به فناوری های بروز دنیا مجهز باشد، بی شک جذب مسافر خواهد کرد. به عنوان مثال وجود تلویزیون، ماهواره، امکانات شارژ وسایل الکترونیکی، اینترنت و …..موضوعات مهم دکوراسیون هر مهمانپذیر هستند.
 •   اگر در دکوراسیون هر مهمانپذیر تمهیداتی بیندیشید که از ورود سروصدا به اتاق ها جلوگیری شود، بی شک خاطره ی شیرینی را برای مسافران به ارمغان آورده اید.
 •   استفاده از تختخواب های بسیار نرم، راحت و مدرن امروزی نیز دکوراسیون هر مهمانپذیری را دو چندان می کند.
 •   داشتن امکانات رزرو اینترنتی مهمانپذیر نیز، به طور غیر مستقیم در مهمانپذیر موثر است. زیرا از اتلاف وقت، شلوغی، بی نظمی و بی حوصلگی مسافران جلوگیری می کند.

 

دکوراسیون مهمانپذیر
دکوراسیون مهمانپذیر

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

مزایای مهمانپذیر چیست:

 •   رزرو مهمانپذیر به صورت آنلاین و در تمام طول شبانه روزی.
 •   دکور مهمانپذیر در اکثر شهرها بسیار زیبا، مدرن و حساب شده است.
 •   دارای مجوز از طرف سازمان میراث فرهنگی.
 •   برخی از مهمانپذیرها به صورت مستقل، مجهز به سرویس بهداشتی و حمام خصوصی هستند.
دکوراسیون مهمانپذیر
دکوراسیون مهمانپذیر

رضا امیریمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا امیری

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام همیشه قصد داشتم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن ، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم، به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!