رعایت چه نکاتی در دکوراسیون اداری استادیوم مهم و ضروری هستند؟

دکوراسیون اداری استادیوم به چندین دلیل دارای اهمیت است. اول اینکه در هر کشور و یا هر شهری ساخت استادیوم امکان پذیر نیست، زیرا بسیار هزینه بر است و از طرفی دیگر، فضای زیادی را می طلبد .

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

دکوراسیون اداری استادیوم
دکوراسیون اداری استادیوم

اما دلایلی که دکوراسیون اداری استادیوم را مهم می سازند عبارتند از:

 •   دکوراسیون داخلی استادیوم ورزشی علاوه بر استفاده های داخلی در کشور جنبه های بین المللی نیز دارد. بنابراین دکوراسیون اداری استادیوم برابر با حفظ شخصیت، اعتبار و آبروی یک ملت و یک کشور است. به بیانی ساده تر آبروی معماری هر کشور را معرض نمایش قرار می دهد.
 •   اولین موردی که در دکوراسیون اداری استادیوم در نظر گرفته میشود، مکان و ظرفیت استادیوم است. طراحی استادیوم به صورت دایره می باشد.
 •   نمای کلی و بیرونی یک استادیوم نشان دهنده ی دکوراسیون داخلی استادیوم می باشد. معمولا طرح کلی یک استادیوم شکل های خاص و منحصر به فردی دارد.
 •   دکوراسیون اداری استادیوم با امکانات و مجموعه های ورزشی دیگر کامل تر می شود. مانند استخر، پیست دوچرخه سواری، سالن اجتماعات و….
 • دکوراسیون اداری استادیوم
  دکوراسیون اداری استادیوم

  اگر در طراحی و دکوراسیون داخلی استادیوم از رنگ های پرچم آن کشور استفاده شود، از جذابیت بیشتری برخوردار خواهد بود.

 •   در نظر گرفتن راه ها و شبکه هایی جهت عبور و مرور وسایل نقلیه شخصی و عمومی، دقت در دکوراسیون اداری استادیوم را نشان می دهد.
 •   تزئینات داخلی زمین استادیوم نیز به روز هستند و با استفاده از بنرها و بیلبوردهای تبلیغاتی آن را تغییر می دهند.
 •   مسلما استفاده از با کیفیت ترین متریال ها، هم صرفه جویی در هزینه است و هم در مسابقات بین المللی آبروی یک ملت را ارتقا می دهد.
 • بیشتر بخوانید : طراحی مزون لباس

تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

دکوراسیون اداری استادیوم
دکوراسیون اداری استادیوم

طرح کلی استادیوم چگونه است:

 •   ساخت سرویس های بهداشتی مجهز، کافه و رستوران ها نیز موضوع بسیار مهم دیگری در طراحی و دکوراسیون اداری استادیوم است. معمولا طراحی و دکوراسیون کلی تمام استادیوم ها این گونه است که صندلی ها به طور دایره وار در قسمت های غربی، شرقی، شمالی و جنوبی استادیوم چیده می شوند.
 • بیشتر بخوانید : نقاشی ساختمان دیوار
دکوراسیون اداری استادیوم
دکوراسیون اداری استادیوم

رضا امیریمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا امیری

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام همیشه قصد داشتم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن ، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم، به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!