دکوراسیون بانک

دکوراسیون بانک


 بهتر است دکوراسیون بانک ساده اما کاملا لوکس و مدرن باشد.

کالایی که در بانک ها و موسسه های مالی رد و بدل میشود، انواع پول است. پس دکوراسیون بانک نیز باید بسیار متفاوت تر، شیک تر و جذاب تر باشد.

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

دکوراسیون بانک
دکوراسیون بانک

دکوراسیون بانک چگونه است:

 •   هنگام دکوراسیون بانک، اولین موضوعی که مد نظر است، همان موضوع امنیتی کارمندان و مراجعه کنندگان به بانک است. به دلیل رعایت این اصل، بیشتر مکان ها و فضاهای بانک از یکدیگر جدا و متمایز هستند.

  دکوراسیون بانک
  دکوراسیون بانک
 •   دکوراسیون اکثر بانک ها با پارتیشن های شیشه ای انجام می شود. برای جداسازی بخش های مختلف یک بانک از پارتیشن های شیشه ای استفاده می شود، زیرا زیباتر از بقیه ی پارتیشن هاست. با پارتیشن شیشه ای امکان نظارت و دید بر دیگر قسمت های بانک میسر می شود.
 •   در دکوراسیون بانک، از لوکس ترین و لاکچری ترین صندلی ها، میزها، پیشخوان ها و وسایل مورد نیاز استفاده میشود. فضای بانک با استفاده از گل های مصنوعی و طبیعی لوکس تر خواهد شد. به روز بودن دکوراسیون اکثر بانک ها و یا اینکه حداقل سالی یک بار دچار تغییر و تحول شود، می تواند از دلایلی باشد که بسیاری از افراد پولشان را در آنجا سرمایه گذاری کنند.

  دکوراسیون بانک
  دکوراسیون بانک
 •   تنظیم میزان نور و روشنایی بانک، هنگام استفاده از خدمات بانکی و دستگاه های مربوطه نیز دکوراسیون بانک را بیشتر نمایان می سازد. رنگ آمیزی دیوارها در دکوراسیون تمام بانک اهمیت زیادی دارد. رنگ آمیزی ها و کفپوش هایی با رنگ های روشن باعث انعکاس نور و دلباز شدن بانک می شوند.
 •   در نظر گرفتن فضاها و مکان های جداگانه برای مراجعه کنندگان و مشتریان و جداسازی آنها از یکدیگر با پارتیشن نیز دکوراسیون هر بانک و یا موسسه ای  را تکمیل می سازد. این کار به مراجعه کنندگان حس امنیت و مهم بودن را منتقل می کند.
 • بیشتر بخوانید : ویلایی دوبلکس

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

دکوراسیون بانک
دکوراسیون بانک

عوامل موثر بر اعتماد و سرمایه گذاری مردم در بانک ها چیست:

 1. دکوراسیون بانک اگر مدرن و لاکچری باشد.
 2. امنیت بالای بانک.
 3. طرز برخورد و صمیمیت کارکنان بانک با ارباب رجوع.
 4. تامین راحتی مراجعه کنندگان به بانک هنگام مراجعه.
 5. بیشتر بخوانید : نقاشی منزل
دکوراسیون بانک
دکوراسیون بانک

رضا امیریمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا امیری

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام همیشه قصد داشتم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن ، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم، به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.