×

از ۰ تا ۱۰۰ دکوراسیون مدرسه را به ما بسپارید.

 • کد نوشته: 34849
 • ۱۴۰۱/۰۱/۱۱
 • دیدگاه‌ها برای از ۰ تا ۱۰۰ دکوراسیون مدرسه را به ما بسپارید. بسته هستند
 • چگونه دکوراسیون مدرسه را کاربردی تر وجذاب تر سازیم؟ بهترین دوران زندگی هر فرد که همان کودکی و نوجوانی است در مدرسه سپری می شود، پس چه بهتر که دکوراسیون مدرسه، جذابیت خاطرات مدرسه را تشدید کند. از آنجا که محیط مدرسه نقش بسزایی در شخصیت سازی کودکان و نوجوانان دارد، بنابراین طراحی و دکوراسیون […]

  از ۰ تا ۱۰۰ دکوراسیون مدرسه را به ما بسپارید.

  چگونه دکوراسیون مدرسه را کاربردی تر وجذاب تر سازیم؟

  بهترین دوران زندگی هر فرد که همان کودکی و نوجوانی است در مدرسه سپری می شود، پس چه بهتر که دکوراسیون مدرسه، جذابیت خاطرات مدرسه را تشدید کند.

  از آنجا که محیط مدرسه نقش بسزایی در شخصیت سازی کودکان و نوجوانان دارد، بنابراین طراحی و دکوراسیون مدرسه از حساسیت خاصی برخوردار می باشد.

  تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  دکوراسیون مدرسه

  دکوراسیون مدرسه

  دکوراسیون مدرسه به دو گروه تقسیم می شود:

  1. مکان های عمومی مدرسه مانند حیاط، راهرو سرویس های بهداشتی.
  2. کلاس های مربوط به هر پایه ی تحصیلی.
  3. بیشتر بخوانید : ویلا مدرن
  دکوراسیون مدرسه

  دکوراسیون مدرسه

  چگونه دکوراسیون مدرسه را جذاب تر انجام دهیم:

  با رعایت موارد زیر می توان جذابیت دکوراسیون مدرسه را چند برابر ساخت:

  • رنگ آمیزی مدرسه باید بسیار شاد، فرح بخش و گرم باشد. البته رنگ آمیزی راهروها، حیاط مدرسه و سرویس های بهداشتی و به طور کلی مکان های عمومی مدارس باید مورد پسند و مطابق سلیقه ی تمامی دانش آموزان در سنین مختلف باشد. اما اگر رنگ آمیزی و نقاشی های هر کلاس با کلاس دیگر متفاوت باشد، بهتر است. این تفاوت باعث ترغیب دانش آموزان برای رسیدن به پایه های بالاتر خواهد شد.
  • دکوراسیون مدرسه

   دکوراسیون مدرسه

   موضوع دیگری که در دکوراسیون مدرسه موثر است، چیدمان صندلی ها و وسایل موجود در هر کلاس است. طبق روش های سنتی، میزها و صندلی ها به صورت ردیفی چیده می شدند. اما اکنون در برخی مدارس و کلاس ها، چیدمان میز و نیمکت ها به صورت دایره یا نیم دایره انجام می شود. با انجام این کار کودکان و نوجوانان به کارهای گروهی تشویق می شوند و بیشتر با یکدیگر در تماس هستند. از طرف دیگر آموزگار هم، تسلط بیشتری بر دانش آموزان دارد.

  تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  دکوراسیون مدرسه

  دکوراسیون مدرسه

  برخی تجهیزات و وسایل که هر مدرسه ای از عهده ی تهیه ی آنها بر نمی آید عبارتند از:

  معمولا در مدارس خصوصی، هر کلاس به قفسه های کتابخانه، آویزهای لباس، کمدهای شخصی، تابلوی اعلانات کلاسی، کامپیوتر های شخصی، تخته ی هوشمند و دسترسی دبیر به اینترنت و …. مجهز هستند. وجود این امکانات باعث ترغیب دانش آموزان می شود. به امید روزی که تهیه ی بسیاری از این موارد برای اکثر مدارس کشور امکان پذیر باشد.

  بیشتر بخوانید : نقاشی آپارتمان

  دکوراسیون مدرسه

  دکوراسیون مدرسه

  دکوراسیون مدرسه

  دکوراسیون مدرسه

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.